HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 04:02
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
35,36
124.716
3,527
35,20
35,40
0,28%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Moze 8 kn ali piše sa znamenkom 6
Nije švabo babo

Rezultati za godinu završenu 31. prosinca
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/Y5vARHJagP5UxAIaAX3DKA==.pdf
Pristojni dvd.

Da, da… rasto neto dobiti i dividenda ide na 10 kn per share.

https://hanfa.hr/SRPI/HR/2019/2019_02_15-550473_pdf.pdf

Vidjelo se to još jčer na rezultatima Optime i CG Telekoma da sve skupa raste.

Neto dobit u 2018. godini iznosi 1,061 mlrd kuna i veća je za 22,9% u odnosu na 2017. godinu.
Predložena dividenda od 10 kuna po dionici

na moj ulaz dividenda 6.6%, kud ces bolje

prihod +0,4%
EBITDA +1,5%
dobit +23%
dividenda 10 kn +150%

očekivao sam divku od 4%(6 kn) na cijenu ali znali smo da rezervi ima i da se može više pa….

gospodo mirovinci koji ste uljuljuškani u foteljice svoje svagdanje i bojite se da vas ne uvedu u napast ,da Vi koji se veselite prinosima od 1% dali je sada jasnije?
samo divka 6.5% što je 550% više od vaših prinosa?
sve vam je i samima trebalo biti jasno i bez crtanja a zašto nije,nadam se da će vas jednog dana netko pitati.
propustili ste puno toga na HR burzi pokupiti u zadnjih deset godina i time značajno umanjili iznose budućih penzija.
čestitam na prinosima kojima se hvalite izostavljajući da ste se kladili na najrizičniju imovinu(junk obveznice) što niste smjeli jer vam nije odobreno da se kladite na buduće penzije već da investirate.
i dan danas najveći dio imovine držite u neinvesticijskoj imovini a da pritom izbjegavate i ovakva ulaganja koja su nisko rizična,investicijska i gle čuda nose neusporedivo veće prinose od onih koje ste u 2018 ostvarili.
možda ćete razumjeti a možda nećete ove argumente ali nadam se da će doći dan da netko postavi prava pitanja.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


prihod +0,4%
EBITDA +1,5%
dobit +23%
dividenda 10 kn +150%

očekivao sam divku od 4%(6 kn) na cijenu ali znali smo da rezervi ima i da se može više pa….

gospodo mirovinci koji ste uljuljuškani u foteljice svoje svagdanje i bojite se da vas ne uvedu u napast ,da Vi koji se veselite prinosima od 1% dali je sada jasnije?
samo divka 6.5% što je 550% više od vaših prinosa?
sve vam je i samima trebalo biti jasno i bez crtanja a zašto nije,nadam se da će vas jednog dana netko pitati.
propustili ste puno toga na HR burzi pokupiti u zadnjih deset godina i time značajno umanjili iznose budućih penzija.
čestitam na prinosima kojima se hvalite izostavljajući da ste se kladili na najrizičniju imovinu(junk obveznice) što niste smjeli jer vam nije odobreno da se kladite na buduće penzije već da investirate.
i dan danas najveći dio imovine držite u neinvesticijskoj imovini a da pritom izbjegavate i ovakva ulaganja koja su nisko rizična,investicijska i gle čuda nose neusporedivo veće prinose od onih koje ste u 2018 ostvarili.
možda ćete razumjeti a možda nećete ove argumente ali nadam se da će doći dan da netko postavi prava pitanja.


oni čekaju državni mig za neku novu Magmu, Ingru, Ptkm, Ledo……………..


prihod +0,4%
EBITDA +1,5%
dobit +23%
dividenda 10 kn +150%

očekivao sam divku od 4%(6 kn) na cijenu ali znali smo da rezervi ima i da se može više pa….

gospodo mirovinci koji ste uljuljuškani u foteljice svoje svagdanje i bojite se da vas ne uvedu u napast ,da Vi koji se veselite prinosima od 1% dali je sada jasnije?
samo divka 6.5% što je 550% više od vaših prinosa?
sve vam je i samima trebalo biti jasno i bez crtanja a zašto nije,nadam se da će vas jednog dana netko pitati.
propustili ste puno toga na HR burzi pokupiti u zadnjih deset godina i time značajno umanjili iznose budućih penzija.
čestitam na prinosima kojima se hvalite izostavljajući da ste se kladili na najrizičniju imovinu(junk obveznice) što niste smjeli jer vam nije odobreno da se kladite na buduće penzije već da investirate.
i dan danas najveći dio imovine držite u neinvesticijskoj imovini a da pritom izbjegavate i ovakva ulaganja koja su nisko rizična,investicijska i gle čuda nose neusporedivo veće prinose od onih koje ste u 2018 ostvarili.
možda ćete razumjeti a možda nećete ove argumente ali nadam se da će doći dan da netko postavi prava pitanja.

Jedino što njih muči je koju dijonicu sad srušiti da se ublaži ovaj rast HT-a… tako da se ne otrgne s lanca index grobex. I eventualno šta će jesti za marendu.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Pa i OPTE je konsolidirana u ove rezultate, tako da je to sve zbrojeno


baš me kopka dali će i sutra biti u ovo vrijeme ovakva nezainteresiranost i strašljivci na istim pozicijama i u količinama?
još malo strpljenja i odgovor sljedi za one koje zanima naravno.
🙂

čini se da i ove godine pirati imaju dobar filing za kopkanje
možda griješim,nebi bilo…
ništa više od aska na 154 i strašljivaca,nećemo plakati
tu je divkica od 10 kuna da popravi raspoloženje,utaži žal…..
nama koji smo si tako po vl izboru….

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Komentirajući poslovne rezultate za 2018., predsjednik Uprave Hrvatskog Telekoma, Davor Tomašković istaknuo je:
„Hrvatski Telekom ostvario je još jednu uspješnu poslovnu godinu u kojoj je učvrstio vodeću poziciju u svim segmentima hrvatskog telekomunikacijskog tržišta. Osobito me veseli što smo, drugu godinu zaredom, osvojili certifikat P3 – Best in Test, za najbolju mobilnu mrežu u Hrvatskoj i među najboljim u svijetu. Dobre financijske rezultate ostvario je i Crnogorski Telekom, kojim upravlja HT. Uz rast svih klju č nih fin a n cijs kih p o k a z a t elja p r o šlu g o din u o bilje žio je i s n a ž a n in v e sticijs ki ciklu s. N a n a š e poslovanje, kao jednom od vodećih hrvatskih investitora, pozitivno su utjecale i promjene investicijske klime, pri čemu je za telekomunikacijski sektor posebna važna odluka Vlade o smanjenju naknade za radio frekvencijski spektar. Daljnje pobol jšanje investicijskog okruženja temelj je za dodatni zamah novim investicijama važnim za digitalizaciju Hrvatske“.
http://www.seebiz.eu/ht-neto-dobit-skocila-229-predlozena-dividenda-od-10-kuna/ar-189760/

7 kn + 3 kn
iznenadili su me i to ugodno ….. nisam očekiva ni 7 kn a pogotovo ne ove 3 kn
Lijepo

New Report

Close