HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 12:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,38
62.373
1,926
32,30
32,40
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

S obzirom da je dionica skočila sa 140 na 180 kn realno bi bilo očekivati dividendu veću od 20 kn…. sve ispod bilo bi veliko razočarenje.


S obzirom da je dionica skočila sa 140 na 180 kn realno bi bilo očekivati dividendu veću od 20 kn…. sve ispod bilo bi veliko razočarenje.

kada su se djelile dividende od 20 kuna cijen je bila 240 kn
ja predvidam 8 kao najbolji scenarij.

Ma kakvih 20kn?? Glupost. To je proslost. I to je lose za firmu. Dividenda treba ici do max 10kn. Ostalo u ulaganja

Festival. dividenda će bit vjerojatno 7-8 za ovu god..a sve sljedeće godine će bit veće i veće..ova cijena je cijena za buduće poslovanje

dogodine dolaz lova iz Crne Gore …a ako kupe maked i tu će kapnit koja kuna..u svakom slučaju odlična situacija za dioničare HT-a

Slažem se sa svima vama, jasno je da dividenda neće i ne može biti 20 kn. Ovo godine će biti kao što su i najavili 6 kn ali nebi se složio s vama da će u sljedećim godinama rasti a uskoro ćemo i dobiti potvrdu o tome. Prihodi su se stabilizirali i to je dobro ako ih mislimo povećati morat ćemo uz pružanje osnovne djelatnosti telekomunikacija i ponude prodaje mobitela uvrstiti i ostalu elektroničku opremu ili ne daj boze prodju suhomesnatih proizvoda ili nešto sl. tome. Crna Gora je premalo tržište da bi tu nešto bitno zaradili , to je samo mazanje očiju malim dioničarima dok krupni kapital odlazi većinskom vlasniku a da to i ne vidimo ili kako bi se to u narodu reklo vuk sit a ovce na broju. Tko je tu vuk a tko ovce prosudite sami. lp

festival..ne slažem se s vama da u budućnosti neće rasti dividenda…za godinu.dvi ću vam pokazat ovaj današnji moj post ividit ćete da niste u pravu…

izašlo izvješće, Zarada 11.40 kn po dionici za mene malo

Očekivao sam i bolje rezultate i veću dividendu. Očito da novac čuvaju samo za Deutsche Telekom.

Izvješće je vrlo dobro. U četvrtom kvartalu imali su povećani trošak za vrijednosno usklađenje od 57 mil. kn, za koji pretpostavljam da je jednokratan. To je dijelom kompenzirano boljim financijksim prihodima/rashodima, ali i bez toga bi ostvarili rast dobit u 4Q. Što se tiče dividende, trenutni dividendni prinos je 3,25%. Meni je to odlično. S obzirom na sve veći priljev štednje na ZSE, mislim da bi velikom dijelu investitora i fondova HT moglao biti siguran izbor za parkiranje viška novca.

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

dividenda jadnih 6 kn
http://www.vecernji.hr/kompanije-i-trzista/ostvarili-dobit-od-934-mil-kuna-predlaze-se-dividenda-od-6-kuna-po-dionici-1151665

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Kad je isplata dividende?

New Report

Close