HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 14:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
35,10
90.425
2,576
35,00
35,20
-0,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nestao nalog od 10k kom sa prodaje,tko zna možda se samo nekom fond menadžerčiću potkrala koja nula viška 🙂


Koja smijurija na ovom HT-u, na cijeloj kupnji ima 2700 kom a na prodaju je stavljen nalog od 10753 kom po 152 kn,čudi me da nije stavljen u blok pa ponuđen trezoru,očito im nije dovoljan pad u od 7,5% u ovoj godini da bi platili bijedne 152 kn (BVPS=153.3kn) za vlastire dionice 🙂

Nemoj gledati bvps, ako već tražiš podcjenjenost EV/EBITDA=3,17 uz P/E 14,18 (cijena 153kn). Problem je što je padajući biznis i hr tržište, ali sve ima svoju cijenu i procjenu.

Nemam dionice HT

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Ne treba zuriti s kupnjom. Ja ocekujem pad do 110kn

Malo sam out ovih dana….. što se ovdje dešava da je papir pao na 150 kn ?
Ovdje su se dugoročni ulagači baš lijepo proveli.

Dovoljno je bilo pročitati na Indexu kako je bilo na zadnjoj skupštini u vezi dividende, a i sumnjiva ulaganja u obveznice netom osnovane DT firme u Nizozemskoj…divka sve manja…pozitivna stvar je što otkupljuju i poništavaju svoje dionice…

Te sumnjive obveznice u Nizozemskoj i obveznice u Njemačkoj DTa koje masovno HT kupuje su vam razlike dividende od bar 3 puta više od današnje.

Takove izdašne zarade su moguće samo kod najskupljeg, a najsporijeg interneta u EU

Kao sto sam i rekao za cijenu HT-a. Danas kupio svojih 20% ocekivane pozicije

bravo majstore
pogođena cijena prije par mjeseci i dobar ulaz


Dovoljno je bilo pročitati na Indexu kako je bilo na zadnjoj skupštini u vezi dividende, a i sumnjiva ulaganja u obveznice netom osnovane DT firme u Nizozemskoj…divka sve manja…pozitivna stvar je što otkupljuju i poništavaju svoje dionice…

Nigdje se ne vidi da ih poništavaju. Još će ih prodavati DT-u… po nominali..

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Što je s onim zahtjevom države da HT objasni kupnju obveznica.
Mislim da će ako se svi postave oštrije tu doći do pomaka u poslovnim odlukama, a također u povećanju dividende (možda i duplo).



Dovoljno je bilo pročitati na Indexu kako je bilo na zadnjoj skupštini u vezi dividende, a i sumnjiva ulaganja u obveznice netom osnovane DT firme u Nizozemskoj…divka sve manja…pozitivna stvar je što otkupljuju i poništavaju svoje dionice…

Nigdje se ne vidi da ih poništavaju. Još će ih prodavati DT-u… po nominali..
[/quote]

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/lRZ9PwzFcBLdlqPvRzkzpA==.pdf

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/HT_b659280e-35b6-4a01-be9f-f33394a356aa.pdf



Dovoljno je bilo pročitati na Indexu kako je bilo na zadnjoj skupštini u vezi dividende, a i sumnjiva ulaganja u obveznice netom osnovane DT firme u Nizozemskoj…divka sve manja…pozitivna stvar je što otkupljuju i poništavaju svoje dionice…

Nigdje se ne vidi da ih poništavaju. Još će ih prodavati DT-u… po nominali..
[/quote]
Vrlo lako, a novce koje su umjesto u dividendu kroz obveznice plasirali DTu sada će tim novcima DT podebljati pozicije. Namjerna šteta HTu

New Report

Close