HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
35,36
124.716
3,527
35,20
35,40
0,28%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Je li sjela dividenda onima koji imaju PBZ?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


Je li sjela dividenda onima koji imaju PBZ?

Evo malo prije na žiroračun.

Je li sjela dividenda onima koji imaju zabu

Jos ne, ali vidim na SKDD u da je isplaceno, valjda bude i na racun uskoro

http://zse.hr/default.aspx?id=92577


Je li sjela dividenda onima koji imaju zabu

sjela, za zg prirez porez 8,584 kune po dionici




OMF-ovi su zadnju kupnju imali polovinom 2. mjeseca. Zašto?

jer oni vole kupovati jeftino….tada je cijena bila 152-154 kn….nakon 15.02. cijena je otišla preko 160 kn


Ja upravo suprotno od tada kupujem.

tko je onda napravio pametnije?
[/quote]

Nije istina da vole kupovati jeftino, dokaz su dlkv, ptkm, lkpc itd. Najbolji dokaz da ne vole kupovati jeftino je taj što ne kupuju ht na 161-162kn uz dividendu od 10kn + blizu 1%vl dionica koje će se poništiti. To što su kupovali na nekoj nižoj vrijednosti ne znači ništa jer nama logike da ne kupuju svaki dan ovakav prinos. Pogotovo što je likvidnost zadovoljavajuća. Omf-ovi nisu trejderi i nebi trebali prodavati ht nego kupovati dok je potcijenjeno i ima kontinuirano dobar prinos.
Luku Ploče su nakupovali po 850kn ali na 350-400 nisu, dijelom zato jer je ppd zvrcnuo.

Omf-ovi ne podliježu nikakvoj odgovornosti što je u ovakvoj državi otvoreni poziv na k….nal.

Kupili su oni i Ledo i svašta još ali ti to naravno znaš. Ono što ne znaš je što sam ja kupio, a reći ću ti da dlkv, ptkm, nexe i takva smeća nisam.

Dakle jasno je tko je kupovao mudrije, jedino je razlika što sam ja kupovao vlastitim novcem.

Kad se pogleda koliko je budućih mirovina u ht-u shvatiš gdje živimo. I onda su nam stranci krivi što kupuju vrhnje po hr.

Možda da kupe još hr obveznica dok svijet ne skuži. Jadna nam majka.

[/quote]

Evo fondovima je i na ovoj cijeni skupo, ne žele kupovati prinos i buduće dividende. Jedino je Erste kupio solidan paket, ostali ništa. Ovo je slično kao i sindikati, nikome i za ništa ne odgovaraju, a nesmjenjivi su. Za mene je ovo prvorazredni skandal i mislim da bi ih trebalo malo priupitati na osnovu kojih procjena ne kupuju ht.

Je li postoji ijedan zaposlenik koji uplaćuje u mirovinski fond koji bi se bunio da mu OMF ulaže dio buduće mirovine u HT?

Ili je netko čuo da omf-ovi u svijetu kupuju građevinske firme.

Ali obveznice su ipak i omf-ovima i državi najdraža igračka, onako simbioza 2 socijalistička mastodonta.

Znamo kako to dugoročno završi kad nestane tuđih para.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Vijest o prodaji Tele2, zanimljiv multiplikator. Iz meni nejasnog razloga, OPTE raste na ovu vijest, a meni se čini važnija za vrednovanje HT. Kupac, koliko sam vidio, nema fiksnu telefoniju nigdje

Tele2 Grupa prodala svoje poslovanje u Hrvatskoj: Poznata je i cijena


Kako se navodi u priopćenju, Tele2 je sklopio ugovor o prodaji Tele2 Hrvatska društvu United Group, vodećem pružatelju telekomunikacijskih usluga i medijskog sadržaja u jugoistočnoj Europi, a dogovorena cijena odgovara 7,2 puta korigiranoj EBITDA-i u posljednjih 12 mjeseci, ne uključujući IFRS 16.

Sto mislite kako ce se HT snaci s novom konkurencijom?


Sto mislite kako ce se HT snaci s novom konkurencijom?

Odlicno. Kao i do sada. HT je odgovorio svim izazovima konkurencije i liberalizacije trzista na efikasan nacin



Sto mislite kako ce se HT snaci s novom konkurencijom?

Odlicno. Kao i do sada. HT je odgovorio svim izazovima konkurencije i liberalizacije trzista na efikasan nacin
[/quote]

jer je startao s monopolističke pozicije….vidjet ćemo što će biti u budućnosti?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Jeli došlo vrijeme da se fondovi malo fokusiraju i na HT?

New Report

Close