HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:10
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,16
93.434
2,905
32,10
32,20
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Veliku ulogu tu igra i dividend yield koji bi trebao biti atraktivan. EV/EBITDA je zasad ok i konkurentan no EBITDA sigurno nece rasti u buducnosti. JA sam stavio naloge za prodaju, pola cu prodati oko 450 a za ostalo cu vidjeti kako ce se kretati. Osobno iznad 500 nema podrsku u multiplima jer ovo kotira i na LSE a tamo ipak citaju neke stvari.

Ipak mi se čini da ovi pokazatelji baš i neće igrati veliku ulogu ovdje…..

Glavni pokretač cijene dionice bit će percepcija mase penzića…

[color=blue]..... bolje biti malo glup nego malo pametan.....[/color]

ja molim boga i palim okolo svijeće da bude ko HG Spot[smiley2]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Mislim samo da ce biti komplikacije kod brze prodaje, nece se moci reagirati instantno nema sanse, a pogotovo ukoliko se ima vise paketa, dakle na razlicitim imenima

misljenja sam da je brzina ostala ista, dakle vjerojatno smo na cca 120 tis ponuda nakon danasnjeg dana

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


Zašto mislite mladi kolega da je isplativo prvog dana prodati dionicu HT-a i da većina tako misli. Mislite da nema protora za dodatni rast, misim da ste u krivu.
Pogledajte malo ovo i proučite.

meni ovaj .pdf trokira,nikako da ga normalno pogledam. Isprintao sam 3 strane,ali izlaze prorjeđeni podaci. Možeš nabaciti nešto bolju verziju?

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

ljudi ako dionica bude 320 kn a ja uzeja 38000 skoči Za 35 % platija javnom bilježniku platija troškove na kredu prvo 500
drugo 100
treće 75
ČETVRTO 3800
koliko cu dignit ako SKOČI ZA 35 % ČISTE LOVE
RAČUNAJTE I KAMATU
HVALA
neznam matematiku[smiley6]

uf vidim već par sati nema posta :). sudeći prema brojaču u FINAi/HPBu ja sa 4 ponude imam razliku od 84 broja u roku 80 sekundi. znači cca 1 osoba po sekundi. ja imao ponudu broj 681xxx danas 20.9. 11h a stari 26 sati prije ili 19.9. u 9h imao ponudu broj 650xxx u istoj poslovnici. To bi značilo razliku od cca 30.000 ljudi u HPB/FINAi u jednom danu što je u namanju ruku suludo (pogotovo s obzirom da su najveće gužve bile prva 2 dana), te tako s tim bilo kakvi izračuni o broju upisanih padaju u vodu. očito postoji rupa ili određeni algoritam (vrlo lako moguće da se “brojač” vrti i po noći tj. da je jedna od varijabli vrijeme) . ovo je samo dobra reklama za vladajuće, a ove brojače i prognoze komotno možete podijeliti sa 2 ili 3. ako se nekom da i ako čuva neka izvuče broj ponude kad je uzimao INA ako je uzeo zadnji ili u bar par zadnjih dana.

a s druge strane ako je vjerovati brojaču onda je u FINAi/HPB upisano do danas naveče 100.000 i još bar 50.000 u erste dakle 150k. do kraja ćemo biti na 300k po tome. znači 7% nacije je upisalo HT i bez problema našlo 5 soma jura po glavi za IPO. to bi me učinilo vrlo sretnim jer smo očito izuzetno bogata nacija, a ljude koji govore da penzići nemaju para(jer ih je hrpa u redu) i da se gladuje ušutilo. jer uistinu bi bili zemlja općeg blagostanja. [smiley6]

Pozdrav!


ljudi ako dionica bude 320 kn a ja uzeja 38000 skoči Za 35 % platija javnom bilježniku platija troškove na kredu prvo 500
drugo 100
treće 75
ČETVRTO 3800
koliko cu dignit ako SKOČI ZA 35 % ČISTE LOVE
RAČUNAJTE I KAMATU
HVALA
neznam matematiku[smiley6]

Pa odite si onda u kladionicu pa ce vam oni fino sve izračunati i ispisati na papiriću!
Ne trbat znati matematiku.

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...


ljudi ako dionica bude 320 kn a ja uzeja 38000 skoči Za 35 % platija javnom bilježniku platija troškove na kredu prvo 500
drugo 100
treće 75
ČETVRTO 3800
koliko cu dignit ako SKOČI ZA 35 % ČISTE LOVE
RAČUNAJTE I KAMATU
HVALA
neznam matematiku[smiley6]

cca 2 milijuna kuna[smiley14]

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka

danas pricam sa jednim poznanikom,veli uzeo je kredit za dionice tht i vec je dao nalog za prodaju prvi dan…[smiley9] veli odmah ce u prvom danu skociti za 40%,

ako da nalog za prodaju moze li ga stopirati ?

banke koje daju kredit za dionice tht se mogu namiriti iz sve imovine duznika kaj ne ?

pa ako svi idem i ja po paketiće[smiley2][smiley2]

Evo na dnevniku bilo tko nije gledao. na sanaderu inicijativu će u slučaju većeg interesa od ponuđenog biti izdani još koji posto HTa. a Samodol je odgovorio kako je to moguće izmijeniti jer to nije prospekt ponude nego prospekt izdanja ako sam dobro uhvatio. dakle bit će još bar 2% više HTa, pa se veseli narode. [smiley1]

New Report

Close