HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 22:02
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Klas optim
Trenutni rezultati kviza “Pogodi startnu cijenu dionice i postani slavan” su:

Klas optim – 299 kn
Blueman – 285 kn
Magare007 – 288 kn
Šanto – 278 kn
Bingo – 295 kn
Špancir – 290 kn
Popravni – 289 kn
Bubuleja – 280 kn
LookaBorna – 248 kn
Cule – 275 kn
Ahilej – 284 kn
Dado10 – 310 kn
Trubadur – 302 kn
Master33% – 253 kn
50 lipa – 282 kn
Matan nu – 260 kn
Pifkolekto – 269 kn
Biker77 – 282 kn
Alien – 292 kn
Buco – 295 kn
Mirko-444 – 286 kn

Molimo nove kandidate da se uključe s prognozama u ovaj trenutno najpopularniji kviz. Pobjednik dobiva nagradu javnu pohvalu na ovom našem zajedničkom forumu. I još nešto! Vidjet ćete da će ove naše prognoze prenijeti sigurno neke dnevne novine.

pozdrav
kad je vec toliko njih dalo svoje procjene, mogu ja svoju i ponoviti od prije desetek dana, dakle 290 (+-15 kn), jos uvijek stojim iza te procjene, neovisno od enormnog interesa pucanstva i dodatnog povecanja postotka dionica

gledajte vrlo je tesko davati kvalitetne procjene, posebno nakon sto se expresno mijenjaju pocetni uvijeti

nisam bio u mogucnost danas pratiti burzu, ni forum, pa nisam ni stigao prokomentirati povecanje dionica na IPO-u, no to cu svakako napraviti sutra, sad sam vrlo umoran od cijelog dana, te nemam vise ni volje ni energije za kavalitetno pisanje i opservacije
pozdrav

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

Klas optim – 299 kn
Blueman – 285 kn
Magare007 – 288 kn
Šanto – 278 kn
Bingo – 295 kn
Špancir – 290 kn
Popravni – 289 kn
Bubuleja – 280 kn
LookaBorna – 248 kn
Cule – 275 kn
Ahilej – 284 kn
Dado10 – 310 kn
Trubadur – 302 kn
Master33% – 253 kn
50 lipa – 282 kn
Matan nu – 260 kn
Pifkolekto – 269 kn
Biker77 – 282 kn
Alien – 292 kn
Buco – 295 kn
Mirko-444 – 286 kn

kolega/ica looka borna rekao da ce cijena biti kao djecji bicikl u trgovackom centru…. molim da me tako evidentirate ili brisete iz nagradne igre… pa sta je ovo BINGO , strasno…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

evo posto je ovo stranica 381 ja kazem 381[smiley1]

OBAMA................SPASITELJ

Ja očekujem ulaz ispod 245 [smiley2] i ljutit ću se na Sanadera ako mi to ne omogući. Iako nije za usporediti pogledajte što se dogodilo sa JDOS-om nakon tkz. “IPO”-a na 9000. Nemojmo zaboraviti da se radilo o ponudi 50 puta manjoj nego kod HT-a.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

b][/b] ovak,ici ce po 320 i narast na 340 u mjesec dana,nakon izbora osciliranje izmedu 305 i 340. Zasto bi ovo bio nemoguc scenarij? vlada bi pocastila ekipu sa 20 kn po dionici,na dva paketa bi to bilo 4700 kn, to sam dobio po racunici da strani analiticari procjenjuju ht od 25 do 28 miljardi kn. Upravo te cifre kad se podjele sa brojem izdanih dobiva se raspon cijene od 305 do 340 kn. To je scenarij ako ce svi prodavat odmah ,po uzoru na ljubu jurcica.


Ja očekujem ulaz ispod 245 [smiley2] i ljutit ću se na Sanadera ako mi to ne omogući. Iako nije za usporediti pogledajte što se dogodilo sa JDOS-om nakon tkz. “IPO”-a na 9000. Nemojmo zaboraviti da se radilo o ponudi 50 puta manjoj nego kod HT-a.

e sori kaj je JDOS?

Kad već igramo bingo, evo da se i ja uključim :

Početna cijena vlade = 305 kn

Zadnja cijena prvo dan trgovanja : 417 kn

Hell is Empty and all the Devils are Here


Kad već igramo bingo, evo da se i ja uključim :

Početna cijena vlade = 305 kn

Zadnja cijena prvo dan trgovanja : 417 kn

Prepisuješ?[smiley2]

Hajde da cijenu zaokružimo na 300kn, razlog je da će pokušat što manje rezat pakete a opet neće ići sa max cijenom[smiley1]


Kad već igramo bingo, evo da se i ja uključim :

Početna cijena vlade = 305 kn

Zadnja cijena prvo dan trgovanja : 417 kn

ne znam da li si primijetio ali na mlinaru su ti izbrisali post (isto kao i moje pitanje u vazi s tim) [smiley1]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Ako je Ivo pametan i ako su fondovi uz njega a ima jako puno dionica na trzistu ja bi ocekivao da ce cijena lagano rasti prema izborima. U protivnom bi ekipa ubrala lovu i dala glas SDP-u a nisam bas siguran da su fond manageri i decki sa Markova trga tako naivni. Sve mi se cini da je moguca opcija i dokup dionica u prvim danima.

skype - ivek1234


b][/b] ovak,ici ce po 320 i narast na 340 u mjesec dana,nakon izbora osciliranje izmedu 305 i 340. Zasto bi ovo bio nemoguc scenarij? vlada bi pocastila ekipu sa 20 kn po dionici,na dva paketa bi to bilo 4700 kn, to sam dobio po racunici da strani analiticari procjenjuju ht od 25 do 28 miljardi kn. Upravo te cifre kad se podjele sa brojem izdanih dobiva se raspon cijene od 305 do 340 kn. To je scenarij ako ce svi prodavat odmah ,po uzoru na ljubu jurcica.

neće ići .gomila ljudi je digla kredite.bez minimum 20-25% dobiti raspad sistema.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

New Report

Close