HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 20:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,16
93.434
2,905
32,10
32,20
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Neobično mi je vidjeti da je CERP stekao veliki paket dionica HT-a. Obično CERP vidimo u ulozi prodavatelja. Što se ovdje dogodilo?

Očito su imali neki repo deal koji im je istekao.

@prognostik

Kak će Croby na 1500 bodova ako HT naraste na 185-190 kn?
Al vidimo da od najave brutalnog pada Crobexa nema ništa…tresla se brda, rodio se miš…

na koje akvizicije misliš? u hr nemaju kaj, au regiji su karte više-manje podijeljene. a biciklići sa par posto tržišta im nisu interesantni.

Ovdje se fondovi izgleda malo igraju, jučer 166, danas 161 kn.
Takve oscilacije od 4-5% u 2 dana na HT-u su inače neuobičajene.

Baš sam komentirao na jednoj drugoj temi, depoziti u banci bi trebali biti uskoro završena priča (jer će kamate biti simbolične), tako da bi ovih nekoliko sigurnih dividendnih dionica trebale zamijeniti banke i depozite.
Mislim da je svakako bolje dobivati cca 5% godišnje dividende, nego sadašnjih 2% u banci, a rizik je zapravo isti.


Mislim da je svakako bolje dobivati cca 5% godišnje dividende, nego sadašnjih 2% u banci, a rizik je zapravo isti.

Kako rizik štednog depozita može biti “isti” kao rizik posjedovanja neke dionice? To mi je nešto novo. 🙂

Raste li ovo Ht zbog TV reklama na kojima Tele 2 s EvoTv ulazi i u područje televizije ili pak Vipovog novog napada na fiksnu telefoniju s 50- ak kn mj.pretplate??

cijena dionice nema veze s reklamama nego sa spremnošću investitora da plati određen iznos za istu

zanimljivo cijena otišla 10 kn gore i nitko ništa ne komentira
nije valjda da su svi van ht

ako padne brana na 175, ode ovo na 200 bez ikakvih problema i prije objave za dividendu.
nemam dionice HT-a (ima žena).

dan je pametniji od noći!

Ja uopće neznam tko ovo kupuje više osim fondova…ma može cijena otić i na 1000 kuna ako fondovi žele…na ovaj način dižu cijenu prije 1.1. da pokažu kako su uspiješni bili ove godine..
Ništa drugo ni neznaju nego samo kupovati ht…atgr ernt i slična fondovska precijenjena da ne kažem šta…a uz to vjerojatno prodaju svoje dionice fondu koji kupuje…tako to ide kod nas hrvata…onaj tko radi u omf njegova uža i šira obitelj prodaje i kupuje kad uposlenik istog kaže…

A BALVANA!!! :) :) :)

Evo 1200 prodanih po 178,08…evo ih opet na kupnji …baš ste prozirni…

A BALVANA!!! :) :) :)

Zar stvarno nitko ovdje od svih komentara ne zna zbrojiti 2 i 2

New Report

Close