HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.10.2024. u 17:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
34,93
65.211
1,867
34,90
35,20
0,86%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ovo si dobro predividio



Ovdje se izgleda prekrcavaju dionice iz fondova kako bi ih onda prodavali HT-u po 200.
Još malo pa nestalo…

pa zašto bi bila 200 kn?..ukupan broj dionica koje će HT ptkupuit oko 3% a skok na 200 kn bio bi s 174 kn na 200 oko 15%???nema logike na 200...tu će se vrtit oko 180
[/quote]

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI


Ovo si dobro predividio



Ovdje se izgleda prekrcavaju dionice iz fondova kako bi ih onda prodavali HT-u po 200.
Još malo pa nestalo…


pa zašto bi bila 200 kn?..ukupan broj dionica koje će HT ptkupuit oko 3% a skok na 200 kn bio bi s 174 kn na 200 oko 15%???nema logike na 200...tu će se vrtit oko 180
[/quote]
[/quote]

ima samo jedan previd preko 80% dionica HT je u čvrstim rukama i ne prodaju se niti će prodavati
e sada od ostatka računaj

Da, free float je relativno mali. Ova dionica ce po svoj prilici ili pratiti trziste ili ga predvoditi fondovskim kupovinama. Velike oscilacije od trzisne situacije ne ocekujem.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Ima li netko knjigu dioničara HT-a iz 2017. za podijeliti.

Itko?

Ja nemam ali tesko da ce ti to netko dati
jedino ti ke ostalo da ides do skdd

Jučer još jednom u komadu otišlo 10.000 dionica, skoro pa cjelokupno dnevno trgovanje.

Ne znam što su Bosanci sjeli HT-u na zub….
http://hr.seebiz.eu/vlada-federacije-bih-zeli-ht-u-oduzeti-pravo-prvokupa-udjela-u-ht-mostar/ar-161472/

e sada stvari postaju ozbiljne prikupilo se 62000 dionica prodaju i veliki …… a to mi se ne svida …….
znaci iza brda je nesto ozbiljno ……..
pitanje je sta …. medvjedi ili bikovi …
.

Čemu je ovo palo s 180??

Od početka osmog mjeseca Zagrebačka i Privredna banka ( 7.,9.,10.) smanjili broj dionica cca 115.000, odnosno cca 20.000.000,a u tom periodu ukupni promet dionicom cca 50.000.000

Znači Vlada danas najavila 10% novog poreza na mobilne usluge …….

25.9 biti će prvi radni dan nove stare kancelarke u Berlin toga dan odvojiti će 1 minutu svojeg vremena na RH Što će biti dovoljno da Andrej naglo odustane od novih poreza

New Report

Close