HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 18:46
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

282[smiley6]

292,31

295 kn

Ajmo radje da li ce rezati pakete i koliko bi iznosio srezani paket…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

A kako da znam prognozirati cijenu kad oni mozda sutra odluce prodati jos 2 posto? Razocaran sam jako, mislim da nije ni zakonito mijenjati uvjete prodaje na ovakav nacin. Mnogi ne bi ni uplatili da su znali da ce Vlada prodati vise nego prvi dan prodaje. Po meni se ovime danas jako mijenjaju trzisni uvjeti i mogucnost rasta vrijednosti! Sta mislite o tome?

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

286,00

Ne mislim da ce doci do prevelike prodaje prvi dan. Vecina ljudi nece ni stici registrirati dionice kod brokera, a nitko ih nece prodati da bih zaradio 20%. Svi ocekuju zaradu bar kao i na INI!
A tek dividenda[smiley6]

My God, it's full of stars!!

288 … kao i kod INE.. malo iznad srednjeg dijela raspona..

281

poslije bitke svi su vojnici generali

Trenutni rezultati kviza “Pogodi startnu cijenu dionice i postani slavan” su:

Klas optim – 299 kn
Blueman – 285 kn
Magare007 – 288 kn
Šanto – 278 kn
Bingo – 295 kn
Špancir – 290 kn
Popravni – 289 kn
Bubuleja – 280 kn
LookaBorna – 248 kn
Cule – 275 kn
Ahilej – 284 kn
Dado10 – 310 kn
Trubadur – 302 kn
Master33% – 253 kn
50 lipa – 282 kn
Matan nu – 260 kn
Pifkolekto – 269 kn
Biker77 – 282 kn
Alien – 292 kn
Buco – 295 kn
Mirko-444 – 286 kn

Molimo nove kandidate da se uključe s prognozama u ovaj trenutno najpopularniji kviz. Pobjednik dobiva nagradu javnu pohvalu na ovom našem zajedničkom forumu. I još nešto! Vidjet ćete da će ove naše prognoze prenijeti sigurno neke dnevne novine. [smiley2]

Nevjerojatno ali nitko nije metnuo 300 kn koliko sam i ovako htio ja.
Dakle 300 kunića.
I još nešto, Galinec na Novoj TV kaže da nitko neće moći progutati tolike dionice. Tu se nažalost slažem i mislim odustati od paketa kojeg sam htio sutra kupiti. Jer, ipak povećali su količinu dionica za 50%.

Sorry na ljenosti, ali ne mogu naći odgovor na pitanja uz ovoliko stranica.

Dakle, da li se s istog računa za plaćanje preko interneta može uplatiti za više različitih osoba (naravno poštivajući poziv na plaćanje, tj. JMBG).

P.S. Nemam mogućnost promijeniti naziv platitelja u opcijama na internet bankarstvu.

305

New Report

Close