HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.10.2024. u 10:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
35,10
90.425
2,576
35,00
35,20
-0,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


padajući prihodi, padajuća dobit, padajuća dividenda, padajuća cijena – ako to nije padajući nož, ne znam što je.

Ne znam baš da li to bilo tako!

Prihodi i dobit su se već stabilizirali, i čak bi mogli ubuduće malo i rasti, a dobit će zbog stalnog smanjenja troškova vjerojatno rasti iz godine u godinu!

Razdoblje padanja za HT je završeno!

Vidi se da neznate. Tek sada idu u ulaganja, jer konkurent im uzima 50.000 korisnika fiksne godisnje, sta je jako velika brojka.

S optikom su zakasnili jedno 2-3 godine, s masovnom optikom

Evo velike transakcija na 144,00.

Zato je i padala ovih dana dok nije došla do ove cijene po kojoj su se dogovorili kupac i prodavač.

To će vjerojatno biti to glede ovog pada!

Pitanje za one koji misle da će taj fond dati po 100 kn: biste li VI?[emo_smijeh]
Nije on došao ovamo da izgubi na ovoj dionici (unatoč padu cijene, kad se uzme u obzir dividenda, mora biti u dobitku)!


Bloger tvrdi da njegovi izracuni kazu da je fer cijena 90 kn.
Imam ht i nije da navijam protiv, pa se pitam kako to da nitko ne vjeruje u ovu hartiju.
Ulaz mi je prosjek 155.
Cini se da ci i ona unucima.

kada bloger to reče. je li to recentno ili otprije psar godina

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

jel’ to ovdje prvi certifikatori opet ruše

Ovo je izrazito nerealno stanje za HT dionicu.

I rekao bih da je ovo vrijeme za ulazak, a ne za špekulaciju da će biti i po 100 kuna, ili možda blogerovih 90 kuna.

P.S. Nikako ALL IN…treba trgovati i drugim dionicama. [emo_zloban]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Mislim da treba cekati nize,barem razinu 130 kuna !!!
Pozzz

10k na 143,50.

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

ovo bi moglo biti Blue Tornado.Meni se još vrti u glavi.
Kad veliki izlaze sa minusom…

Svi su zaboravili izgleda na dividendu koja sjeda svake godine ( i sjedat će i dalje, ili će se više ulagati, pa bi onda cijena dionice trebala porasti) – ovo je zapravo štamparija novca!

Budući da je cijena dionice svek godine niža, dividenda uvijek se kreće oko 8-10% što je odličan postotak.

Mislim da će, budući da se dobit stabilizirala (a mogla bi i rasti), teško moći ispod ovih razina, jer će dividindni prinos biti onda uistinu ogroman!


Svi su zaboravili izgleda na dividendu koja sjeda svake godine ( i sjedat će i dalje, ili će se više ulagati, pa bi onda cijena dionice trebala porasti) – ovo je zapravo štamparija novca!

Budući da je cijena dionice svek godine niža, dividenda uvijek se kreće oko 8-10% što je odličan postotak.

Mislim da će, budući da se dobit stabilizirala (a mogla bi i rasti), teško moći ispod ovih razina, jer će dividindni prinos biti onda uistinu ogroman!


nitko ništa nije zaboravio, ali tko vam garantira dividendu od min.8% u budućnosti ?

Hoćemo li već danas vidjeti povijesno najnižu cijenu HT-a?

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

New Report

Close