HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 18:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ma neka oni nama vrate pare i nek se j..u oni i njihov HT Zašto ga prodaju kad im je dividenda svaku govinu skoro 20% imovine u dionicama….

A ako ova zabrani IPO, onda i 60-70% imovine.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Ma dobro ljudi, to je sve ok. Treba biti svjestan u kakvoj zemlji zivimo. To uracunat pod rizike. Ja jesam.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Odlukom Upravnog suda u Zagrebu, a na koju nema pravo žalbe,društvu Potrošač zabranjuje se igranje u kvizu “Pogodi cijenu dionice i postani slavan”,jer je dotični svojim glupim ponašanjem uznemirio svekoliku javnost i ljubitelje ove plemenite igre.Upravni je sud mišljenja da Potrošač govori gluposti,te da se njegovo djelovanje mora ograničiti na cijene u super-marketima i tržnicama,a ne na Zagrebačkoj i Londonskoj Burzi.Pa ipak, Upravni sud ne može poreci da Potrošač na neki način nije postao slavan,a da pritom nije ni pokušao pogoditi cijenu dionice.Međutim,uzimajući u obzir sve relevantne činjenice Upravni je sud presudio kao što piše u izreci,a društvu Potrošač preporuča da se žali Sudu u Hagu ili nekad popularnoj emisiji “Od glave do pete”.[smiley2]

Cemu nervoza ljudi, svi cemo zaraditi i da nije ovog IPO trziste bi jos stalo u korekciji kao ona u blizem susjedstvu, a ovako cemo dobiti puno vise ljudi koji se ukljucuju na trziste i kad lagano shvate kako to funkcionira i mi koji smo malo duze u ovom imati cemo koristi od toga. Zato jos malo strpljenja ovih 5 dana do objave cijene i jos 10 dana nakon toga do janjetine[smiley2]. Ja placam[smiley2]

308 kn


Odlukom Upravnog suda u Zagrebu… bla bla bla

Hehe, super. Aaa… zašto su iz Potrošača dobili prvostupanjski postupak?

No respect

quote=Dragon]
Koji k… hoće sad ovi, dao kuću pod hipoteku za dionice THT-eja, a ovi glumci bi sad to blokirali[smiley5]

to se zaje… ii? razmisljam o tome da osnujem kliniku za odvikavanje od burze,isli bi u prirodu,vozili na motorima,paintball,ronjenje,itd…. malo uzivanja u zivotu.ti koji stavljas kucu u zalog bi mogao biti moj prvi pacijent…

Klas optim:

Odlukom Upravnog suda u Zagrebu… bla bla bla

Hehe, super. Aaa… zašto su iz Potrošača dobili prvostupanjski postupak?

Srecom pa dok dodju do Vrhovnog suda proci ce 11 godina po mojoj slobodoj procjeni.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


SLK:

Klas optim:

Odlukom Upravnog suda u Zagrebu… bla bla bla

Hehe, super. Aaa… zašto su iz Potrošača dobili prvostupanjski postupak?

Srecom pa dok dodju do Vrhovnog suda proci ce 11 godina po mojoj slobodoj procjeni.

Iskreno, ne shvaćam taj sudski proces ozbiljnim, ali opet me golica kojeg vraga je to prošlo na prvom stupnju.
Moram to potražit, kad je to bilo i što se točno zbilo oko te tužbe. Ako netko ima volje, nek me preduhitri. [smiley11]

BLIC anketa: Jeste li znali za ovaj sudski postupak?

Ja ne.

No respect

“Kako interes ne jenjava – već se bliži do jučer nezamislivoj brojci od 200.000 građana – cijena dionice T-HT-a iznosit će maksimalnih 320 kuna. Ili će doći do rezanja osnovnog paketa.”

http://www.net.hr/novac/page/2007/09/25/0002006.html

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


“Kako interes ne jenjava – već se bliži do jučer nezamislivoj brojci od 200.000 građana – cijena dionice T-HT-a iznosit će maksimalnih 320 kuna. Ili će doći do rezanja osnovnog paketa.” http://www.net.hr/novac/page/2007/09/25/0002006.html%5B/quote%5D
bolje da režu na pola,nego da nam daju po 320 kn..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Mada mnogi misle da je ovakva pomama za HTom loša ja držim da je itekako dobra iz jednostavnog razloga što će na burzu doći još kapitala i ljudi, pa će se sve natraviti kotrljati po sistemu prodaj većoj budali. onda bi mogle i neke fundamentalno podcijenjene skočit. burza i svijest o njoj se još razvija i za sada nije bitno kako. nisu svi ljudi budale pa da neznaju pogledati fundamente. pozdrav!

New Report

Close