HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 13:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,38
62.373
1,926
32,30
32,40
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.t.ht.hr/press/novosti_disp.asp?id=1986

da su isplatili cijelu dobit dividenda bi bila cca 18kn.

ovo je dividendna dionica, nema tu sta I ako I kad bi ili nebi, temeljem ovog izvijesca moze se ocekivati korekcija prema bvps

Ljudi moji, dobit je preko 17kn po dionici! nemojte plitko razmišljati i prodavati po niskim cijenama. nije uopće loše da se dobit ponekad investira!

Ja mislim da je bilo i vrijeme da se prestane isplaćivati 100% dividenda i da se konačno krene u investicije.
Ja sam strpljiv.

Loše izgleda na prvi pogled…opet će netko jeftino kupiti…
ne isplaćuje se cijela dividenda…ide se u investiranje i širenje….što dugoročno znači povećanje korisnika, prihoda i dobiti…
Tko ulaže kratkoročno…i to u gubitaše koji mogu samo sanjati dobiti, a ovakva kao HT-ova im je SF, imaju cijelu lepezu takvih na ZSE, pa nek izvole…
Loše može biti samo za one koji su u dionicama,jer će povući rezultati cijeli market dole…dok za one koji su u cashu, ovo može biti odlična prilika za kupovinu…


Loše izgleda na prvi pogled…opet će netko jeftino kupiti…
ne isplaćuje se cijela dividenda…ide se u investiranje i širenje….što dugoročno znači povećanje korisnika, prihoda i dobiti…
Tko ulaže kratkoročno…i to u gubitaše koji mogu samo sanjati dobiti, a ovakva kao HT-ova im je SF, imaju cijelu lepezu takvih na ZSE, pa nek izvole…
Loše može biti samo za one koji su u dionicama,jer će povući rezultati cijeli market dole…dok za one koji su u cashu, ovo može biti odlična prilika za kupovinu…

ma odlicno možeš mislit….vidi se po cijeni dionice

ako neko ima kakav usporedni graf,pad cijene dionice i pad dobiti[emo_beztona]

Ja bi rekao pametan potez !
– Ne može svake godine 100% dobiti u dividendu
– S ulaganjima će zaustaviti pad prihoda
– Kratkoročno loše, ali dugoročno vrlo dobro !

ČOVJEČE PAZI DA NE IDEŠ MALEN ISPOD CROBEXA


Ja bi rekao pametan potez !
– Ne može svake godine 100% dobiti u dividendu
– S ulaganjima će zaustaviti pad prihoda
– Kratkoročno loše, ali dugoročno vrlo dobro !

kratkoročno pad cijene, dugoročno možebitni rast natrag

grobex ne voli takve scenarije – burek sad ili nikad

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Zapravo dugorocno gledano ovo bi moglo biti odlicno. Ovisno o tome kako ce se novci iskoristiti. Evidentan je pad dobiti a to se moze preokrenuti investiranjem ili akvizicijom. A mogu nastaviti po starom i samo isplacivati svake godine manju dividendu. Mislim da je ovo prvo bolji izbor.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Zapravo dugorocno gledano ovo bi moglo biti odlicno. Ovisno o tome kako ce se novci iskoristiti. Evidentan je pad dobiti a to se moze preokrenuti investiranjem ili akvizicijom. A mogu nastaviti po starom i samo isplacivati svake godine manju dividendu. Mislim da je ovo prvo bolji izbor.

istina, s tim što kratkoročno ne bi moglo biti loše, nego će biti loše.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Ma dajte molim vas, iako su i ove godine poslovali sa lijepom dobiti, dugoročno će također biti sve lošije i lošije. Broj korisnika pada iz dana u dan, usluge moraju pojeftiniti, gospodarstvo je u recesiji i spirala je prema dolje. Sa stanovišta malog ulagača, pa ne mislite valjda da će netko kupiti dionicu po cijeni od 165kn sa upitnim dugoročnim povratom ulaganja koje pada na 5%. Dno je vjerojano još daleko, ali trend je silazan.

New Report

Close