HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 00:57
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
54.872
1,701
32,20
32,30
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Dividenda će biti ona koju oni odluče. Više puta su pokašavali s protuprijedlozima bez uspjeha. Četiri posto i nije tako loše

Tih cetiri posto u stvari prati inflaciju, a dividenda bi definitivno mogla I trebala biti veca, no dok je ove vlasti biti ce kako je, a za dalje cemo vidjeti ….

čudo jedno da se ništa sa HT-om ne trguje

Atlantic, Valamar Riviera i Hrvatski telekom imaju najbolje odnose s investitorima

Najava objave rezultata poslovanja za prvih devet mjeseci 2018. godine
u srijedu, 31.listopada 2018. u 09:00 po srednjeeuropskom vremenu.

Ocekivanja?
Trebalo bi biti malo bolje od prosle god….

Izvjesce van.Na brzu mi se cini dobit povecana ali uglavnom ybog smanjenja troskova…..ili grijesim….

I bolje od mojih predviđanja, obzirom na EU regulaciju(roming)….
Rasturaju…EBITDA marža 42%:):):):):):)

Kolega AKAT,
Dobit je povećana i to je važno!
Može i biti će još veća kada završe kapitalne investicije 😉

http://www.seebiz.eu/neto-dobit-ht-a-u-devet-mjeseci-skocila-186/ar-183918/
rast svih pokazatelja

Ovdje je najzanimljivije da je EV/EBITDA= 2,99 prema MD.

Nemam ht

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

..evo gledam izvješće…na prihodovnoj strani 2 mil kn više neg prošla godina….al su supili reducirat troškove i dobit se povečala..al mislim da je to maximuim je dalje će bit sve teže i teže reducirat troškove ..sve dok nema znatnijih prihoda nema rasta..


..evo gledam izvješće…na prihodovnoj strani 2 mil kn više neg prošla godina….al su supili reducirat troškove i dobit se povečala..al mislim da je to maximuim je dalje će bit sve teže i teže reducirat troškove ..sve dok nema znatnijih prihoda nema rasta..

Smanjivat troskove moguce je sve dok god ima ljudi u tvrtci, tako da poprati malo situaciju pa ces vidjeti. U kineskim tvrtkama bismo jos ajde mozda mogli reci tako nesto, ali ove koje obitavaju na balkanu …..

New Report

Close