HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.07.2024. u 10:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,01
120.659
4,020
30,00
30,10
-0,66%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Upisao u Fini a platio u Erste i platio proviziju 100 kn po paketu. A to nije nitko spominjao. Al već kad sam došao sa brdo sitnih novaca platio sam . A u svim drugim bankama je 50 kuna. Čudno.

Jer se trebaju opunomoćitelji bojati kakvog poreza na dionice ili dividendu ili kakve “štete” na plaći, dječji dodatak i slično? Moj se jedan boji a ja mu kažem da nema zašto. potvrdite mi to. Hvala!


Upisao u Fini a platio u Erste i platio proviziju 100 kn po paketu. A to nije nitko spominjao. Al već kad sam došao sa brdo sitnih novaca platio sam . A u svim drugim bankama je 50 kuna. Čudno.

Nisi im simpatican ocito. Ja kupio online i provizija je bila 20 kn [smiley2]


Jer se trebaju opunomoćitelji bojati kakvog poreza na dionice ili dividendu ili kakve “štete” na plaći, dječji dodatak i slično? Moj se jedan boji a ja mu kažem da nema zašto. potvrdite mi to. Hvala!

Mislim da bi mu dva soma kuna otklonilo svaki strah. Probaj, sigurno nećeš pogriješiti[smiley2][smiley2][smiley2]

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy


alkemicark: ”
Ja sam ponudu predala u ponedjeljak, platila u srijedu navačer, još
ništa od SDA: Jel netko zna kakvo je stanje u SDA što se tiče e-
registracije pošto se treba doći osobno? Možda i tu proguram trudnički
trbuh 🙂

Evo isto tako ponudu sam uplatio u utoraka i upravo mi je stigla
obavijest poštom za otvoren račun u SDA sa pinom i oznakom investitora.
Svaka čast na brzini..[smiley11][smiley11][smiley11]

nisam znao da ce sda otvarati racune prije zavrsetka prikupljanja ponuda………zgodno…..

koliko ce biti tesko prebaciti dionice na brokera telefonski u periodu od 1.10 do 5.10, s obzirom da nisam u zg i ne mogu do saltera sda da reg “moj e-racun”

Posto sam relativno novi u ovim dionica stvarima zanima me jedna stvar, dali netko zna kako ce se smanjivati iznosi paketa, proporcionalno ili ce ici do neke odredjene cifre kao kod magme.
Ako ce ici proporcionalno onda je to pusiona…

blueman:
Evo za 500

EV/EBITDA P/E BVPS P/B
8.7 19.9 170.0 2.9 .

Nije puno (kao MGMA) ali ipak nesto vise od regiona.
PO meni moze ici po 450.

Ako bi fondovi dobili po povlastenoj 3-5% moglo bi biti jedan dan i po 500 ali toliko ne vrijedi.
Nema smisla imati najskuplji telekom u regiji.
A opet, netko mora imati najskuplje pokazatelje

Nisam siguran da sam u pravu,(ili vas ne razumijem) ali Slovenski telekom nije privatiziran i cjena dionice je 500 eura.
Znači usporedbu Slovenskog i THT baš i ne razumijem(vrednosti,godišnjeg prihoda,veličine trga)a dionice u takvom nesrazmjeru (u cjeni)

+ ja sam stavio depozite u cash jer su poprilicno veliki a nisu core business.
Ja to tako gledam, iako ne utjecu nesto strano.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


blueman: Evo za 500 EV/EBITDA P/E BVPS P/B 8.7 19.9 170.0 2.9 . Nije puno (kao MGMA) ali ipak nesto vise od regiona. PO meni moze ici po 450. Ako bi fondovi dobili po povlastenoj 3-5% moglo bi biti jedan dan i po 500 ali toliko ne vrijedi. Nema smisla imati najskuplji telekom u regiji. A opet, netko mora imati najskuplje pokazatelje Nisam siguran da sam u pravu,(ili vas ne razumijem) ali Slovenski telekom nije privatiziran i cjena dionice je 500 eura. Znači usporedbu Slovenskog i THT baš i ne razumijem(vrednosti,godišnjeg prihoda,veličine trga)a dionice u takvom nesrazmjeru (u cjeni)

NO comment…
No comment…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ma blueman,mislio sam samo da li je to normalno ,ovamo tako velika cjena a kod vas cca 10 puta manja,pa u čemu je poanta.


Ma blueman,mislio sam samo da li je to normalno ,ovamo tako velika cjena a kod vas cca 10 puta manja,pa u čemu je poanta.

Ne opet… [smiley16]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Genoveze: ” Ma blueman,mislio sam samo da li je to normalno ,ovamo tako velika cjena a kod vas cca 10 puta manja,pa u čemu je poanta. ” Ne opet… [smiley16]

Ovo pomalo postaje drskost novih forumaša,svaki drugi post je sličan ovome,novih forumaša jako puno,nitko ne želi malo kopati po forumu,samo pitanje se postavi i očekuje se odgovorr.
Zašto će HT biti skuplji od Telekoma Slovenije? Zato jer smo veća država…imamo više kabela..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close