HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.10.2024. u 14:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,24
111.817
3,364
33,20
33,30
0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ja svaki mjesec redovno uplaćujem HT-u oko 700 kn
supruga i ja dvije pretplate za mob. oko 300 kn
fix. tel. oko 250 kn
internet oko 50 kn
dva dječija mob. dva simpa bona oko 100 kn.

Nisam niti velik niti mal potrošač i mislim da svaka kuća u HR daju veliku svotu za HT!!!
Pa zar postoji jača i perspektivnija firma u Hrvata???


Ja svaki mjesec redovno uplaćujem HT-u oko 700 kn
supruga i ja dvije pretplate za mob. oko 300 kn
fix. tel. oko 250 kn
internet oko 50 kn
dva dječija mob. dva simpa bona oko 100 kn.

Nisam niti velik niti mal potrošač i mislim da svaka kuća u HR daju veliku svotu za HT!!!
Pa zar postoji jača i perspektivnija firma u Hrvata???

Postoji nekoliko, Vip, Tele2, Optima…


Ja svaki mjesec redovno uplaćujem HT-u oko 700 kn
supruga i ja dvije pretplate za mob. oko 300 kn
fix. tel. oko 250 kn
internet oko 50 kn
dva dječija mob. dva simpa bona oko 100 kn.

Nisam niti velik niti mal potrošač i mislim da svaka kuća u HR daju veliku svotu za HT!!!
Pa zar postoji jača i perspektivnija firma u Hrvata???

A ne kolega to vam nije baš nikakvo jamstvo uspjeha sa dionicom THTea. To je samo pokazatelj da vi previše trošite na telekomunikacijske usluge pričajući sa susjedima umjesto da se družite uz pivo i roštilj.
Ja recimo npr. svaki mjesec trošim 0,3% manje novaca na telekomunikacijske usluge što bi moglo THT dovesti u gadne probleme tamo negdje oko 2.009 godine. Naravno pod uvjetom da se i drugi korisnici ponašaju racionalno i štedljivo.

Pozdrav i smanjite troškove telefoniranja[smiley2]

Sve više komuniciramo, sve se manje razumijemo

zeko:

i da otvorimo novu banku po vasemu i ona ce biti prodana,pa Vas molim da pojasnite sta ste htjeli reci sa gore navedenim.

– s ovakvim tipom diskusije samo zatrpavamo ovu temu.
– to što vi pitate to je već politika, a moj odgovor je u cijelom prethodnom postu.
– nama je tu ipak najbitnija zarada od dobrog ulaganja.
– a za dobru zaradu trebamo malo tu i popričati i izmjeniti informacije.

– moje pitanje i dalje, buduća dividenda HT ?
Pozdrav !

Buduća dividenda HTea ti se nalazi u prospektu koji smo dobili pri upisu dionica. Treba samo malo potražiti a ne gnjaviti druge da se dobije nešto za ništa.
Prosim fino, kaj ne?
[smiley2]

Sve više komuniciramo, sve se manje razumijemo

Ne šali se Ivo:
sutra (HINA)

ZAGREB – Hrvatska Vlada trebala bi na sjednici odlučiti o povećanju paketa dionica u javnoj ponudi dionica HT-a. Premijer Ivo Sanader najavio je prošli tjedan da će zbog velikog interesa za javnu ponudu dionica HT-a Vlada razmotriti mogućnost da dodatno poveća postotak dionica za javnu ponudu, odnosno da taj postotak bude i veći od sadašnjih 20 do 23 posto dionica. Prema najnovijim informacijama, interes za dionice HT-a u javnoj ponudi je iznad svih očekivanja, kazao je premijer (zgrada Vlade, Trg Sv. Marka 2, u 9,15 sati).

No respect


Ne šali se Ivo: sutra (HINA) ZAGREB – Hrvatska Vlada trebala bi na sjednici odlučiti o povećanju paketa dionica u javnoj ponudi dionica HT-a. Premijer Ivo Sanader najavio je prošli tjedan da će zbog velikog interesa za javnu ponudu dionica HT-a Vlada razmotriti mogućnost da dodatno poveća postotak dionica za javnu ponudu, odnosno da taj postotak bude i veći od sadašnjih 20 do 23 posto dionica. Prema najnovijim informacijama, interes za dionice HT-a u javnoj ponudi je iznad svih očekivanja, kazao je premijer (zgrada Vlade, Trg Sv. Marka 2, u 9,15 sati).

Interes je iznad očekivanja???[smiley8]
To samo govori o lošoj procijeni Vlade.
Da je netko od njih čitao ovaj forum ne bi se tako čudili ko pura dreku! [smiley1]

La vita e bella!

Pa i na ovom forumu je do prije 3-4 dana bilo nekoliko likova koji su bili uvjereni da će HT maksimalno 80.000 ljudi a neki su pisali da će upisati manje nego što je INU jer da su za INU bile gužve a da ERSTE I HPB ovih dana zjape prazne.
I još su pisali da i od tih koji ipak upišu HT jedno 70% će upisati manje od 25 000 po paketu.
Tko zna – možda su to na forumu pisali Sanader i Polančec.

U IPO i nije ušlo više od 80 000 ljudi. Stvar je u tome da je puno nas koji smo kupili više paketa na članove
familije pa se čini da je puno ljudi. Ja 6, braća 8, moj kolega sa posla 20 (prodao stan da kupi dionice),
znači 4 investitora 34 paketa tako da je broj ljudi možda i manji.


ivana7: ” zeko: ” i da otvorimo novu banku po vasemu i ona ce biti prodana,pa Vas molim da pojasnite sta ste htjeli reci sa gore navedenim. ” – s ovakvim tipom diskusije samo zatrpavamo ovu temu. – to što vi pitate to je već politika, a moj odgovor je u cijelom prethodnom postu. – nama je tu ipak najbitnija zarada od dobrog ulaganja. – a za dobru zaradu trebamo malo tu i popričati i izmjeniti informacije. – moje pitanje i dalje, buduća dividenda HT ? Pozdrav ! ” Buduća dividenda HTea ti se nalazi u prospektu koji smo dobili pri upisu dionica. Treba samo malo potražiti a ne gnjaviti druge da se dobije nešto za ništa. Prosim fino, kaj ne? [smiley2]

Uf, uvijek sam bio slab prema ženama, pa ću joj eto pomoć. Kolegice ivana7, citiram dio politike dividendi iz prospekta: “Menadˇ zment namjerava usvojiti politiku dividendi koja ´ce
odraˇzavati razvoj ostvarenog novˇcanog tijeka na kojem se
temelji isplata dividendi. Preporuke u odnosu na dividende
u narednim godinama ovisit ´ce o investicijskim planovima
Grupe. Na isplatu ili iznos bilo kojih godiˇsnjih dividendi
moˇ ze utjecati veliki broj ˇcimbenika, ukljuˇcuju´ci predvid-anja
budu´ceg poslovanja Grupe, potrebe novˇcanih sredstava,
financijske rezultate, porezni i regulatorni uvjeti, praksu
pla´canja drugih europskih telekomunikacijskih operatora i
op´cu gospodarsku klimu. Druˇstvo trenutaˇcno oˇcekuje da ´ce
objaviti i isplatiti godiˇsnju dividendu izmed-u 50% i 100%
svoje godiˇsnje neto dobiti.”
Eto, sad znate, godišnja će dividenda biti najvjerojatnije između 50% i 100% godišnje neto dobiti. E sad, vi samo recite kolika će ta dobit biti u budućnosti pa ćemo lako izračunati.

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

jadan Sanader, ovi izbori će ga stajati skuplje nego što je mislio

ovihih dana biti ce zanimljivo kad nam premijer nece postivati prospekt I poveca broj dionica u ipu za fizicke osobe… ne zeli rezat pakete na manje od 38k jer su mnogi u kreditu a banka ne prizna da nije kupljen puni paket…ne moze stavit cijenu vecu od 300 jer je svabi prodano jeftinije a I zbog psiholoske granice… sad cemo vidjeti samodola jer se nesta u petak grozil senaderu ali biti ce on poslusan jer ipak ovo je polititicko listanje….

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom



SLK:

Ne šali se Ivo: sutra (HINA) ZAGREB – Hrvatska Vlada trebala bi na sjednici odlučiti o povećanju paketa dionica u javnoj ponudi dionica HT-a. Premijer Ivo Sanader najavio je prošli tjedan da će zbog velikog interesa za javnu ponudu dionica HT-a Vlada razmotriti mogućnost da dodatno poveća postotak dionica za javnu ponudu, odnosno da taj postotak bude i veći od sadašnjih 20 do 23 posto dionica. Prema najnovijim informacijama, interes za dionice HT-a u javnoj ponudi je iznad svih očekivanja, kazao je premijer (zgrada Vlade, Trg Sv. Marka 2, u 9,15 sati).

Interes je iznad očekivanja???[smiley8]
To samo govori o lošoj procijeni Vlade.
Da je netko od njih čitao ovaj forum ne bi se tako čudili ko pura dreku! [smiley1]

kolega, zasto mislite da ne postoji mogucnost da je Vlada jako dobro procijenila
sve sto se dogadja(i sto ce se dogadjati) ?
zasto ne bi postojala i misao da se upravo jako dobro zna sto se radi ?
ipo nije samo kolac za male igrace, a veliki igraci nisu pali s neba i vole imati kontrolu
nad svim sto im je zanimljivo- tak da je mozda pomalo i naivno vjerovati u bilo kakve
zbunjene face politicara na tv-u.
ja im ne vjerujem
teorija o losoj procijeni Vlade ne bi trebala biti konacna, vec tek diskutabilna
[smiley8]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

New Report

Close