HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 02:46
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nije baš tako jednostavno.
Tu mrežu će graditi odnosno djelom objednjivati OiV, ekskluzivno, nikom drugom nije data mogućnost da on poveže te mreže. I neće to OiV financirati nego EU fond.
Ma bez obzira na to, mišljenja sam da se HT dugoročno mora širiti van RH jer ovdje jednostavno regulator i država vežu omču.
Podržavam lojalnu konkurenciju. Evo naprimjer Vip kao dio TA se širi i ulazi i područje fiksne telefonije.

Zašto nije objavljeno da i Braniteljski fond traži veću dividendu? RBA putem marketinga ne dozvoljava objavu članaka koji im ne odgovaraju

Ide dividenda čini se bar 10 ako ne 13kn.


Zašto nije objavljeno da i Braniteljski fond traži veću dividendu? RBA putem marketinga ne dozvoljava objavu članaka koji im ne odgovaraju

Pa imaš ovdje sve šta se dešava u vezi dionice:

http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=HT-R-A


Ide dividenda čini se bar 10 ako ne 13kn.

Moš mislit!

Hoće li branitelji izboriti 13 kn?
Moglo bi na 175 da mali čovjek izađe sa nulom.

dividenda ostaje 7 kuna, odlučeno

dobar im je 1Q kad su tako silni?
bumo vidjeli sutra

ipak samo 7 kn dividenda
http://www.tportal.hr/biznis/kompanije/379529/Dionicari-HT-a-izglasali-dividendu-od-7-kuna.html?utm_source=portal_sharebox&utm_medium=www.vecernji.hr&utm_campaign=sharebox_portal

Ignore: KressoM, delux


dividenda ostaje 7 kuna, odlučeno

Pa to smo i očekivali, bar ja jesam. Dobro što je iz zadržane dobiti za 2009 god. pa ne bi trebalo biti poreza i prireza. Vidjet ćemo kada sjedne 25.05.

sjest će ti lova umanjena za porez i prirez, to smo odavno rješili.

a povrat tražiš kroz prijavu poreza na dohodak

mislim da više ni ne mora davat poreznu prijevu (dividende su obuhvaćene JOPPD-om), jer po novome ako imaš jedino prihode koji se prijavljuju kroz JOPPD ne moraš predavati poreznu prijavu.

New Report

Close