HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.seebiz.eu/a1-hrvatska-prosjecni-prihod-po-korisniku-pao-22/ar-183182/
slična situacija mogla bi biti i na HTeju, svi smanjuju potrošnju, mnogi su se opekli zaduživanjem i boje s edaviše neće biti opraštanja

Ht ispod knjigovodstvene vrijednosti 😉


Ht ispod knjigovodstvene vrijednosti 😉

Ha čuj, nije ti to nešto kao povoljno. Primjerice crnogorski telekom kojeg je preuzeo HT prije dvije godine je na pola booka. Slična je situacija s većinom regionalnih operatera u vlasništvu HT i ostalih. Ne kažem da su majka i kćerka direktno usporedivi po povratima i vrednovanju, samo kažem da ima i dosta jeftinijih po tom parametru.

Poštovani DonJuan,
ali dobar parametar za promatranje.
Cijena ispod knjigovodstvene, P/B 0,99.
Ostali parametri će se popraviti kada uspore s tolikim investicijama, što su i najavili kroz dvije godine.
Biti će ovo dobro!



Ht ispod knjigovodstvene vrijednosti 😉

Ha čuj, nije ti to nešto kao povoljno. Primjerice crnogorski telekom kojeg je preuzeo HT prije dvije godine je na pola booka. Slična je situacija s većinom regionalnih operatera u vlasništvu HT i ostalih. Ne kažem da su majka i kćerka direktno usporedivi po povratima i vrednovanju, samo kažem da ima i dosta jeftinijih po tom parametru.
[/quote]

Ja mogu reći sa sigurnošću samo da je HT jedini telekom u EU koji nema duga….a likvidna imovina(cash and bonds) mu je 1/3 TK….toga nema nigdje u branši

Kolega Oreskovic pa zar vi niste na ovom forumu prije nekih godinu dana pisali da je HT na 140+ skup, los povrat itd. i da ga ocekujete na 100-110 kn…..Sta se poromijenilo??


Kolega Oreskovic pa zar vi niste na ovom forumu prije nekih godinu dana pisali da je HT na 140+ skup, los povrat itd. i da ga ocekujete na 100-110 kn…..Sta se poromijenilo??

Što se promijenilo ???

– pa gospon je kupio dionice te pila više nije naopako.

– I love this game.
Pozdrav !



Kolega Oreskovic pa zar vi niste na ovom forumu prije nekih godinu dana pisali da je HT na 140+ skup, los povrat itd. i da ga ocekujete na 100-110 kn…..Sta se poromijenilo??

Što se promijenilo ???

– pa gospon je kupio dionice te pila više nije naopako.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Nije istina…procitajte postove…cekao sam i pisao sam da trebaju stabilizirati maticu, sto su i ucinili, i kada sam vidio dva kvartala da je to ucinjeno, usao sam u poziciju….da nisu stabilizirali biznis pisao bi i dalje da je precjenjen i da ocekujem nizu cijenu po dionici…


…cekao sam i pisao sam da trebaju stabilizirati maticu, sto su i ucinili, i kada sam vidio dva kvartala da je to ucinjeno, usao sam u poziciju….

– niste trebali ulaziti u HT jer se tu svakako nećete obogatiti.
– HT je dobar jer tu svakako nećete pogubiti lovu.
– ja sam u HT-u zbog disperzije, nisam tu zbog velike zarade.
– ali daju redovnu dividendu pa su bolji od oročene štednje.
– trenutna cijena je o.k. te sam u nekoliko navrata dokupljivala HT, uhvatila sam i cijenu od 147,50kn.

– I love this game.
Pozdrav !

Poštovana Ivana,
Slažem se sa Vama.
Mislim da je HT dobro vođena kompanija.
Svakako se ne možete obogatiti na ovoj dionici, ali možete biti sigurni da nitko neće spržiti vaše novce.

https://www.ictbusiness.info/telekomunikacije/drzava-ce-udovoljiti-telekom-operaterima-snizava-se-naknada-za-radiofrekvencijski-spektar


Nisi ti zagovarao nesto oko 120?

Kad netko ima 0 ili 2% portfelja necega tada zagovara cijenu od 100, a kada ima 40% tada je potpuno logicno da vise nece zagovarati manje od 200 ! Ne kazem da je ovdje slucaj takav jer nisam pratio, no ako cemo realno svi mi skupa funkcioniramo na taj nacin, prema tome ne vidim razlog za cudenja ili prozivanja. 😉

New Report

Close