HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.10.2024. u 18:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,24
111.817
3,364
33,20
33,30
0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ivana7 ukoliko tht vrednujemo prema dividendnom prinosu uz zahtjevanu profitabilnost od 10% godišnje ispada; 13/0.1=130 kn dionica pa do 27/0.1=270 kn dionica. Po svemu sudeći izgleda da na našem tržištu vrednovanje ne ide tako, pa bih se radije oslonio na usporednu analizu sa sličnim kompanijema u regiji.

Trend is your friend.

Mene muči kome će pripasti DTK, nama ili njima, a to je jako važno za neku intrizičku vrijednost samog thtea.
Je li to riješeno ili nije i kakve su vaše procjene?[smiley6]

Biti će krvi, al ne moje......


edo: ” NE PRODAVAJTE HT ISPOD 500 KN, NEMOJTE SE ZADOVOLJIT SA MANJOM CIJENOM , KAJAT ĆE TE SE!!!! ” Nema šanse da prodam prvi dan, ni mjesec, kupljene pakete, ali sigurno ću kupiti na burzi dok je još jeftino.

a zar nije povoljnije kupnju obaviti sada na IPO-u ????

poslije bitke svi su vojnici generali


Mene muči kome će pripasti DTK, nama ili njima, a to je jako važno za neku intrizičku vrijednost samog thtea.
Je li to riješeno ili nije i kakve su vaše procjene?[smiley6]

DTK ide THTu, to je rijeseno, u onoj kolicini u kojoj je to u bilanci kompanije. Tu se nista nece mijenjati

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....



edo:

NE PRODAVAJTE HT ISPOD 500 KN,
NEMOJTE SE ZADOVOLJIT SA MANJOM CIJENOM , KAJAT ĆE TE SE!!!!

Hi, hi, 500, da je Hackela tu sa nama on bi sigurno rekao 600-700 ovako samo 500.
Šteta da ga nema više pa da podijeli ovu euforiju sa svekolikim pučanstvom, penzićima, studentima, kumicama s placa, kladioničarima iz birca i ostalim likovima iz bajke koji su namirisali brzu i laku zaradu. Nitko od njih ne razmišlja o gubitku. Svi se vide kao potencijalni pobjednici, bogati građani. Uopće se ne pitaju a tko će kupiti moju dionicu po 500 ili 600 kn. Da li to vrijedi zaista toliko. Da li fundamenti, poslovanje i budući razvoj ogvovaraju toj cijeni ili…
Opet hi, hi…koga je to briga, važno je da mi zaradimo a za ostalo nas zaboli ona stvar, jel da. Ma sve to treba rasprodati Švabama, Amerima, Englezima, neka nas muzu lagano kroz godine koje dolaze.
Vi i ja možda to nećemo osjetiti ali naša djeca sigurno hoće. Svi ćemo nešto zaraditi i kao fol biti sretni i zadovolji ali na duge staze gubimo. Raja to ne kuži. Hebi ga, Štef hoće novu Hondu, pa mora prodati svoje dijonice, zaboli ga patka tko je vlasnik Ht i kolika će dobit ostati u Našoj Lipoj za 5 – 10 godina. Kroz sve ove godine od Tesle i Šveda, sada Ericssona, preko ostalih privatizacija, Plive i Amera, izmuzli su ovu državu maksimalno. To će se desiti i sa HT-om.
Vi kolegice / kolega možete polako zaboravljati na tu dividendu. Dat će vama Švabo dividendu u obliku računa za plaćanje Ht usluga pa se možete lipo slikat sa njom.
Prodajte vi samo prodajte.

svabo ce dat dividendu jer ju na taj nacin daje i sebi i tako izvlaci profit iz tvrtke … osim putem raznih konzultanata

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


deimos: ” Genoveze: ” Zašto će HT biti skuplji od Telekoma Slovenije? Zato jer smo veća država…imamo više kabela..

Otkud ti sad veza cijene dionice i veličine države[smiley9][smiley9]? Pa Ljubo uvijek naglasi da je važan broj stanovnika i to punoljetnih, ne površina države…[smiley11]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

syeku1:

Da li je dozvoljeno vršiti uplate paketa za više raznh osoba putem svog on.line bankarstva budući se tada moje ime pojavljuje kao ime uplatitelja ili ne. Znam da je bila neka debata oko toga ali ne znam da li se došlo do nekog usuglašavanja mišljenja. Hvala unaprijed na odgovoru.

Kratko i jasno “možeš” , tvoje ime se pojavljuje kao nalogodavac, što nije bitno, a bitno je ime na koga uplaćuješ tj. “platitelj”, te ostale stvari poziv na broj itd….


Niste mu osnovno npomenuli: ako uplati ponudu koja glasi na ime “prijatelja”svojim novcima, piše se samo kao nalogodavac ali nisu dionice njegove već onoga na čije ime glasi ponuda koju je uplatio! [smiley8]

quote=Valter]
edo: ” NE PRODAVAJTE HT ISPOD 500 KN, NEMOJTE SE ZADOVOLJIT SA MANJOM CIJENOM , KAJAT ĆE TE SE!!!! ” Hi, hi, 500, da je Hackela tu sa nama on bi sigurno rekao 600-700 ovako samo 500. Šteta da ga nema više pa da podijeli ovu euforiju sa svekolikim pučanstvom, penzićima, studentima, kumicama s placa, kladioničarima iz birca i ostalim likovima iz bajke koji su namirisali brzu i laku zaradu. Nitko od njih ne razmišlja o gubitku. Svi se vide kao potencijalni pobjednici, bogati građani. Uopće se ne pitaju a tko će kupiti moju dionicu po 500 ili 600 kn. Da li to vrijedi zaista toliko. Da li fundamenti, poslovanje i budući razvoj ogvovaraju toj cijeni ili… Opet hi, hi…koga je to briga, važno je da mi zaradimo a za ostalo nas zaboli ona stvar, jel da. Ma sve to treba rasprodati Švabama, Amerima, Englezima, neka nas muzu lagano kroz godine koje dolaze. Vi i ja možda to nećemo osjetiti ali naša djeca sigurno hoće. Svi ćemo nešto zaraditi i kao fol biti sretni i zadovolji ali na duge staze gubimo. Raja to ne kuži. Hebi ga, Štef hoće novu Hondu, pa mora prodati svoje dijonice, zaboli ga patka tko je vlasnik Ht i kolika će dobit ostati u Našoj Lipoj za 5 – 10 godina. Kroz sve ove godine od Tesle i Šveda, sada Ericssona, preko ostalih privatizacija, Plive i Amera, izmuzli su ovu državu maksimalno. To će se desiti i sa HT-om. Vi kolegice / kolega možete polako zaboravljati na tu dividendu. Dat će vama Švabo dividendu u obliku računa za plaćanje Ht usluga pa se možete lipo slikat sa njom. Prodajte vi samo prodajte.
[/quote]
sta ti sugeriras da ostavimo u nasljedstvo djeci dionice ht-a?
sto se tice raje,raje ima sve vise ali varas ako mislis da kumice studenti i birtijasi ne znaju tehnicku i fundamentalnu analizu,imaju viska vremena citaju knjige…. nisu findamenti visa matematika.
Kupovat ce fondovi i po 500 jer gledaju dugorocnu isplativost.

Španac:

Mene muči kome će pripasti DTK, nama ili njima, a to je jako važno za neku intrizičku vrijednost samog thtea.
Je li to riješeno ili nije i kakve su vaše procjene?[smiley6]

DTK ide THTu, to je rijeseno, u onoj kolicini u kojoj je to u bilanci kompanije. Tu se nista nece mijenjati

Nije vam to još riješeno a i ne zna se kad/kako će biti, a Ht sa dtk i Ht bez dtk nije isto

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu


edo: ” NE PRODAVAJTE HT ISPOD 500 KN, NEMOJTE SE ZADOVOLJIT SA MANJOM CIJENOM , KAJAT ĆE TE SE!!!! ” Hi, hi, 500, da je Hackela tu sa nama on bi sigurno rekao 600-700 ovako samo 500. Šteta da ga nema više pa da podijeli ovu euforiju sa svekolikim pučanstvom, penzićima, studentima, kumicama s placa, kladioničarima iz birca i ostalim likovima iz bajke koji su namirisali brzu i laku zaradu. Nitko od njih ne razmišlja o gubitku. Svi se vide kao potencijalni pobjednici, bogati građani. Uopće se ne pitaju a tko će kupiti moju dionicu po 500 ili 600 kn. Da li to vrijedi zaista toliko. Da li fundamenti, poslovanje i budući razvoj ogvovaraju toj cijeni ili… Opet hi, hi…koga je to briga, važno je da mi zaradimo a za ostalo nas zaboli ona stvar, jel da. Ma sve to treba rasprodati Švabama, Amerima, Englezima, neka nas muzu lagano kroz godine koje dolaze. Vi i ja možda to nećemo osjetiti ali naša djeca sigurno hoće. Svi ćemo nešto zaraditi i kao fol biti sretni i zadovolji ali na duge staze gubimo. Raja to ne kuži. Hebi ga, Štef hoće novu Hondu, pa mora prodati svoje dijonice, zaboli ga patka tko je vlasnik Ht i kolika će dobit ostati u Našoj Lipoj za 5 – 10 godina. Kroz sve ove godine od Tesle i Šveda, sada Ericssona, preko ostalih privatizacija, Plive i Amera, izmuzli su ovu državu maksimalno. To će se desiti i sa HT-om. Vi kolegice / kolega možete polako zaboravljati na tu dividendu. Dat će vama Švabo dividendu u obliku računa za plaćanje Ht usluga pa se možete lipo slikat sa njom. Prodajte vi samo prodajte.

– pa još mi nitko nije ponudio svoj izračun buduće dividende.

– a ovom našem drugu ipak moram odgovoriti.
– vidim kako Vam je mio socijalizam i Vi ništa ne bi prodavali.
– pa Erikson, Pliva, pa i HT sada sigurno ne bi bile takve firme da ih ne vode stranci.
– kakve su bile naše banke kad su bile “naše”.
– jedino je prava šteta što država nije ostavila i 50% Plive na tržištu.
– HT, zar nisu Švabe doveli u red s 50% otkaza.
– ne znam samo što se čeka s prodajom željeznice i brodogradnje, pa dokle će te gubitke financirati porezni obveznici.
– a Vi druže Valtere ako ste sposobni bez problema možete kupiti koliko hoćete firmi u zemljama koje navodite, samo za to ipak treba znanja a i novca.
– i naša Pliva je kupovala, ali pretežno propale investicije, imali su novca ali im je nedostajalo znanje.
Pozdrav !

A jel ti znaš curo kako smo mi to sve jeftino prodali. ne mislim na Plivu nju smo dobro utopili, ali recimo pbz je prodan za kikiriki 90 milja evra, ao eriksonu da i ne govorim
najbolje bi bilo da prodamo naše političare za kikiriki tad bi nas možda krenulo[smiley6]

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

U petak 19:15 predao ponudu, 19:25 vec bio u poslovnici PBZ. Rekli mi da ne primaju vise ali sam se izvukao jer sam u petak jutro dosao da se raspitam sto mi sve treba pa su me rekli da se vratim popodne.[smiley2]
Uglavnom, sluzbenica se rasplakala i rekla mi kako vjerojatno nece stici obraditi sve zahtjeve te da ih sve isto ceka kad krenu INI-ne dionice zaposlenicima. Navodno ce imat kredit i za radnicke dionice!

P.S. Sto se tice SUNH za njih sam radio 8 mj. i svarno sam mislio da ce dionica rasti, malo mi je falilo da ih ne kupiim.Kad sam otisao bila je na 250[smiley1]

My God, it's full of stars!!

New Report

Close