HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.07.2024. u 22:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,23
15.206
503
30,10
30,50
-0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ovdje je potpuno nebitno tko i zašto izlazi i tko kupuje već radi čega kupuje.

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.


Ovdje je potpuno nebitno tko i zašto izlazi i tko kupuje već radi čega kupuje.

rekao bih da je barem podjednako bitno radi čega fondovi PRODAJU

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

5000ndionica ht-a mirna zimaulog trenutna mizerija od cijene-oli banka za 1,5%-sramota,a dižeš kredu 6-7 <<<<5 min



Od kuda vam info da AZ OMF iskrcava? Netko veliki izlazi zato je cijena tako nisko, ali tko to je već pitanje.

Promjenu dioničara možeš, između ostalog, pronaći na mojedionice.com

Prošli tjedan je AZ OMF prodao 15 tisuća dionica, Erste Plavi još dodatnih 10 tisuća.
[/quote]

Znam gdje mogu pratiti promjene. Samo nisam obraćao pažnju jer nisam ni očekivao da će jedan od fondova izlaziti. I to izlazi sa finim minusom. Njihov prosjek je debelo iznad 200 kuna.
Dali znate zašto izlaze?




Od kuda vam info da AZ OMF iskrcava? Netko veliki izlazi zato je cijena tako nisko, ali tko to je već pitanje.

Promjenu dioničara možeš, između ostalog, pronaći na mojedionice.com

Prošli tjedan je AZ OMF prodao 15 tisuća dionica, Erste Plavi još dodatnih 10 tisuća.
[/quote]

Znam gdje mogu pratiti promjene. Samo nisam obraćao pažnju jer nisam ni očekivao da će jedan od fondova izlaziti. I to izlazi sa finim minusom. Njihov prosjek je debelo iznad 200 kuna.
Dali znate zašto izlaze?-im nas kaj volimo i ht iernt,a pogotovo igh[emo_smijesak]
[/quote]

Kolega svi mi koji smo imali novce ušli smo po 190 kuna,bar 50000 dioniva i sve se vratilo2010 vam se noglo prodati po 230 kolilko ste htjeli,a dividenda jw vratila pola-nije ovo za svakoga isto kao ernt-fuj ht[emo_smijesak]

Nema odgovora. Znači nitko ne zna zašto i sa koliko komada će izlaziti mirovinci?

Svaka čast tko uspijeva spuštati cijenu, praktički pred dividendu… za ulaz, koliko još dana vidjet ćemo..

novcem se može kupiti zdravlje ali ne i sreća, posesivnost ali ne i ljubav

pa kaj vas sve muči ta dividenda? prvi ex-day bu cijena pala za taj ili približno isti iznos. priča se ponavlja već godinama. meni je svejedno.

ja misli da će ekipa koja sada prodaje za mjesec dana plakati….

Na HT se udara po bidu kao da je ex dividend day. Nekome se žuri izaći. Taj ili zna nešto što mi ne znamo ili mu hitno trebaju novci. [emo_zacudjen]

http://www.hrportfolio.hr/hr/fondovi/fondovi_4_2_0_2/%7CVijesti%7CFondovi%7CNovost%7CAZ_OMF_kupio_veliki_paket_dionica_PBZ-a-zar-_prodaje_HT%7C27229%7C%7C1

evo ga. sad još ostaje pitanje zašto je to napravio?

ovo su vam čari bankocentričnog sustava i s njima povezanim fondovima i MM. lijepo te zašortaju sa vlastitim novcima.vrhunac cinizma.

who dares, wins

New Report

Close