HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 01:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
54.872
1,701
32,20
32,30
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

izašao danas


izašao danas

Pametno, divku si de facto pobrao i ne moraš strahovati zbog pada cijene nakon isplate.

Ignore: KressoM, delux


Nije Davor John Legere, jbg
dobra stvar je što je dionica podcjenjena, kako god da gledaš, koju god da multiplu staviš….tako da kupujte, ostaje Rapajićka, privatnia će biti Ok, mislim jedino da trebaju još pojačati poslovnu jer tu mogu naštetiti konkurenciji a municije imaju

target je i dalje 215-218 kn


kolega pa zakaj ste pobegli iz ht a niste ni divku uzeli.Kaj se događa?

koji je zadnji dan sa pravom na dividendu …iliti prvi bez kolege? ne vidim to …kad je isplata divke ?

prošle godine bilo 03.05..isplata do 21.5..



izašao danas

Pametno, divku si de facto pobrao i ne moraš strahovati zbog pada cijene nakon isplate.
[/quote]
u tom slučaju moj dokup nije “pametno”?
baš me kopka?
raspon jučer 159-160 avg 159,90
PIRpoz

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

u veljači ht 21,8%(20 mil kn) od ukupnog prometa dionica uz 5,26% porast cijene
nebi to bilo moguće da nema i zeljnih ulaska ali i izlaska.
obično oni koji žele izači su spremni dati diskont da se rješe tereta koji ih tišti i da si skrate muke + kada se jednom taj proces završi jedan je scenarij barem malo izgledniji.
možda griješim,nebi bilo…

mirovinci ne koriste priliku da ukrcaju značajne količine,kladim se da će u budućnosti tvrditi da ne ulažu u hr vrijednosnice jer su “skupe” ili da nema količina koje bi njih zadovoljile kao nebrojeno puta do sada.

1.ht nudi prinose neusporedivo veće u odnosu na njihove kroz divku ali i kroz rast cijene.
2.norvežani izlaze sa velikim količinama i siluju ask što znači prilika koju možeš samo poželjeti = diskont + količine
bravo za stručnjake po xx put

kupuje trezor i svi drugi koji razumiju razliku između 6 i 1 čokoladice a tu je i bonus za sada na porastu cijene od početka godine od 8 čokoladica.

od moje zadnje objave stanja u prvih 10

7 zgb -5123
8 pbz -14000
10 ht +22195

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Lijepo sam rekao onog dana kad je objavljena dividenda da je nepotrebno stvoren gap koji će se popuniti vrlo skoro……


Lijepo sam rekao onog dana kad je objavljena dividenda da je nepotrebno stvoren gap koji će se popuniti vrlo skoro……

Na koliko je ostao gap?

Ignore: KressoM, delux



Lijepo sam rekao onog dana kad je objavljena dividenda da je nepotrebno stvoren gap koji će se popuniti vrlo skoro……

Na koliko je ostao gap?
[/quote]

I netko stvarno misli da će moći kupiti opet po 150 i dobiti 10 kn dividende??


I netko stvarno misli da će moći kupiti opet po 150 i dobiti 10 kn dividende??

kad odbiješ porez i prirez ispadne manje od 8,8 kn



I netko stvarno misli da će moći kupiti opet po 150 i dobiti 10 kn dividende??

kad odbiješ porez i prirez ispadne manje od 8,8 kn
[/quote]

Zavisi gdje živiš!

New Report

Close