HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

evo za daljnju priču o obveznicama
http://www.seebiz.eu/deutsche-telekom-izdao-35-milijardi-eura-vrijedne-obveznice/ar-149313/

vjerojatno će HT pobijediti

Žestoki rat dioničara za operatera koji u hrvatskim razmjerima ima malen prihod, ali veliku bazu

Osnivač H1 telekoma želi da tvrtka preuzme Optimu
Žestoki rat dioničara za operatera koji u hrvatskim razmjerima ima malen prihod, ali veliku bazu od 100.000 korisnika.


Osnivač H1 telekoma želi da tvrtka preuzme Optimu
Žestoki rat dioničara za operatera koji u hrvatskim razmjerima ima malen prihod, ali veliku bazu od 100.000 korisnika.

zamisli ti ogromne baze od 100.000 fiksnih korisnika koji za 10 godina neće ni postojati

Ovo je prvi put od kad pamtim da u ovo vrijeme nije bilo bas niti jedne transakcije. Izgleda da se nisu svima svidjele ove zadnje transakcije.



Osnivač H1 telekoma želi da tvrtka preuzme Optimu
Žestoki rat dioničara za operatera koji u hrvatskim razmjerima ima malen prihod, ali veliku bazu od 100.000 korisnika.

zamisli ti ogromne baze od 100.000 fiksnih korisnika koji za 10 godina neće ni postojati
[/quot
za 10 godina, pa to je dobro zar ne

Jos samo trebaju MTEL kupiti i mi na konju, to su sve ulaganja koja donose 10 i vise % godisnje, ja zadovoljan i sretan 🙂

ne mari za male stvari i ostat ce male


Jos samo trebaju MTEL kupiti i mi na konju, to su sve ulaganja koja donose 10 i vise % godisnje, ja zadovoljan i sretan 🙂

..potpisujem..ali kad preuzmi MTEL cijene nema ispod 200……

Hrvatski telekom najavio nove otkaze, sindikati se protive

apsolutno se slažem, jer je i dalje evidentno previše neiskorištenog i nepotrebnog kadra.
troškove treba dodatno srezati. kapitalizam- surov i bolan!

Sto stalno zaposlenih i nije neki broj prije se otpuštalo po 300, 400 po godini.

invest:
pa upravo zbog toga i imam dionice HT,,vjerujem u upravu koja neće držat na plaći tisuće uhljeba koji nisu potrebni..da sam ja vlasnik HT isto bi napravija….

tko tu koga
manevar
http://www.seebiz.eu/ht-i-magyar-telekom-zaobisli-montenegroberzu/ar-149875/

New Report

Close