HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 02:47
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

jako dobra ponuda za električnu energiju. do sada mi se nije dalo zezat al sada prelazim!

A koliko ih je HT izgubio? Malo pomalo, podosta.

Tele2 Hrvatska dobio 45.000 novih korisnika

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


jako dobra ponuda za električnu energiju. do sada mi se nije dalo zezat al sada prelazim!

imaš i dosta povoljnijih opcija za struju od HT-a:
https://kompare.hr/energija/struja/#40af328d36ab401af3579abb1eaf1d33

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

imaš i dosta povoljnijih opcija za struju od HT-a:
https://kompare.hr/energija/struja/#40af328d36ab401af3579abb1eaf1d33

Ne kužim…povoljniji je jedino GEN-I i to za 3 kn u 3 godine. RWE i pogotovo HEP su skuplji. Ako je 1 kn godišnje dosta povoljnije onda ne znam što bih rekao.

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.


A koliko ih je HT izgubio? Malo pomalo, podosta.

Tele2 Hrvatska dobio 45.000 novih korisnika


Nije da navijam za HT, ali zašto dio tih korisnika ne bi bio i iz VIP-a ? A zašto dio tih korisnika ne bi bili i novi korisnici ? Mislim da nije korektno stvarati dojam kako već niz godina traje egzodus iz HT-a. Dakako da je to na početku bilo izraženo no ljudi se danas pomalo i vraćaju u HT obzirom na loša iskustva kod drugih.

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.


Ne kužim…povoljniji je jedino GEN-I i to za 3 kn u 3 godine. RWE i pogotovo HEP su skuplji. Ako je 1 kn godišnje dosta povoljnije onda ne znam što bih rekao.

upiši si ratu pa izračunaj UKUPNU uštedu u npr. 3 godine pa će vidjeti koja je razlika…treba naravno uračunati i 1 besplatni mjesec struje kod npr. GEN-I

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

upiši si ratu pa izračunaj UKUPNU uštedu u npr. 3 godine pa će vidjeti koja je razlika…treba naravno uračunati i 1 besplatni mjesec struje kod npr. GEN-I

Dakle, na onoj stranici su već izračunali ukupnu uštedu za 3 godine i lijepo piše, citiram : GEN-I 854,55 kn; HT 851,91 kn . O čemu ti pričaš ?

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.



jako dobra ponuda za električnu energiju. do sada mi se nije dalo zezat al sada prelazim!

imaš i dosta povoljnijih opcija za struju od HT-a:
https://kompare.hr/energija/struja/#40af328d36ab401af3579abb1eaf1d33
[/quote]

imaju stare podatke još. Kod HT-a računaju bonus dobrodošlice od 187 kn. sada je nova ponuda tako da ovaj izračun pada u vodu

trebate biti svjesni toga da GEN-I garantira da cijena neće rasti (ali može padati) sve do kraja 2015.godine za onoga tko sad potpiše. kod HT-a i ostalih morate potpisati ugovor na dvije godine a kod gen-i ne trebate… tako da i na to treba računati

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

imaju stare podatke još. Kod HT-a računaju bonus dobrodošlice od 187 kn. sada je nova ponuda tako da ovaj izračun pada u vodu

Ovi popusti i bonusi su marketinške fore i nebitni su u duljem vremenskom razdoblju. HT je najpovoljniji za male kupce radi neplaćanja opskrbne naknade. Naime, ruralna područja imaju prosječnu akontaciju od oko 180 kn mjesečno (ukupno opskrba i distribucija). Na onih 180 kn to iznosi više od 5% uštede. Uostalom, igraj se s raznim vrijednostima akontacija na “kompare.hr” pa ćeš vidjeti da, kako akontacija pada HT postaje najpovoljniji (i obratno). A sad te ja pitam – koliki postotak kupaca u HR ima akontaciju do recimo 260 kn (gradski prosjek) a koliko iznad toga ? Da ne govorimo o tomu da nas u HR ima sve manje i puni smo nekretnina u kojima nitko ne živi i vikendica na moru koje veći dio godine ne služe ničemu…

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.


Ovi popusti i bonusi su marketinške fore i nebitni su u duljem vremenskom razdoblju.

zašto bi igdje ostao dugoročno? ostaneš u npr. GEN-I godinu dana kolika ti je obaveza po ugovoru i ako ti se više ne sviđa prijeđeš kod nekog drugog tko je povoljniji! zašto bi se itko vezao uz nekog dobavljača na rok od 5 ili 10 godina kad ih možeš mijenjati svake godine?!?

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

zašto bi igdje ostao dugoročno? ostaneš u npr. GEN-I godinu dana kolika ti je obaveza po ugovoru i ako ti se više ne sviđa prijeđeš kod nekog drugog tko je povoljniji! zašto bi se itko vezao uz nekog dobavljača na rok od 5 ili 10 godina kad ih možeš mijenjati svake godine?!?

Ako želiš, zašto ne. Ono što sam ja želio naglasiti jest da ovdje neku uštedu mogu ostvariti ili oni koji troše mizerno struje (vikendaši) ili oni koje troše puno struje. Ostali će u godinu dana možda profitirati jednu akontaciju (kuna više-manje) bez obzira kojeg opskrbljivača uzeli. Naravno, to nikako nije za bacit i prema tome – ljudi, svakako odaberite nekog opskrbljivača i maknite se s javne usluge HEP ODS-a jer je tamo najskuplje !

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.

New Report

Close