HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Neki su prespavali zadnjih par dana


Tu bi moglo biti ove godine oko 8 kn dividende, sto je ravno 5% dy.

Vec je objavljen prijedlog za dividendu od 10kn

promet u sri 2,25 milkn
14080 kom
avg 160,13

7 zgb skrb +904
10 ht +1156

nije svima 1% bolje od 6%?
za sada od početka godine i 8% prinos na cijeni dionice.
saga zvana “foteljicu moju svagdašnju daj mi danas i ne uvedi me u napast..” ide dalje
Ppoz

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Evo ja od 2007 u raznim fondovima pa pomalo dionicama..Svaki dan pročitam šta se dešava na poslovnom pa bi bio red da se i registriram! Iii.., da prijavim kako sam od danas ponosni vlasnik 600 komada HT-a!! Jupii..ajmo ht!! Ajmo ZSE!


Evo ja od 2007 u raznim fondovima pa pomalo dionicama..Svaki dan pročitam šta se dešava na poslovnom pa bi bio red da se i registriram! Iii.., da prijavim kako sam od danas ponosni vlasnik 600 komada HT-a!! Jupii..ajmo ht!! Ajmo ZSE!

Lijepo i pametno

dobrodošlica kolegi martincm@,što nas više prati bolje za sve nas.
neko vrijeme tema je bila prilično neaktivna što će se čini se promjeniti iz više razloga.
po prometu u veljači da se zaključiti da je veći broj i malih ulagača ušao u ht.
iako neki veliki su i prije objave značajno zakoračili čini se u očekivanju novog sentimenta na marketu.
da sada u zadnje 2g je dominirala depra i defetizam iako bilo je i u te 2g odličnih prilika pa…
novi vjetrovi pušu na zse a do kada živi bili…
ht je u prošlosti ali i u ovo vrijeme ponovo se potvrdio kao jedan od predvodnika pa će radi toga biti u djelomičnom fokusu i onih koji nisu dioničari kako bi što bolje napipali bilo marketa.
fata je fata a dvaput je dvaput stretegija može bitno unaprijediti prinose,znala bolje rečeno a kao da se opet potvrđuje?

7 zgb +1003
10 ht +2438

mirovinci po svom starom običaju i dalje čekaju neka bolja vremena,jeftinije valuacije za kupovinu.
:))

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

7zgb +49
10ht +502

danas je prošao blok 3 milje a bez njega bi volumen bio značajno manji nego avg zadnjih 10 dana?
koliko sam pratio vidio sam da se i spread počeo širiti na način da je bid fixno na 160 ali ask se pomiče prema 161,5?
na razini 160 pretovarena je prilična količina i logično je da će se jednom taj bazen onih koji si žele 160 isprazniti.
u redovnoj trgovini se smanjio volumen i čini se da se i ovdje ukopavaju rovovi za odmjeravanje živaca,strpljivosti?
divka u đepu od 6% i to na par mjeseci je jaki argument za strpljivost pa je jedan scenarij ipak barem malo izgledniji?:)
+ nekad u tih par mjeseci možda će i” dilema” 6 čokoladica ili 1 čokoladica dobiti odgovor?
samo da poštar ne zaluta i stigne na vrijeme?
:))
PIRpoz

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

HAKOM odobrio HT-u preuzimanje evotv-a

Vaš link …

Ništa drugo nisam ni očekivao.

Nakon 10 kn divke, ocekivao sam barem zamasnjak na 170-180 kn. Jos su tu dva jaka kupca i opet nista….hmmmmm


Nakon 10 kn divke, ocekivao sam barem zamasnjak na 170-180 kn. Jos su tu dva jaka kupca i opet nista….hmmmmm

Pametni kazu:”Strpljen spašen”



Nakon 10 kn divke, ocekivao sam barem zamasnjak na 170-180 kn. Jos su tu dva jaka kupca i opet nista….hmmmmm

Pametni kazu:"Strpljen spašen"
[/quote]

slow and steady wins the race
nemalo ima još ovdje bijelih miševa a evo jedan je upravo dobio svoju potvrdu

Hrvatski telekom preuzima EvoTV, ali pod četiri uvjeta

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

New Report

Close