HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,16
93.434
2,905
32,10
32,20
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

tko zna hoće li uopće davati divdendu jer nesumnjivo će sve tvrtke imati velike gubitke zbog ovog corona virusa  pa možda odluče zadržati keš na računu

Oni imaju 500 milijuna eura gotovine i kratkoročnih ulaganja.

kolega ichweiss

 

preporučam prodati HT, staviti cash na račun, te ponovno ući kad se situacija smiri.

e to  će vam biti fiksni povrat.

Kodiaq,

kakve veze pobogu ima korona s HT-om?

pa da korona zarazi cijeli svijet i prijeti nam apokalipsa, HT će samo profitirati jer će svi ostati kod kuće i koristiti usluge telekoma…

 

Jel to procurila info o dividendi?

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Pa kako nema?

Kompletno gospodarstvo je uvezano.

Kako će HT naplatiti svoje usluge npr turističkoj agenciji ako ona sada propadne? Itd itd

 

Da, da.

Mnogo zaraduje na turističkim agencijama. Pogotovo na turistima kad su uvalili ovakav roaming.

 

Kakogod, prodajite. Meni boli neka stvar.

Ako dođu sra*a koja očekujete, svi ćemo se zatvoriti u 4 zida i samo telekome trošiti. Iaonako je društvo otišlo kvragu, malo virtualne stvarnosti neće puno promjeniti 🙂

Poštujem svačije razmišljanje.

U normalnim okolnostima je ovo debelo podcijenjena dionica, sigurno vrijedi preko 200 kn, usudio bih se reći i 300 kn.

No u ovom trenutku neizvjesnosti gdje je puno parametara upitno, ne bih ulagao ni kune.

Iako, ako baš hoćete, jedino još ove dionice imam u portfelju (drže mi cca 15% portfelja) i ciljano ih ne prodajem jer su mi na firmu i očekujući daljnji pad mogu realizirati gubitak koji će mi u konačnici umanjiti očekivanu dobit.

 

Definitivno, cash je zakon u ovom trenutku.

HT- dividenda 8 kn

Hoće li amortizirati jutrošnji pad?

Sta kaze da HT odoljeva padu? jos malo pa ce biti kao 2008, najniza cijena tada je bila 139 pa se godinama vrtila oko 145. ovo su totalni extremi, globalni reset sustava kao 1929, tko zna do kojih granica ovo moze ici. U KINI je trajalo mjesecima, a EU je puno manje disciplinirana, ovaj put za stvarno ko prezivi pricat ce jer na zapadu izgleda tek pocinje show

Ušao sam zbog divke od 4%, popušio 15% a još se padu ne nadzire kraj. Dobro sam to smislio. Obitelj mora da je jako ponosna na mene kako vodim financije.

Pozdrav,

Kada je zadnji termin za  kupnju HT-ovih dionica, a da imam pravo na dividendu?

lp

New Report

Close