HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 04:00
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
35,36
124.716
3,527
35,20
35,40
0,28%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ja bih osobno više volio da kupuju mirovinci. Da i nama neki vrag zarade, a ne da zarada uglavnom odlazi Švabama.

248 000 komada ?
bio bih zahvalan ako netko ima kakav info.tko ulazi/prodaje

baš gledam..4 bloka danas…

U dva dana 67 milijuna kuna prometa HT-om, glavni kupac AZ fond.


Trezor kupuje.
Mislim sa braniteljski prodaje….

Braniteljski dosad ništa nije prodao (na njihovu duboku žalost) već čini se da daje dionice u kolateral za financiranje tekućih potreba dok ne sjedne dividenda.


U dva dana 67 milijuna kuna prometa HT-om, glavni kupac AZ fond.

češki fond izgleda izašao-pucali su u prazno ko i u adrisu ?

@plavi01
Misliš?

U dva dana 67 milijuna kuna prometa HT-om, glavni kupac AZ fond


Da li Ht polako izlazi iz regije, vidjeti ćemo, riješili su već Albaniju i Rumunjsku.
U igri je SAD, tamo kažu da je najveća profitabilnost.
Priča se da prodaju prvo crnogorski telekom, obveznica od DT im dospijeva u travnju 2020(1 mlrd. kuna), Optima će se prodati vrlo brzo jer je između ostaloga i žele prodati.

U dva dana 67 milijuna kuna prometa HT-om, glavni kupac AZ fond


Pojašnjavaju i da je kupljena količina ovisila o dnevnoj likvidnosti tržišta, odnosno ponudi na prodaju. Kako bilo, početak nove godine zasad je u znaku dionica HT-a, a na fokus investitora dodatno bi poticajno, osim priče o prodaji Optima telekoma i preslagivanja na telekom tržištu, mogle djelovati i spekulacije vezane uz globalnu strategiju Deutsche Telekoma, s jačanjem fokusa na američko i velika europska tržišta. Na tom tragu su, među ostalim, i kuloarske tvrdnje o planovima prodaje Crnogorskog telekoma i udjela u HT Eronetu.

Jel netko zna koliko oni imaju casha na raspolaganju kada se sve zbroji?

U dva dana 67 milijuna kuna prometa HT-om, glavni kupac AZ fond


Da li Ht polako izlazi iz regije, vidjeti ćemo, riješili su već Albaniju i Rumunjsku.
U igri je SAD, tamo kažu da je najveća profitabilnost.
Priča se da prodaju prvo crnogorski telekom, obveznica od DT im dospijeva u travnju 2020(1 mlrd. kuna), Optima će se prodati vrlo brzo jer je između ostaloga i žele prodati.


@ tizian
nesto slicno sam i ja htio napisat, bilo bi zanimljivo da DT proda HT , vjerujem da bi dionicari lijepo zaradili .


Jel netko zna koliko oni imaju casha na raspolaganju kada se sve zbroji?

Cca 5 mlrd kuna, uključujući obveznicu od DT i Crnogorski telekom koji se navodno prodaje. Neloša para.

New Report

Close