HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.10.2024. u 08:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
35,10
90.425
2,576
35,00
35,20
-0,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Hoćemo li već danas vidjeti povijesno najnižu cijenu HT-a?

S obzirom da je upravo prošlo skoro 11k na 142,04 nekako izgleda da idemo prema povijesnom minimumu i onda postavljamo rekorde dalje…

Šteta. 🙁

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

ne razumijem romf niti njihove vlasnike,jel prate što im radi njihova sitna buranija

HT razmatra mogućnost širenja paketa uslugom quad-play

Zar netko misli da u HT-u (čitaj “DT-u”) samo skršteno sjede i gledaju kako im ostali uzimaju kolač??!!

Ipak je to (po svemu) najjači operater i s njim je teško “igrati”[emo_smijesak]

Mislim da se dno glede uspješnosti poslovanja dotaklo i da bi se polako moglo početi odbijati, a time i dividenda polako oporavljati.
Zapravo, bitno je jedino da je dobit prestala padati, a dionica će to naravno morati pratiti!

Naslov promijenjen, a i ne bio kako je bio sročen, sada zvuči puno realnije s obzirom na sadržaj:

“HT razmatra mogućnost širenja paketa uslugom quad-play”

Gdje ima dima ima i vatre!

ja razmatram mogućnost da izađem odavde i nikada se više ne vratim [emo_smijesak]

Mislim da se veliki (uključujući mirovinci) i nadaj da će biti veći broj takvih razmatranja.

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.


Mislim da se veliki (uključujući mirovinci) i nadaj da će biti veći broj takvih razmatranja.

ako sve ostane na razmatranju, neće oni biti zadovoljni[emo_smijeh]

Ni branitelji ne zaostaju sa prodajom
Izgleda da nemaju cim isplatiti udjele koje ljudi prodaju.
Svaba ih ceka na 100 kako kaze Bakic.

S obzirom na najnovija dogadjanja, 100kn djeluje vrlo izgledno u kraćem vremenskom periodu.

Prema Općim uvjetima HT neće obeštetiti nikoga ako kvar nije trajao duže od 24 sata. Istovremeno HT ima sve osigurano i dobit će odštetu zbog nastalog kvara. Iz ovog će HT financijski odlično proći, al pitanje je reputacije koju gube.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Prema Općim uvjetima HT neće obeštetiti nikoga ako kvar nije trajao duže od 24 sata. Istovremeno HT ima sve osigurano i dobit će odštetu zbog nastalog kvara. Iz ovog će HT financijski odlično proći, al pitanje je reputacije koju gube.

Ako ovo je bio hakerski napad…najave su da će se napasti i VIP (kao glavni konkurent HT-a), pa će i njima biti oštećena reputacije. Krajnji rezultata reputacije 1:1…nikome ništa.

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Sigurnije je biti ovdje nego u 90% dionica na zse.

New Report

Close