HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 18:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

U ovom trenutku je problem, prije godinu nebi bio.

Bez obzira na sve, HT je ispod 150 dobra kupnja..

110-130 kn, tu je dobra kupnja, to sam rekao vec prije 2 godine, i polako ce tu i doci….

E onda je to buffetova dionica po dobrim valuacijama


110-130 kn, tu je dobra kupnja, to sam rekao vec prije 2 godine, i polako ce tu i doci….

E onda je to buffetova dionica po dobrim valuacijama


..možda dodoje na 120-130 kuna za 3-4 godine..ali tko kupi po 150 za 3 -4 godine dobit će dividende barem 25 kuna znači izgubit se ne može..HT mala zarada ali sigurno ..e da san od 2007 bio samo u HT nebi ima gubitaka bio bi oko 25% u plusu…

Čim Erste proda ovo što ima nalog od Amera vidjet ćeš gdje će cijena.. 🙂



110-130 kn, tu je dobra kupnja, to sam rekao vec prije 2 godine, i polako ce tu i doci….

E onda je to buffetova dionica po dobrim valuacijama


..možda dodoje na 120-130 kuna za 3-4 godine..ali tko kupi po 150 za 3 -4 godine dobit će dividende barem 25 kuna znači izgubit se ne može..HT mala zarada ali sigurno ..e da san od 2007 bio samo u HT nebi ima gubitaka bio bi oko 25% u plusu…
[/quote]
A kako znaš da će uopće biti dividenda u narednim godinama?




110-130 kn, tu je dobra kupnja, to sam rekao vec prije 2 godine, i polako ce tu i doci….

E onda je to buffetova dionica po dobrim valuacijama


..možda dodoje na 120-130 kuna za 3-4 godine..ali tko kupi po 150 za 3 -4 godine dobit će dividende barem 25 kuna znači izgubit se ne može..HT mala zarada ali sigurno ..e da san od 2007 bio samo u HT nebi ima gubitaka bio bi oko 25% u plusu…
[/quote]
A kako znaš da će uopće biti dividenda u narednim godinama?
[/quote]
..u telekomunikacijanma je uvijek od svih biznisa najveća marža..dividenda sihurna..HT je zakon…

Erste izgleda završio glavninu iskrcaja danas..možda još sutra malo pa smo natrag prema 160

Kud se Erste tako zuri.
Sto kazu poznavatelji stanja.

Američki fond kompletno izlazi iz HT-a s većom količinom.

Erste-ov broker je i napravio onu ponistenu transakciju do 140.. unosio je veću količinu i fulao cijenu..nije bilo nista zlonamjerno..dugo ameri već izlaze ali ili su izašli ili imaju još malo tako da će mirovinci kad pokupuju ispod 150 to brzo vratiti u normalu.
Rast bdp-a i dobra turistička sezona sugeriraju dobar Q za HT pa je po meni ovo ok kupnja sad..

To je tek uobičajeno preslagivanje portfelja i strategije investicijskog fonda..HT je odlična firma koja će već ove godine pokazati da je stabilizirala poslovanje i profite marže i koja ce daljnjim investicijama u sirenje i razvoj novih djelatnosgi osigurati stabilan rast.

I gdje smo danas? [emo_zacudjen][emo_vrtimise][emo_ooooo]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

New Report

Close