HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 04:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

278

Premješteno iz teme: [color=blue]prodajem pravo na dionice HT-a[/color]


nemam novca da ih sam kupim, pa ako netko treba punomoc ili slicno…

mail: zagreb_111@net.hr

Suricata suricatta

Ajmo ljudi,kviz traje! Kolika će biti početna cijena?Dobitniku slijedi nagrada!Dosada imamo 299,285 i 278 kuna, kao početnu cijenu dionice.Tko pogadja dalje? [smiley11]


darko09: ” Ehrhardt: IPO HT-a je poklon Vlade ljudima Bojan Bajgorić Šantić bojan.santic@business.hr 24.09.2007 14:37 Pročitaj komentare(0) “IPO HT-a je poklon Vlade ljudima”, komentirao je prodaju Telekoma dr. Jens Ehrhardt, koji je na pressicu Hrvatske poštanske banke došao zbog predstavljanja investicijskog fonda te banke. “Cijena je vrlo niska”, dodao je Ehrhardt u kraćem komentaru IPO-a koji su zatražili novinari, ne davši pritom do znanja naslućuje li točni iznos cijene ili komentira raspon cijene između 245 i 320 kuna. ” meni se čini da taj Erhardt aludira na cijenu od 320 kao jako nisku…mogao bi taj malo i zavezati gubicu, ovakvo komentiranje bi HANFA trebala sankcionirati…[smiley2] CIJENA JE PREVELIKA…napuhana, neodrživa…svi ćemo zgubiti lovu i onda na prosjački štap…ni za telefon nam više neće ostati…

A što se ti kolega sekiraš, bit će paketa i za tebe, nemoj pretjerivati! [smiley2]

14.04.2008.

Eh da,

295,00

14.04.2008.

u prospektu stoji da je 2. listopad dan objave cijene ali ne pronalazim kada je alokacija u SDA-u na F.O. mozda netko ima tocan podatak iz prospekta a ne nagadanja 2. 3. ili mozda 4. listopada..

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Ajmo ljudi,kviz traje! Kolika će biti početna cijena?Dobitniku slijedi nagrada!Dosada imamo 299,285 i 278 kuna, kao početnu cijenu dionice.Tko pogadja dalje? [smiley11]

290

ak ja to dobro vidim da \e proknjizba na SDA racune ici 5. listopada na dan trgovanja, nije mi to bas transparentno…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

nadam se ispod 289,99

i to je to...

280

pa cijena ce sigurno biti izmedu 245-320, smjesno trositi energiju na ovakve gluposti… mozda 247,98 ili 357,37 ili 299,99 ko u konzumu djecji bicikl….bezveze odustajem…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

275

U trenutku uspjeha ne zaboravljaj svoje neuspjehe.

New Report

Close