HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 12:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


ovaj ZSE je smješan uskoro će HT na burzi vrijediti manje od nominalne vrijednosti dionice aktiva im je veće od tržišne kapitalizacije
šta više reci

HT je na ovim razinama izgleda povoljna kupnja..samo to investitori ne shvaćaju

Pa ako vam je povoljno, kupujte…

Mislim da nitko ovdje od ozbiljnih investitora više ni ne pomišlja na HT dok ima toliko dobrih prilika okolo… Osim fondova, ali to je opet drugi par rukava…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Pa ako vam je povoljno, kupujte…

Mislim da nitko ovdje od ozbiljnih investitora više ni ne pomišlja na HT dok ima toliko dobrih prilika okolo… Osim fondova, ali to je opet drugi par rukava…


Ima dobrih prilika sigurno s većim potencijalom od HT..HT je ipak za malo konzervativnije investitore koji pored prinosa žele i kakvu takvu sigurnost. Omjer ove dvije stvari mi se sad na HT-u čini jako dobar..

mislim da bi bilo mudro pričekati fi.


Pa ako vam je povoljno, kupujte…

Mislim da nitko ovdje od ozbiljnih investitora više ni ne pomišlja na HT dok ima toliko dobrih prilika okolo… Osim fondova, ali to je opet drugi par rukava…

Ček, ček, …. ozbiljni investitor u HR …
Jel to ona ekipa koja nema smisla za humor?
[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Izvješće stiglo. Ugodno je oku konačno vidjeti rast i prihoda i dobiti![emo_palacg]

Izašlo izvješće!

Nije ni loše, kvartalna dobit porasla čak 25%!

Izgleda da su se troškovi počeli rezati i da bi moglo doći do popravka poslovanja!


Izvješće stiglo. Ugodno je oku konačno vidjeti rast i prihoda i dobiti![emo_palacg]

ja tu vidim samo stagnaciju i masovno rezanje troškova

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


Izašlo izvješće!

Nije ni loše, kvartalna dobit porasla čak 25%!

Izgleda da su se troškovi počeli rezati i da bi moglo doći do popravka poslovanja!

malo detaljnije pročitati izvješće! naime, radi se o tome da su prvi put u rezultate uračunali i prihode od Optime. Tako da je usporedba s prošlom godinom usporedba krušaka i jabuka (prošle godine je bilo bez Optime).

istina je sljedeća (čak i piše negdje, pa citiram):
“bez doprinosa Optima Telekoma, pad je u iznosu od 134 milijuna kuna ili 4,1%”)

dok god se raseljavamo neam naprijed poradi prihoda i dobiti pogotovo mlada populacija bez nek akvizicije sljedi dalji pad prihoda i dobiti da nema Optime to se da izcitati samo Ulaganje U istu kosta

…pad broja korisnika mobitela..pad broja fiksnih telefona..pad broja fiksni ineternt(za 7000 priključaka)……u svemu pad ali su troškove rezali pa ispada da je rast,,je rast ali na osnovu rezanja troškova a pad korisnika se nastavlja…

..kad usporedimo stanje sa 2014 godina realano se vidi daljni pad korisnika..još HT nije dotaka dno…

New Report

Close