HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.07.2024. u 01:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,08
13.714
456
30,00
30,20
0,67%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Baš sad kad sam prešao na GEN-I…dobra strategija – otimanje dijela kolača državnim monopolistima…

burza, kladuša sve ti je to isto. ovisiš o budalama...nažalost

https://www.hrvatskitelekom.hr/energija/struja

375 kn dobrodošlice i 5% niža cijena. nije loše

sad da još sve usluge stave u paket i to je to!

bit će ovo hit…stižu bolji dani za HT…
protekle 3 godine imali smo veliku akumulaciju od strane fondova…to je takva dionica…malo troma…
kreće promijena trenda…a onda će ju napucati u visine…i povećati vrijednost svojih udjela…
tak to rade pravi igrači…a burekdžije se igraju na diokiju i sličnim…i na kraju ostanu bez gaća tamo…a pravi ulagači ulažu svoj kapital ovdje…ubiru dividendu i čekaju uspavanog diva…


bit će ovo hit…

neće, računice pokazuju da je to sve gotovo isto kao kod konkurencije
http://www.vecernji.hr/kompanije-i-trzista/razlika-u-racunima-za-elektricnu-energiju-iznosi-tek-nekoliko-kuna-907528

Očito nekima ne paše što HT kreće u energetiku pa dijele minuse bez veze. Šteta što nisam te minuse dobivao prije godinu-dve kada sam u više navrata to spominjao. Bojim se da dolaze sve teža vremena monopulisti HEP-u. Pitam se da li će uskoro imat lovu za nagrade zaposlenicima. [emo_namigusa]


https://www.hrvatskitelekom.hr/energija/struja

375 kn dobrodošlice i 5% niža cijena. nije loše


to je samo marketinški trik, zar ti nebi dao 375 kuna da dobiješ viječnog potrošača;) ne znam ja se ne planiram micati od hepa ,a prvenstveno što ne šalju opomene ako i zakasniš koju ratu, ovrhu ,a možeš se i dogovoriti , u nekim stvarima triba biti i patriota , zašto bi ja davao nijemcima svoju lovu ako mogu dati našim,

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Koji su to nasi?
Mislis da tamo ima patriota?



https://www.hrvatskitelekom.hr/energija/struja

375 kn dobrodošlice i 5% niža cijena. nije loše


to je samo marketinški trik, zar ti nebi dao 375 kuna da dobiješ viječnog potrošača;) ne znam ja se ne planiram micati od hepa ,a prvenstveno što ne šalju opomene ako i zakasniš koju ratu, ovrhu ,a možeš se i dogovoriti , u nekim stvarima triba biti i patriota , zašto bi ja davao nijemcima svoju lovu ako mogu dati našim,
[/quote]

a otkud vama to da ne šalju opomene? ja sam par puta dobio opomenu i, pazite, zbog toga što nisma platio AKONTACIJSKU ratu!! E sad ja vas pitam u kojoj je to državi (normalnoj naravno) moguće dobiti opomenu pred ovrhu jer nisi platio akontaciju????

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


ja sam par puta dobio opomenu i, pazite, zbog toga što nisma platio AKONTACIJSKU ratu!! E sad ja vas pitam u kojoj je to državi (normalnoj naravno) moguće dobiti opomenu pred ovrhu jer nisi platio akontaciju????

akontaciju plaćaš nakon 15.-og u mjesecu za taj mjesec tj. najprije HEP tebe kreditira 15 dana, a onda ti 15 dana kreditiraš HEP tako da de facto nitko nije oštećen (ako su akontacije korektno izračunate)

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]


Očito nekima ne paše što HT kreće u energetiku pa dijele minuse bez veze. Šteta što nisam te minuse dobivao prije godinu-dve kada sam u više navrata to spominjao. Bojim se da dolaze sve teža vremena monopulisti HEP-u. Pitam se da li će uskoro imat lovu za nagrade zaposlenicima. [emo_namigusa]

Kolega ,normalno da im ne paše-50 % HT DRŽE HRVATI-CCA 350 000 DIONIČARA,KUPIMO DIVIDENDU ITD,kad se hep privatizira,proda dio dionica,TU SMO,netreba nam ni dividenda na početku-od HT-SMO VRATILI ULOG,NJAM[emo_smijesak]

jednostavno i transparentno[emo_smijesak]

Poslovna godina Dividenda po dionici
u kn Datum isplate dividende dioničarima evidentiranim u SKDD Datum stjecanja prava na dividendu Dividenda / GDR u USD
2012 20,51 8. srpnja 2013. 17. lipnja 2013. 3,100474
2011 11,07 1 27. veljače 2012. 20. veljače 2012. 1,954104
11,072 21. svibnja 2012. 25. travnja 2012. 1,812781
2010 22,76 23. svibnja 2011. 04. svibnja 2011. 4,271101
2009 34,05 17. svibnja 2010. 21. travnja 2010. 5,753828
2008 12,84 1 09. ožujka 2009. 05. ožujka 2009. 2,165370
17,15 2 19. svibnja 2009. 21. travnja 2009. 3,140067
2007 29,56 19. svibnja 2008. 21. travnja 2008. 6,297427

treba malo crno zbrojiti,a dalje[emo_smijesak]

ps-ako hep bu ok ,kupili bumo i njihovih par tisuća dionica[emo_smijesak],ak ih nebu više od 80 miliona komada,kao ht

HT jedina dionica koja bi mogla uljepšavati portfelje

Još veće brzine interneta u fiksnoj mreži HT-a

[emo_smijesak][emo_smijesak]

New Report

Close