HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 21:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

komot,
a bidan, mora da je dugo staja u redu i taman kad se dočepa šaltera, cijena već pala na 159, ahahahha
tu sam lekciju naučio odmah prvih dana trgovanja HaTejom, dok se još zvalo brokera, niti jednom nije spomenuo ništa drugo, ask, čekanje, nalog na višu cijenu, osim kao papagaj je ponavljao samo; odmah možete prodati po xxx,xx i kaže ti cijenu s bida, pa tko voli nek izvoli


tih 10 kn je čisto, odnosno netto, tj. već je plaćen porez i prirez na to?

Ne, porez i prirez se plaća iz tih 10 Kn



tih 10 kn je čisto, odnosno netto, tj. već je plaćen porez i prirez na to?

Ne, porez i prirez se plaća iz tih 10 Kn
[/quote]

onda divka nije 10 kn! zapravo kad se makne porez i prirez, to je čisto samo 8,xx kuna…


zanimljivo da se uvijek nađe taj jedan mali, sićušni ulagač, koji desetljeće sakuplja dividendu i onda bubne baš danas svojih 69 komada po najnižoj cijeni 159 kn, iako je prije toga imao na 1000e na bidu do 160,50 , stvarno je taj mali ulagač pravi provokator, samo smeta velikima

a veliki ko veliki i oni su samo ljudi pa smiju se i oni poigrati sa nalozima malih ili?
di ćeš većeg gušta od malih naloga?
🙂
p.s.
sve je ok dok svatko dobije što si želi po vl izboru.
problemi počinju kada su drugi krivi za vl odluke a ima i takvih…
🙂
piratski pozdrav

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


komot,
a bidan, mora da je dugo staja u redu i taman kad se dočepa šaltera, cijena već pala na 159, ahahahha
tu sam lekciju naučio odmah prvih dana trgovanja HaTejom, dok se još zvalo brokera, niti jednom nije spomenuo ništa drugo, ask, čekanje, nalog na višu cijenu, osim kao papagaj je ponavljao samo; odmah možete prodati po xxx,xx i kaže ti cijenu s bida, pa tko voli nek izvoli
To su bili dani !! I ja sam ih prošao na brzinskom tečaju..tu il si prodavo ili kupovo sakak si nagrebo..Nije me dugo bilo na HT-u(skroz izašo negdje na 300)Sad se malo nakrco(jučer)po159,


onda divka nije 10 kn! zapravo kad se makne porez i prirez, to je čisto samo 8,xx kuna…

To je ko brutto i netto plaća. Sa strane HT-a, divka je 10 Kn jer oni moraju toliko isplatit. Koliko će država pobrati od tog iznosa nije na njima…




tih 10 kn je čisto, odnosno netto, tj. već je plaćen porez i prirez na to?

Ne, porez i prirez se plaća iz tih 10 Kn
[/quote]

onda divka nije 10 kn! zapravo kad se makne porez i prirez, to je čisto samo 8,xx kuna…
[/quote]

– mislim da se još treba platiti i porez na kapitalnu dobit i prirez za naše lokalne uhljebe te još PDV.
– sigurno imamo tu još koji dodatni skriveni trošak ali mi sada ne pada na pamet koji.

– I love this game.
Pozdrav !

da ste ga plaćali znali bi …12 % porez i 18 % Prirez na tih 12 % ..za naše zagrebačke uhljebe i niš koristi ..
čitaj npr darinko kosor …đabalebarović cijeli život …i ostali saborski mufljozi …


tu sam lekciju naučio odmah prvih dana trgovanja HaTejom, dok se još zvalo brokera, niti jednom nije spomenuo ništa drugo, ask, čekanje, nalog na višu cijenu, osim kao papagaj je ponavljao samo; odmah možete prodati po xxx,xx i kaže ti cijenu s bida, pa tko voli nek izvoli

On te ni ne smije savjetovati, on je tamo da preuzima i izvršava tvoje naloge.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

promet u pon 18.02.19
2965 kom avg160,15 kn 0,474 mil kn

7 zgb (skrb …473) +4700
10 ht +1045

6.2.19. prošao paket u bloku od 40.000 kom po 153kn od čega se 6.000 pojavilo na 7 zgb
ostatak?
u pon se dodatno povečao račun 7 zgb za 4700 kom koje nisu prošle preko marketa,nije sve…

mirovinci su i dalje “mirni”?
možda još računaju nove fundamente?
možda koriste vanjske resurse za računanje?
možda je poštar krivo ubacio?
ono što nije možda već100% sigurno bit će penzije manje,računajte s time ako je netko do sada imao kakvih iluzija:)
saga kako je 1% bolje od 6+9% od početka godine ide dalje.
a opet možda su oni u boljim investicijama?
a možda se teška konjica zagrijava za dugi marš?
bijeli miševi se množe a kad već mirovinci neće nije loše da ima tko hoće?
ima cash-r-a koji vidi za sebe dobru priliku i to u miljama a tome nismo dosta dugo svjedočili?
pirartski pozdrav

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

promet u uto 19.02
9277 kom
avg 160
1,484 mil kn

7 zgb skrb…473 +845
10 ht +1109

poštar još luta?
Ppoz

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Tu bi moglo biti ove godine oko 8 kn dividende, sto je ravno 5% dy.

New Report

Close