HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 12:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
35,14
55.833
1,589
35,10
35,20
-0,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Evo ja sam malo kupio po 138, smanjivam ulaz..
7 kn divke/138 hrk= 5,07 % prinosa…To mi banka nikad neće dati..

Znači Lovrinović ruši sve pred sobom.
Romf ostaje bez municije


danas trgovina koa da ce HT bankrotirati – bar u početku

Jedino na HT ima nekakvog bida, ostalo katastrofa.Zato i je takva trgovina.

bit će bolje................

dokle ?sta se dešava??


Evo ja sam malo kupio po 138, smanjivam ulaz..
7 kn divke/138 hrk= 5,07 % prinosa…To mi banka nikad neće dati..

evo više od 1 % sam već u plusu ..;)

INVEST može pitanje:imam u portfelju sam HT i mislim još dokupit,a ne mislim prodavat dali sada kad kupim HT a neću prodavat na kraju godine moram li ispunjat u poreznoj za nporez ili samo ispunjam ako sam te godine nešto proda??



Evo ja sam malo kupio po 138, smanjivam ulaz..
7 kn divke/138 hrk= 5,07 % prinosa…To mi banka nikad neće dati..

evo više od 1 % sam već u plusu ..;)
[/quote]
Bravo,sve ste sami “odlučili”!!!
Po meni,cijena dionice će i dalje padati!!!
Dividenda će biti još manja nego prošle godine!
Gubitak je vrlo izvjestan na ovoj dionici ove godine!
Pozzz


INVEST može pitanje:imam u portfelju sam HT i mislim još dokupit,a ne mislim prodavat dali sada kad kupim HT a neću prodavat na kraju godine moram li ispunjat u poreznoj za nporez ili samo ispunjam ako sam te godine nešto proda??

Ako ne prodaješ 3 godine ne moraš ništa ispunjavati ako prodaš unutar te tri godine one godine koje to prodaš moraš popunjavati prijavu naravno ukoliko si ostvario zaradu

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !


dokle ?sta se dešava??
nista ,HT jos uvjek bear trend

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



INVEST može pitanje:imam u portfelju sam HT i mislim još dokupit,a ne mislim prodavat dali sada kad kupim HT a neću prodavat na kraju godine moram li ispunjat u poreznoj za nporez ili samo ispunjam ako sam te godine nešto proda??

Ako ne prodaješ 3 godine ne moraš ništa ispunjavati ako prodaš unutar te tri godine one godine koje to prodaš moraš popunjavati prijavu naravno ukoliko si ostvario zaradu
..hvala–znači kupUJEM ht I DOK GOD GA NE PRODAM NEMA PRIJAVE POREZNOJ..A AKO PRODAM I IMAM ZARADU TAD MORA PRIJAVA POREZNOJ…AKO PRODAM I NEMA ZARADE NE TREBA PRIJAVA..
[/quote]




INVEST može pitanje:imam u portfelju sam HT i mislim još dokupit,a ne mislim prodavat dali sada kad kupim HT a neću prodavat na kraju godine moram li ispunjat u poreznoj za nporez ili samo ispunjam ako sam te godine nešto proda??

Ako ne prodaješ 3 godine ne moraš ništa ispunjavati ako prodaš unutar te tri godine one godine koje to prodaš moraš popunjavati prijavu naravno ukoliko si ostvario zaradu
..hvala–znači kupUJEM ht I DOK GOD GA NE PRODAM NEMA PRIJAVE POREZNOJ..A AKO PRODAM I IMAM ZARADU TAD MORA PRIJAVA POREZNOJ…AKO PRODAM I NEMA ZARADE NE TREBA PRIJAVA..
[/quote]
[/quote]

Evo da se i ja javim.
Ali kolege su već ranije točno objasnili stvar.




Evo ja sam malo kupio po 138, smanjivam ulaz..
7 kn divke/138 hrk= 5,07 % prinosa…To mi banka nikad neće dati..

evo više od 1 % sam već u plusu ..;)
[/quote]
Bravo,sve ste sami "odlučili"!!!
Po meni,cijena dionice će i dalje padati!!!
Dividenda će biti još manja nego prošle godine!
Gubitak je vrlo izvjestan na ovoj dionici ove godine!
Pozzz
[/quote]

Svi imamo pravo na svoje mišljenje.
Moguće da će cijena još zaroniti ako se bear market nastavi sljedeći tjedan, ali neće daleko.
Čak mislim da je korekcija gotova i da sad opet idemo up.

New Report

Close