HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.07.2024. u 02:15
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,08
13.714
456
30,00
30,20
0,67%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Po vašim procjenama koliko AZ misli još kipati i koliko mu je hitno to jest do koje cjene misli ići dolje?

ovo je prestrašno šta se radi. pa nije valjda da su rezultati tako katastrofalni da ekipa bježi van sad mjesec dana prije odluke o dividendi [emo_zacudjen]


ovo je prestrašno šta se radi. pa nije valjda da su rezultati tako katastrofalni da ekipa bježi van sad mjesec dana prije odluke o dividendi [emo_zacudjen]

Ovo nema veze sa tim. ( po tome bi ostale dionice bile obustavljene sa burze, kad se pogleda poslovanje HT-a i ….. da ne nabrajam )

novcem se može kupiti zdravlje ali ne i sreća, posesivnost ali ne i ljubav

Ne znam za vas ali ja sam danas uzeo još 400 komada. Skroz sam izložen HT-u.
Lp



ovo je prestrašno šta se radi. pa nije valjda da su rezultati tako katastrofalni da ekipa bježi van sad mjesec dana prije odluke o dividendi [emo_zacudjen]

Ovo nema veze sa tim. ( po tome bi ostale dionice bile obustavljene sa burze, kad se pogleda poslovanje HT-a i ….. da ne nabrajam )
[/quote]

slažem se

2 tjedna do objave rezultata, a dionica ni makac. mislim da ovaj scenarij još nismo gledali…

Svake godine nova igra. Kad bi svake godine pred dividendu bila ista igra veliki igrači nebi imali zacrtanu zaradu. Pitam se kako su je ovu godinu zamislili? Vjerojatno će ovu cijenu držati do objave visine dividende, a onda je spustiti slobodnim padom na 150 kn, a poslije do održavanja godišnje skupšitne manipulirati s cijenom i šišati nas male dioničare. Hebi ga, treba zajašiti na njihove valove želi li se nešto više zaraditi.

HT buy zona ,,necu vam reci zasto [emo_plazi]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


HT buy zona ,,necu vam reci zasto [emo_plazi]

kada prodavač proda što je planirao brzo će biti napucano preko 180kn
Imam dionice HT i ovo nikako nije nagovor na kupnju

http://hr.seebiz.eu/ht-prema-valuacijama-najpovoljniji-telekom-operater-u-regiji/ar-80900/

već se 17 komada prodalo. ooooo mile kako ova burza melje sa prometom[emo_vrtimise]

who dares, wins


već se 17 komada prodalo. ooooo mile kako ova burza melje sa prometom[emo_vrtimise]

A za kraj je prošlo točno 20 komada u zadnjoj minuti, samo da se sruši cijena i da zadnja bude ispod 170 kuna. Jel to netko možda dokupljuje? Moje skromno mišljenje je da prodavač mora ako hoće još prodavati dati extra bonus i ići ispod 170 kuna ili odustati od prodaje a dionica će inercijom do 180 kuna samo zato što je dividenda i zato što smo jako blizu ATL koji iznosi 165,60 kuna
lp

New Report

Close