HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.10.2024. u 02:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
35,10
90.425
2,576
35,00
35,20
-0,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ja ocekujem promjenu tjedna vec sljedeci tjedan!

Tko je spominjao cijenu?

Pratim već duže cijene u mobilnim komunikacijama, za sve
operatere. Drago mi je da je izvršeno korigiranje cijena
na razine iz rekordne 2008.g.
Procjena je moja da kroz 2-3g. HT bi mogao imati porast
u mobilnoj mreži.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?


Pratim već duže cijene u mobilnim komunikacijama, za sve
operatere. Drago mi je da je izvršeno korigiranje cijena
na razine iz rekordne 2008.g.
Procjena je moja da kroz 2-3g. HT bi mogao imati porast
u mobilnoj mreži.

“Moja prognoza” je da će HT kroz 2-3 godine (kako su krenuli širi svoje područje djelatnosti) naoružanim dronovima opremati HR vojsku, a možda i Slovačku vojsku…u svakom slučaju neku vojsku. [emo_smijeh]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.


Branitelje preuzeo Hypo
Erste se nije proslavio
Ne kuzim zasto ruse cijenu,sto su radili do sada,sad su nasli prodavati

98,5 posto portfelja s 4 dionice je HT i odluke praktički niti dne donose samostalno, tako da im se posao svodi na zaprimanje dividende i ne znam baš u čemu ovi mogu biti bolji

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

hr.seebiz.eu/novih-pet-ht-ovih-punionica-za-elektricna-vozila/ar-122523/

Neznam kolika je lova u punionicama ali ipak prodaju svoju struju pa se nešto i zaradi.

ht ,moguce dvostuko dno. valjda je dovoljno 69- tica izaslo van [emo_namigusa]
neman HT (jos)

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

sve ispod 200 kn je dobra kupnja. samo je pitanje dali postoji još bolja [emo_smijeh]


ht ,moguce dvostuko dno. valjda je dovoljno 69- tica izaslo van [emo_namigusa]
neman HT (jos)

Stiže Božić, ljudi će trebati novce i za skijanje.

Ma već nekoliko dana razmišljam da li će odluka o prestanku statusa Specijalista
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/Zr0oDgIDIwzhnPenuBwP3w==.pdf

utjecati na cijenu dionice HT-a…i već koliko dana pratim što se događa (i molim sve koji su upućeniji od mene da me demantiraju)…i izgleda mi sve više da će prestankom statusa Specijalista dionica napokon otići gore…napokon će se maknuti te vječne barijere koje su bile u svrhu održavanja likvidnosti, a malima kočnica za pokušaj bržeg povećanja cijene dionice.

Istina…efekt će biti jednostavniji i prema dolje, odnosno pad cijene će isto tako biti “jednostavniji”.

No, sve skupa to mi se nekako čini slobodnijim kretanjem cijene dionice…od ovog trenutnog stanja…

Slobodno me ispravite. 🙂

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.


sve ispod 200 kn je dobra kupnja. samo je pitanje dali postoji još bolja [emo_smijeh]
oko 200 kn je dobar sell .

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Čini mi se jedinim razlogom trenutnog uzleta dionice što se u jednom trenutku pojavio veliki spread između kupnje i prodaje..

New Report

Close