HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 08:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


zamolio bih nekoga za pomoć tko je čuo!ako se prijavi 38+ da li će u slučaju rezanja paketa rezati i + proporcionalno kao i pakete ili će cijeli plus skinut i još rušiti paket.tnx[smiley5][[

Naravno da će se skidati cijeli iznos iznad 38 000 plus proporcionalno rezanje paketa. U protivnom, kakvog bi uopće smisla imalo određivanje gornje granice povlaštenih ponuda? Čim se povlašteni paketi režu, to znači da nije ostalo ništa za nepovlaštene ponude, pa se onda ponude iznad 38 000 neće ni razmatrati.

[i]"Čovjek - to je naše najveće blago"[/i] Ljudožder

Navodno je upisalo već 230,000 ljudi. Biti će rezanja paketa.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Navodno je upisalo već 230,000 ljudi. Biti će rezanja paketa.

Odakle ti taj podatak, mislim da malčice pretjeruješ.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Navodno je upisalo već 230,000 ljudi. Biti će rezanja paketa.

Auuuuuu , a jos tri dana [smiley3]
Jucer sam upisao zadnji paket ,ali sve mi se manje ovo svidja.

najvrednije stvari u životu su besplatne

Na žalost sigurno rezanje paketa.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=546f7f2d-c8e9-4f1d-85d1-a576e1268954

Knjige i kava

Vidim da je business.hr već počeo s Galinec filozofijom. Fino, neke i dalje tako nastave. Samo, trebali su tako od početka krenuti (a na početku su rekli da će to bit fina gozba). Hehe, što reći

Hell is Empty and all the Devils are Here


Navodno je upisalo već 230,000 ljudi. Biti će rezanja paketa.

Navodno je upisalo i pola milijuna. Šta sve nećete povjerovati. Molim Vas!!!

Trebali biste malo obratiti pozornost da mediji u službi države napuhuju interes kako bi se dionice prodale, a ine persone u vladi osigurale sebi pozicije i novce kao gospodin Mudrinić kod prve prodaje ht-a. Smjena vlasti je neminovna, i zato se toliko gura t-ht.

Budite pametni.

Usput bankarske kvote za kredite su popunjene, a njih nema više od 75000. A sada izračunajte koliko tisuća paketa će se upisati na gotov novac. Da li dolazite do brojke od 250000???

pozivam na razumno razmišljanje.

Pozdrav

feel free to ask me the secret of life

Tekst im je kontradiktoran. Prvi dio pesimističan kraj optimističan. To nije nešto na temelju čega čovjek može izvlačiti zaključke, osim ako nema sposobnost čitanja između redaka.


Odakle ti taj podatak, mislim da malčice pretjeruješ.

Javio mi I.Š. Tako svejedno od kuda. Zar nije po svim procjenama u prva 3 dana upisalo preko 100,000 ljudi, nakon toga gužve se nisu smanjivale tako da ovaj broj od 230,000 zvuči prilično realno. S kim god sam pričao zadnjih dana svi upisuju – a u državi nas i nema tako jako malo. 230,000 u odnosu na 4 i pol miliona je racionalan omjer.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

http://www.limun.hr/main.aspx?id=193323
Evo malo reda “u šumi” istih ili sličnih vijesti.

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

Mislim da je najbolje svima nama koji nismo uplatili lovu da to i ne cinimo. Ovo je prevara, svi ce dobit za 10 000 a ostalo ce banke vrtiti danima i vratiti nam za 3 tjedna. Jooj, jadni mi. A bas smo mislili zaraditi neku sitnicu od 200 posto. Uf.

upisano 295.321,
a cijena će sigurno biti 317,99………jooooj što ga svi vole mlatiti !
ni sam Sanader neće znati prije 1:00h. 28.09.2007. koliko je upisano i
ono što je najbitnije koliko je uplaćeno !!!!!

New Report

Close