HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 25.10.2024. u 05:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
34,93
65.211
1,867
34,90
35,20
0,86%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

I ako sutra predam darovni hoce li dividenda ici novom vlasniku? Hoce stici proknjiziti do 9-og??

Mislim da ti na HT gledas jako jednostrano i jako laicki. Bas je treba kupovati dugorocno, pogotovo obzirom na njihovu predominantnu trzisnu poziciju i vlasnistvo nad infrastrukturom. To je uz pivovare i oruzje i staklo najprofitabilniji biznis. Staklo i oruzje ne mozes kupovati, pa preostaje samo jedno.

To je ujedno i najmanje osjetljiv biznis na promjene u potrosnji. Kad turizam dosegne tu poziciju i on ce se moci svrstati u skupinu.

HT kao dionica se ne mora ponasati u skladu s napisanim, al radi se o izuzetno profitabilnom poslu.

Ima netko odgovor na moje upite?

skdd obraduje ugovore kroz 10 radnih dana

Danas izgleda nalozi na asku i bidu u suradnji radi skupljanja dionica.
Ovaj na asku s 1200 komada pomalo spušta cijenu a onaj na bidu skuplja.

Danas je 1. dan bez prava na dividendu. Oprez kod K/P

Nema smisla prodavati ispod 173 kn budući da je još jučer bila preko 178 kn.

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/kraj-roaminga-s-drugacijim-cijenama-od-15-lipnja-nova-regulacija-evo-kakve-vas-sve-promjene-cekaju/6025439/

Ajmo znalci, hoce li se ovo i kako odraziti na poslovanje HT-a?


Danas izgleda nalozi na asku i bidu u suradnji radi skupljanja dionica.
Ovaj na asku s 1200 komada pomalo spušta cijenu a onaj na bidu skuplja.

haha dobra, i meni se cini da se MM sa kupnje i MM s prodaje znaju i suraduju.

Sigurno nije nešto pozitivno.
Najgore je to što ćemo mi kao turistička zemlja na svoj teret financirati razgovore turista – bilo na teret poslovanja telekoma ili da oni manje ulažu u razvoj infrastrukture.

niko ništa ne komentira, dividenda sjela, dionica pada….

Baš čudno da je ruše iz dana u dan.
Srušili ga skoro više nego neke druge špekulativne dionice.
Sad je cijena već pala i za 2 dividende, pitanje je samo kad će fondovi odlučiti udarizti po asku i potjerati je opet prema gore.

New Report

Close