HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 22:00
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Rađe dam 155 kn za dionicu HT nego da je za 155 kn prodam,
ja to tako gledam,
mislim da je ovo trenutno bagaela
nije nagovor na kupnju ni na prodaju


Ja sam uvjeren da će cijena dionice i dalje padati unatoč toga što je kupuju “mirovinci”.
Za mene je sve iznad 100-110 kuna puno,no svatko odlučuje za sebe!
Pozdrav


poslovanje HT iz godine u godinu je sve lošije (s tendencijom nastavka pada i u idućim godinama) pa ulagači dionicu HT-a, nekad sigurnu luku za ulagače, sve više izbacuju iz portfelja, tj. rasprodaju.

Ti sve mirovince smatraš odgovornim ulagačima?

Nego oko rominga mi nije jasno koliko puta budu pali prihodi jer mi se čini da neki forumaši očekuju višekratnu reprizu ulaska HR u EU [emo_smijeh]

Za vašu informaciju od slijedeće godine ide potpuno ukidanje roaminga, znači u EU će pozivi koštati koliko i lokalni poziv, s tim da sada još nije uključen podatkovni promet a slijedeće godine će biti i on uključen…

I prošle godine roaming je ukinut sa 1.7. što znači da 1/3 sezone je roaming bio na snazi, a toga ove godine nema…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

uskoro bude na BVPS(nakon divke)

Ako bi ja primjetio od kada se gospod Ivica bacio na građevinarske radove po otočjima i od kada su mu porušivanjem onemogućili dalje bavljenje gradnjom, toliko se izgubljeno postavio i u svome osnovnome djelu, pa ewo imamo kontinentalni pad ove općenarodne dionice u koju vjeruje 210 tisuća dividendičara, a nikoji nije briga što stalno se trpe ogromni padovi i rušenja i zato bi mislio da je dobro jako da gospon Ivica što najranije krene u dojčeTelekom da to stanje uređuje i popravlja kako na fiksiranoj tako i mobiliziranoj telefoniji, ondya bi ht-comtelekom možda bio postavljen na dobar pravac

Ma svašta se piše samo da se ne vidi sveopća pljačka dionica mnogih dobrih firmi. Naravno sve je to legalno i po zakonu. Narod je isfrustriran i prestrašen medijskom propagandom i forumskum hororima. Stanje je puno bolje nego li se s razlogim prikazuje.

neće uvijek biti ovako.

Vaš link …

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Ako bi ja primjetio od kada se gospod Ivica bacio na građevinarske radove po otočjima i od kada su mu porušivanjem onemogućili dalje bavljenje gradnjom, toliko se izgubljeno postavio i u svome osnovnome djelu, pa ewo imamo kontinentalni pad ove općenarodne dionice u koju vjeruje 210 tisuća dividendičara, a nikoji nije briga što stalno se trpe ogromni padovi i rušenja i zato bi mislio da je dobro jako da gospon Ivica što najranije krene u dojčeTelekom da to stanje uređuje i popravlja kako na fiksiranoj tako i mobiliziranoj telefoniji, ondya bi ht-comtelekom možda bio postavljen na dobar pravac

Pa Ivek već naveliko zalijeva fikus

Ako padne ispod 150kn…
Može li DT dati ponudu za kupnju ostatka dionica.
Ima li tu logike…
Prosvjetlite me!!!
Budite ProActivni


Ako padne ispod 150kn…
Može li DT dati ponudu za kupnju ostatka dionica.
Ima li tu logike…
Prosvjetlite me!!!
Budite ProActivni

A tko mu brani, možda je to on danas “divljao”, odluku skupštine ima, mislim već dvije godine


Ako padne ispod 150kn…
Može li DT dati ponudu za kupnju ostatka dionica.

zašto bi žurili? sačekaju pad na 100 kn i onda će im kupnja biti prava milina

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!



Ako padne ispod 150kn…
Može li DT dati ponudu za kupnju ostatka dionica.

zašto bi žurili? sačekaju pad na 100 kn i onda će im kupnja biti prava milina
[/quote]
Radiš u az mirovincu[emo_smijeh]

New Report

Close