HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 21:45
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pa poglrdajte Belje gdje je dionica sa 70 pala na 39 nakon rasprodaje Cerpa to je neminovno pad .

kako se očekuju lošiji rezultati u drugom kvartalu, a posebno pad u trećem predviđam manji silazni trend cijene dionice, a za koju je ova vijest bila samo okidač (iako je vjerojatno transakcija već dogovorena)

Nema vise roaminga skupog turisticka sezona losija , korisnici odlaze ,CERP prodaje dionice , Los menađment , konkurencija jaca .



Kako stvari ovdje idu, sad će dionica past 10-tak kuna.

… ili ne vidim zašto bi promjena strukture kapitala bila loša vijest(http://www.poslovni.hr/domace-kompanije/ht-povecao-kapital-za-694-mil-kuna-274696). Možda netko zna objasniti… ?
[/quote]

Ovo je bila ironija, naravno da to nije loša vijest. Međutim, i dalje tvrdim da je ovo plansko pljačkanje malih dioničara i nema trenutno takve vijesti koja bi digla tu dionicu jače prema gore. Kad se ekonomski kotač jednom zavrti na drugu stranu ode ovo prema IPO u kratkom roku.

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.


Nema vise roaminga skupog turisticka sezona losija , korisnici odlaze ,CERP prodaje dionice , Los menađment , konkurencija jaca .

Uvijek sam se pitao o smislu ovakvih postova ? Ako kolega prodaje onda mu nije u cilju da vrijednost dionice pada. Znači, to nije. Ako kupuje onda je ovo drukanje što je po meni sramotno. Ako nema ovu dionicu onda ne razumijem zašto uopće piše o ovom jer ga ne bi trebalo biti briga. Možda će netko reći da se radi o altruizmu ali to na burzi ne postoji – kaže narodna : “Ne laje kuja radi sela nego radi sebe.”

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.

Opet će mali dioničari naje*ati kao što je običaj na zse.

Nevjerojatno zvuči broj dionica koje država misli prodavati na uređenom tržištu, čak 2.859.148 dionica HT-a.

Vjerojatno će otpuštati postepeno u narednom razdoblju kako ne bi previše utjecali na cijenu dionice, velika vjerojatnost da će to fondovi sve braniti jer i njihova lova je u HT-u.

Nemam namjeru drukati ni kupovati samo pisem istinu i sto mislim hvala bogu sam izasao kad je bila 223 a mislim da pisanje na ovom forumu ne moze utjecati na cijenu nego CERP koji ce rasprodati svoje dionice .

@ambient
Eto čak pa SVE! Povirite što se Belju dogodilo!
4. CERP (38083028711)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587)
2.859.148 3,49%

Jel to naša vlada pokazuje zube HT-u? A na čiju štetu? Žale se da su iz HNB-a malo dobili, a ovaj si potez mogu na bilanci prikazati kao “kalo, rastep i lom”!

ako ovo nece ici u nekoj blok transakciji biti ce tuzno gledati rastakanje vrijednosti

http://www.jutarnji.hr/drzava-krece-u-rasprodaju-uskoro-ce-se-rijesiti-gotovo-tri-milijuna-dionica-ht-a-u-svom-vlasnistvu/1203577/
Prodaju ovi sve što se prodati može samo da si produže agoniju. Bankrot najesen slijedi, imajte to na umu!
Ne odlazi HT sa Londonske burze svojom voljom, nego su ih ovi tamo “nogirali” – ruše im burzu![emo_smijeh]

Taj HT je ionako predugo bila najvažnija dionica. Doći će do preslagivanja love na burzi. Bjegunci iz ht-a će morati negdje uložiti. Valjda će tamo gdje treba.
http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/drzava-prodaje-349-posto-dionica-ht-a/

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

New Report

Close