HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 14:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

izvješće je ok bolje 406 m kn dobiti za pola godine i nije loše s time da bi u drugoj polovici trebalo biti ipak malo veća dobit ipak je turistička sezona. 🙂

kakav je ovo potop po bidu!?? [emo_zacudjen]

Ignore: KressoM, delux

zaspao MM

Ovo na HT-u maloprije je za zatvor. Tko je to bio? Ajde da nema market-makera još bi čovjek nekako razumio.

Prilika života je bila na HT-u.

Netko je prodao kad se bid prorjedio… pa u jednom trenutku je bilo oko 1000 dionica na prodaji oko 109 kn… a ja gledam i ne mogu vjerovati. Nisam kupio jer sam mislio ko zna šta se događa, krivo vidim, greška, OTC ili šta već… pa koji sam ja debi_
Netko gadno pogriješio… možda “fat finger”?

možda i nije greška, nego se nekome žuri izaći? a ako je tako moglo bi biti još udara na 140 kn ili niže? [emo_namigusa]

Ignore: KressoM, delux

140 kuna koja je danas dotaknuta, je najnižna cijena ikada HT-a

[i]"Kupuj polako, prodaj brzo"[/i]

@Seeker

Na zalost, ne pratim HT, ali ako je ovo stvarno točno da je veća prodaja bila na 109, onda je zaista prilika koja se neće tako lako ponoviti.

Ja vidim da je prošlo 48kom po 140kn, i to je sve.

Kako će moguće da je prodaja nakon toga išla na 109, ne znam, ali evidentno da ne bi prošlo jer je drazba na 138,42 – tako da to nitko ne bi dočekao.

@Kvart99

Prvi bid je bio tek na 100 kn… i tu je bilo možda 100-tinjak dionica… sve je bilo prazno. Nemoguće… premda mi nije toliko žao jer pretpostavljam da sam i kupio da mi burza ne bi priznala…

Evo ga….[emo_smijesak]

Transakcije u postupku provjere

18.08.2015 11:05:19

Sukladno čl. 296. Pravila Zagrebačke burze, obavještavamo vas da su transakcije broj 101-138 dionicama HT-R-A u postupku provjere.

Netko tko je sasvim legalno kupovao po 148,145 i 140 bi ipak mogao ostati bez svoje zarade. [emo_plazi]

i zasto sad samo tri najnize traansakcije ponistene a ne sve

pepe7

Poništene neke transakcije, bit će zanimljivo objašnjenje…

New Report

Close