HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:11
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,16
93.434
2,905
32,10
32,20
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


meni dr.ivo drag ali ova njegova najava da će pustiti još “par” posto HTa…nekako mi se čini da to nije za našu dobrobit nego za fondove….vidim da su fondovi ipak čudno mirni dok im izmiće hrpa dionica…

ljudi moji pa svatite da i glavna poanta cijele priče je da fondovi dobe dio kolača.ako ne dobiju neče niti biti zainteresirani za dionicu.ako dobe pakete po niskoj cijeni onda imaju računicu dokupljivat od nas smrtnika jer će im prosjek još uvijek biti niski.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

pitam se šta će ostati fondovima? koliko mi se čini, jako malo. Znači, građani određuju cjenu…


dal je ev/ebitda na ht uistinu 28 to mi zvuči dosta nerealno…ima tko kakve fundamente

Nije, krivo sam postao, +/- sam zeznuo sa amortizacijom.

Evo ide opet.
Price EV/EBITDA P/E BVPS P/B

THT 450 9.0 17.9 170.0 2.6
MAGYAR TELEKOM 978.0 4.8 13.5 505.7 1.9
TELEKOM SLOVENIJE 110,155.3 10.4 28.9 36,440.0 3.0
CESKY TELEKOM 556.5 6.6 22.2 266.8 2.1

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


ja i nisam vidio baš neke gužve a u mome okruženju i ne znam baš previše ljudi koji su kupili dionice. pouzdano znam da dobar dio kupaca ne kupuje pune iznose već u rasponu os 1000 do 10000 kn. doduše vidio sam poprilične gužve u bankama koje nude kredite za kupnju dionica. naravno ni tu se ne zna kolike su kredite ti ljudi uzimali

puno pozdrava kolegi s Palagruže….. ili Golog otoka……

[color=blue]..... bolje biti malo glup nego malo pametan.....[/color]


danas sam bio u fini u vukovarskoj 45 min cekao..a 7 šaltera otvoreno, katatrofa!!, frend danas u erste u ilici 2,5 h čekao…a mislio sam da je prvi dan najveća gužva..katastrofa biće 500.000 ljudi na ovom ipo-u!!

ja sam jučer bio u Erstici (Vukovarska), u redu sam čekao možda 5-10min. Prije i poslije baš i nisam primjetio neku gužvu. S obzirom da je fina s druge strane ulice ne kužim kak si tak puno čekao. Ili je stvar u tome da je samo u par najfrekventnijih poslovnica gužva a u ostalim suprotno.

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy

Evo jedno pitanje na koje sam pokušao dobiti odgovor na besplatnom broju za informacije 0800 5155 ,ali su rekli da “još nemaju spoznaje o tome”…

Osoba kupi paket u max iznosu (38.000,00 kn) po povlaštenim uvjetima i nakon par dana odluči dati 2. ponudu na xx kn na svoje ime i na tu drugu ponudu osoba nebi ostvarivala nikakve pogodnosti. Mene zanima što bi se događalo u slučaju da se dogodi scenarij u kojem bi se paketi proporcionalno rezali tj. prvi paket po povlaštenim uvjetima bi se proporcionalno smanjio. Što bi se dogodilo sa drugim paketom na koji nebi osoba ostvarivala nikakve pogodnosti? Dali bi se i taj paket proporcionalno smanjivao ili bi puni iznos bio vraćen na tekući račun???

Molio bi odgovor jer mi je ovo vrlo bitno…

Ta druga ponuda ti vjerojatno ne bi bila prihvacena i cjelokupni iznos bi ti bio vracen.
Nema smisla da rezu povlastene, a istovremeno prihvacaju nepovlastene.

Usput, u Osijeku još uvijek red, svaki dan sve veći……. (bez zafrkancije!!)

Istina, u gradu od 100.000 stanovnika nema HPB-a, postoji samo jedna FINA i jedna ERSTE…..

I red od jutra do mraka…..

[color=blue]..... bolje biti malo glup nego malo pametan.....[/color]

Moze jedno glupo pitanje.
Preko e-zabe nema veze ako ja placam za vise osoba jer se ne matchira racun platitelja sa ponude i moj koji uplacujem.
Mislim, znam da je broj tekuceg na ponudi samo ako se vracaju sredstva;

dakle mogu preko e-bankinga platiti za punicu i punca.
Da mi Sam O’ Dole neku glupost ne napravi…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Usput, u Osijeku još uvijek red, svaki dan sve veći……. (bez zafrkancije!!) Istina, u gradu od 100.000 stanovnika nema HPB-a, postoji samo jedna FINA i jedna ERSTE….. I red od jutra do mraka…..

Odite si u Vukovar, Beli, Đakovo. Tamo je gužva, ako 5 ljudi stoji u redu!

I love the Smell of Profits in the Morning


Moze jedno glupo pitanje.
Preko e-zabe nema veze ako ja placam za vise osoba jer se ne matchira racun platitelja sa ponude i moj koji uplacujem.
Mislim, znam da je broj tekuceg na ponudi samo ako se vracaju sredstva;

dakle mogu preko e-bankinga platiti za punicu i punca.
Da mi Sam O’ Dole neku glupost ne napravi…

Nebi smjelo biti nikakvih problema i ja sam se pitao isto pitanje. Tako sam uplatio preko PBZ-a za mamu i sestru.

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]


Moze jedno glupo pitanje. Preko e-zabe nema veze ako ja placam za vise osoba jer se ne matchira racun platitelja sa ponude i moj koji uplacujem. Mislim, znam da je broj tekuceg na ponudi samo ako se vracaju sredstva; dakle mogu preko e-bankinga platiti za punicu i punca. Da mi Sam O’ Dole neku glupost ne napravi…

Nemaš problema.
Inu sam plaćao preko internet bankarstva kolegice (uplatio lovu na njen TR) i sve ispalo ok. Bitan je poziv na broj.

kaj je s ovim brojevima ponuda?jel svi imate prvu 6 pa iza nje 5znamenkasti broj?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close