HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,16
93.434
2,905
32,10
32,20
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Nema reakcije trzista na povlacenje vlastitih dionica

Nema. A pobogu kakva bi reakcija trebala biti na povlačenja 0,5 posto Dionica.?

HT d.d. – Rezultati za prvo polugodište do 30. lipnja 2019.
http://zse.hr/default.aspx?id=93307

Meni ovo izgleda kao najlošiji kvartal u zadnjih 5 god ali i dalje super. Izgleda da je turistička sezona podbacila i u HT-u

Pa imaju sad 15 mil kn nižu dobit (prilagođeno) a čak 30 mil nižu prema neprilagođenom prošlogodišnjem kvartalu.
Tako da se baš nemaju čime previše pohvaliti.

a kako i nece imat kad ko gos moze bjezi od HTa osim ako drzava ne uvjetuje da mora bit na HTu? Javni biljeznici su na OPTIMI. svaki privatni korisnik koji cijeni svoj novac bjezi.. nismo vise u vremenu da ovi alternatvni provideri stekaju.. pa nama u firmi (a firma je 5 ljudi) je HT 50% skuplji od npr. Iskona (ok i iskon je njihov ali placamo manje).

Ponisteno 450 517 dionica koje HT kupio na ZSE:

http://www.zse.hr/default.aspx?id=93322

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Ovdje jedino trezor kupuje. Da nije njega ko zna gdje bi cijena dionice otisla… A realno vrijedi puno vise od trenutne


A realno vrijedi puno vise od trenutne

Zbog čega vrijedi puno više od trenutne cijene?


Svaki privatni korisnik koji cijeni svoj novac bjezi.. Nama u firmi (a firma je 5 ljudi) je HT 50% skuplji od npr. Iskona (ok i iskon je njihov ali placamo manje).

Ako korisnici bježe od HT-a u Iskon, a Iskon je HT-ov, onda je ta činjenica iz perspektive ulagača manje bitna jer novac ostaje u poduzeću.

slažem se da je HT 50% skuplji od Iskona.. isto je i kod nas u firmi od četvero ljudi.. promjenili pred 2 godine providera iz HT u Iskon.. prezadovoljni.. i k tome za manje novaca više toga u paketu..

Dokupljuje se vidim pa ajmo koju kunu još ušićariti :))

Uz ovakve kamate i jako male izglede za povećanje još duže vrijeme bojim se da je to prvo na 180…. pa 200 pa XXX.

Živi bili…

I ovo se pokrenulo.
Slažem se sa 180 kn, nisam bacala grah, ni crtala graf.
Sanjala sam.
Pomoglo je i to što je na invest.comu preporuka – strong buy

New Report

Close