HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 01:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
54.872
1,701
32,20
32,30
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


kalkulacijom na brzaka, mirovinci su utukli u HT preko 3 milijarde kuna! zamislite samo što bi danas mogli s tom lovom da nije spržena u HT-u? pa cijelu burzu mogli su dići i držati godinama na +50% u odnosu na sadašnje cijene! [emo_ljut]

ma molim vas, pored fondovskih ulaganja u ingru, petrokemiju, dalekovod, magmu i slične “visokoprofitne” firme, vi jedino ovo njigovo ulaganje izdvajate kao loše?

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Vidim da je Ht našao rješenje za hr čovjeka.daje mobitele na rate i već čujem da se rulja raspametila.
Ako je to smjernica novog šefa,skidam kapu, dobro poznaje hrvate.


ma molim vas, pored fondovskih ulaganja u ingru, petrokemiju, dalekovod, magmu i slične "visokoprofitne" firme, vi jedino ovo njigovo ulaganje izdvajate kao loše?

uopće nisi shvatio poantu posta, pisao sam o silnim milijardama kuna koje su utukli u HT, a s kojima su mogli cijelu ZSE dići i držati na puno višim razinama, a da ne govorim koliko bi taj novac značio brojnim našim firmama da su ga u njih uložili putem dokapa i sl. pa mnoge firme ne bi niti propale!

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!



ma molim vas, pored fondovskih ulaganja u ingru, petrokemiju, dalekovod, magmu i slične "visokoprofitne" firme, vi jedino ovo njigovo ulaganje izdvajate kao loše?

uopće nisi shvatio poantu posta, pisao sam o silnim milijardama kuna koje su utukli u HT, a s kojima su mogli cijelu ZSE dići i držati na puno višim razinama, a da ne govorim koliko bi taj novac značio brojnim našim firmama da su ga u njih uložili putem dokapa i sl. pa mnoge firme ne bi niti propale!
[/quote]

[emo_smijeh]
e sad ko krivo shvaća bumo vidli kad ekipa fm-a krene na specijalizaciju u RBA, Lujeva 1, samo da se riješi “plavuša” pa da vidiš

Neto dobit od 1,8 milijardi eura više je nego utrostručena u odnosu na isto razdoblje prošle godine a rezultat je prihoda od prodaje udjela u grupi Scout24″, navodi se u priopćenju Deutsche Telekoma.

http://www.seebiz.eu/jednokratna-stavka-utrostrucila-dobit-deutsche-telekoma/ar-87012/

kakve to veze ima sa ht-om, ocigledno nikakve jer ht prikazuje fantastican pad dobiti[emo_palacg]


kakve to veze ima sa ht-om, ocigledno nikakve jer ht prikazuje fantastican pad dobiti[emo_palacg]

je, samo iz nekog razloga su prije cca godinu dana preknjižili hr-r-a sa dt-a

Financijski pokazatelji Hrvatskog Telekoma 2010-2013.
Da na forumu nebi bilo samo “puno jalove priče” u privitku vam evo šaljem brojke kojima bi ste trebali i mogli vjerovati!
Značenje:
Zeleno – Odlično
Žuto – Podnošljivo
Crveno – Loše

Svi smo mi špekulanti samo to neki rade na duže a neki na kraće staze !
Pozdrav svima.


Financijski pokazatelji Hrvatskog Telekoma 2010-2013.

Evo malo manja slika…

http://www.bug.hr/vijesti/ht-testirao-lte-brzine-136-mbps/132690.aspx

Pitanje je kad će te 5G brzine biti realnost ali radi se na konkuretnosti. Jedan konkurent će još duugo ostati na 3G.

U privatizaciji država i s njom povezane osobe prodaju 72,75 posto dionica Telekoma Slovenije. Zajedno bi mogli dobiti oko 900 milijuna eura, a svi vlasnici zajedno 1,2 milijarde eura.

Analitičari procjenjuju da bi dionice pri prodaji mogle doseći vrijednost između 150 i 180 eura. No, u slučaju neusapjeha privatizacije predviđaju njihov potop, na oko 110 eura.

Neslužbeno, među zainteresiranima su Deutsche Telekom, Turkcell i MTS te nekoliko većih financijskih investitora, među kojima i KKR. Kupac bi mogao biti određen već ujesen.

http://www.seebiz.eu/tri-kompanije-u-drugom-krugu-privatizacije-telekoma-slovenije/ar-87498/

Kad pada HT ja stalno mislim, kako se topi vrijednost portfelja najjačih
fondova…….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close