HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.10.2024. u 00:46
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
35,10
90.425
2,576
35,00
35,20
-0,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Vaš link …

Prošao sam bilješkje od GFI 2014. do danas plus neke bilješke za investitore ali nisam pronašao koliki je prihod isključivo od roaminga, podatke o maržama i sl. a htio bi vidjeti koja je računica (barem gruba) kada se ovo uzme u obzir.

Samo za H1 2015.
Pokretna telefonija 1,267 mil
Podatkovne usluge 41 mil

Al iti pdoaci ništa ne znače sami za sebe.

Da li je naletio netko na slične podatke?

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Ukidanje roamina od lipnja 2017.g. itekako nije dobra vijest za HT.
Kako namaknuti ta sredstva? Prodaja struje? Što još slijedi?

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?


Ukidanje roamina od lipnja 2017.g. itekako nije dobra vijest za HT.
Kako namaknuti ta sredstva? Prodaja struje? Što još slijedi?

To nije nikakva novost za roming se zna već nekoliko godina tako da su za to pripremljeni

+HT na cca 142,xx

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Sutra su rezultati poslovanja. Danas sam kupovao iako očekujem loše izvješće
jer nekako mislim da je to sve u cijeni.
Kolega Inverter, što kaže graf?

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Kolega, Davor je tu dosao zbog iste stvari ko sa TDR-om, i opet nije uspio. Po meni jako los menader bez rezultata, drzi ga McK. Druga stvar, dolazi do totalne konsolidacije, stvorit ce se duopol, a s druge strane Meksikanci su totalno odvrnuli pipu, ide totalna expanzija, a ko drzi fixnu telefoniju?!, koja 3 operater ce najvise izgubiti?!

Ovo sta je do sada napravljeno je sminkanje, a rasta nema, niti ce ga biti….zasto?, zato sto sada daju na optici(koja je jako skupa, veliki capex ide u ovo) daju trio pketi za 209 kn!!!, a prije na bakru su uzimali 300+.

Pa sada vi razmislite kada je vrijeme za ulaz

Koja je fora s ovim “market maker-om” sa 1.200 dionica.

Maloprije ga pojelo po cijeni 143.40, pa se onda opet postavio još i više na 143.90… sada na 143.92.

Prvi put vidim nekog market makera-a koji ovako podiže cijenu.

Nije da se puno bunim budući da imam nešto HT dionica… ali me svejedno zbunjuje gospodin koji kada ga se pojede se ponovno vrati… i to još na veću cijenu. Trejdam na Eurex-u, Euronext-u, ICE-u, CME-u, CBOT-u… ali još ovakvog gospodina od market makera ne vidjeh.

http://zse.hr/default.aspx?id=62254

definitivno rast!

mislim da je ovo dno na 139kn izvjestaj solidan treba vidjeti koji udio optima utjece i dobra turisticka sezona su pogurali izvjestaj

Pa što je ovo, kvartalni rast dobiti, gledam da nisam pogriješio izvješće, ali je, HT je.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

gotovo je HT je dirnuo dno, ai vrijeme je.

dobar , ak je tako povuc ce ostatak marketa.. zivili

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close