HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 21:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ali meni nikako ne ide u glavu podatak o 35000 upisanih paketa u prva 2 dana ?

Jedno je upisati a drugo je platiti to upisano…!?

na 4300 sve prodajem...

darko09:

Ali meni nikako ne ide u glavu podatak o 35000 upisanih paketa u prva 2 dana ?

Jedno je upisati a drugo je platiti to upisano…!?

O barbarine zar ti tako loše mišljenje imaš o ljudima ?


Moze jedno glupo pitanje. Preko e-zabe nema veze ako ja placam za vise osoba jer se ne matchira racun platitelja sa ponude i moj koji uplacujem. Mislim, znam da je broj tekuceg na ponudi samo ako se vracaju sredstva; dakle mogu preko e-bankinga platiti za punicu i punca. Da mi Sam O’ Dole neku glupost ne napravi…

Sve OK i ja INA-u tako plačao ,ali ipak ja nebi preko 4,5 uplata radio sa svog računa trag novca je za…bana stvar ,koja se prvo kontrolira!!
Ne zaboravite da se sve postrožilo od IPO INE i samdol je puno detaljniji šta je interes veći.
Moja preporuka kolegi ,digni lovu i plati na šalteru pa mirno spavaš
[smiley11]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

blueman:

Moze jedno glupo pitanje. Preko e-zabe nema veze ako ja placam za vise osoba jer se ne matchira racun platitelja sa ponude i moj koji uplacujem. Mislim, znam da je broj tekuceg na ponudi samo ako se vracaju sredstva; dakle mogu preko e-bankinga platiti za punicu i punca. Da mi Sam O’ Dole neku glupost ne napravi…

Sve OK i ja INA-u tako plačao ,ali ipak ja nebi preko 4,5 uplata radio sa svog računa trag novca je za…bana stvar ,koja se prvo kontrolira!!
Ne zaboravite da se sve postrožilo od IPO INE i samdol je puno detaljniji šta je interes veći.
Moja preporuka kolegi ,digni lovu i plati na šalteru pa mirno spavaš
[smiley11]

Ma u principu to nitko ne provjerava… Ako imalo imas pokrice za lovu, nemas brige. Ako si opljackao banku, onda nemoj [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Ja ipak mislim da je dobro da se što više ljudi javi na IPO-u jer će onda fondovi sebe morati namiriti preko burze a to točnije znači samo jedno…rast ili CASH-P-A …[smiley9]

više ljudi na IPO= veći broj ljudi koji odmah žele prodati dionice tj veća ponuda
a fondovi ukupno imaju uvijek istu zakonsku mogućnost kupnje dionica tht-a, tj. nepromijenjena potražnja
ergo, rast ponude uz istu potražnju= pad cijene.
400 kn će se teško probijati bez drukanja.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Ima li itko na ovom forumu tko je po polugodišnjim rezultatima za 2007. godinu izvukao koliki su na cijeni od 320 kuna P/E; P/S; P/BV (ttm).

Volio bih da se takvi jave pa da malo prodiskutiramo o tim podacima i pokušamo dokučiti podržavaju li takvi izračuni s uračunatom premijom zbog psiholoških efekata tržišnu cijenu od 550 ili 650 kuna?!


mravak: ” blueman: ” Moze jedno glupo pitanje. Preko e-zabe nema veze ako ja placam za vise osoba jer se ne matchira racun platitelja sa ponude i moj koji uplacujem. Mislim, znam da je broj tekuceg na ponudi samo ako se vracaju sredstva; dakle mogu preko e-bankinga platiti za punicu i punca. Da mi Sam O’ Dole neku glupost ne napravi… ” Sve OK i ja INA-u tako plačao ,ali ipak ja nebi preko 4,5 uplata radio sa svog računa trag novca je za…bana stvar ,koja se prvo kontrolira!! Ne zaboravite da se sve postrožilo od IPO INE i samdol je puno detaljniji šta je interes veći. Moja preporuka kolegi ,digni lovu i plati na šalteru pa mirno spavaš [smiley11] ” Ma u principu to nitko ne provjerava… Ako imalo imas pokrice za lovu, nemas brige. Ako si opljackao banku, onda nemoj [smiley1]

Ako kupuješ pet paketa, onda bolje da imaš trag za 190 t kuna jer ćeš poslije imati objašnjenje za npr 280 t kuna kad prodaš dionice.

Imam objasnjenje za mojih 8 paketa=304 tisuce kuna.
Dobio u Las Vegasu na ajncu.
Eto, tko mi moze dokazati da nisam.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Imam objasnjenje za mojih 8 paketa=304 tisuce kuna.
Dobio u Las Vegasu na ajncu.
Eto, tko mi moze dokazati da nisam.

Ma sumnjam da ce te netko pitat ista za 8 paketa. Do sada u hr jos nitko nije naj* zbog pranja love. Bilo je par slucajeva, ali mislim da je bilo u sklopu drugih istraga isplivalo. A i da te ukebaju, to ce past u apsolutnu zastaru prije prvog rocista.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

I ti si i dalje optimističan, pored ovog MASPOK-a u vidu “Kupuj, Ivo zna šta radi”?


Imam objasnjenje za mojih 8 paketa=304 tisuce kuna. Dobio u Las Vegasu na ajncu. Eto, tko mi moze dokazati da nisam.



Ma sumnjam da ce te netko pitat ista za 8 paketa. Do sada u hr jos nitko nije naj* zbog pranja love. Bilo je par slucajeva, ali mislim da je bilo u sklopu drugih istraga isplivalo. A i da te ukebaju, to ce past u apsolutnu zastaru prije prvog rocista.

S druge strane, uvijek postoji prvi [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Ima li itko na ovom forumu tko je po polugodišnjim rezultatima za 2007. godinu izvukao koliki su na cijeni od 320 kuna P/E; P/S; P/BV (ttm).

Volio bih da se takvi jave pa da malo prodiskutiramo o tim podacima i pokušamo dokučiti podržavaju li takvi izračuni s uračunatom premijom zbog psiholoških efekata tržišnu cijenu od 550 ili 650 kuna?!

Evo , uz cijenu od 320 kn..,ttm

P/E=10,69
P/S=2,84
P/BV=1,89

Nema osnove da se trži na cijenama> 500 kn, ali kod nas se ništa ne zna…

New Report

Close