HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 23:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

noviulagac
Mozda manageri u Mirovinskim fondovima
zele pokazati kako su dobro ulagali u 2013…
Jedva cekam prvi radni tjedan u 2014.


noviulagac
Mozda manageri u Mirovinskim fondovima
zele pokazati kako su dobro ulagali u 2013…
Jedva cekam prvi radni tjedan u 2014.

moguće. vidjet ćemo sve. ja čak mislim da neće cijena bitno gore ili dole u prvom tjednu nego tek nakon izvješća za prvi kvartal u 2014



noviulagac
Mozda manageri u Mirovinskim fondovima
zele pokazati kako su dobro ulagali u 2013…
Jedva cekam prvi radni tjedan u 2014.

moguće. vidjet ćemo sve. ja čak mislim da neće cijena bitno gore ili dole u prvom tjednu nego tek nakon izvješća za prvi kvartal u 2014
[/quote]

Rezultati poslovanja sve manje budu u budućnosti utjecali na smjer kretanja cijena dionice, treba malo gledati i vlasničku strukturu




noviulagac
Mozda manageri u Mirovinskim fondovima
zele pokazati kako su dobro ulagali u 2013…
Jedva cekam prvi radni tjedan u 2014.

moguće. vidjet ćemo sve. ja čak mislim da neće cijena bitno gore ili dole u prvom tjednu nego tek nakon izvješća za prvi kvartal u 2014
[/quote]

Rezultati poslovanja sve manje budu u budućnosti utjecali na smjer kretanja cijena dionice, treba malo gledati i vlasničku strukturu
[/quote]

Kolega,ht ima u vlasničkoj strukturi 50% u rukama DT,nas Hrvata ima par sto tisuća,koji smo normalno korisnici usluga HT-a ,bar ako smo dioničari iste firme,a mislim da je to normalno.DT je već sad puno više zaradio od onoga kaj je platio za ulaz-nitko nam nije kriv kaj smo jeftino prodali-ako,kad,da li će poželiti prodati vlasništvo-kaj mislite koja bu cijena-svaka strana firma ili pojedinac koja je ušla u vlasništvo ovakvih i sličnih firmi-top klasa,zna kaj radi-ISTINA,NISAM ZADOVOLJAN ZAKAJ TO NIJE VIŠE U HRVATSKOM VLASNIŠTVU,ALI TAK JE KAK JE-VJEROJATNO BI I TO PROPALO DA NIJE ZAVRŠILO U STRANIM RUKAMA-POGLEDAJTE ZLZ,POŠTU-SVI DOBRO ZAŠTIĆENI U DRŽAVNIM FIRMAMA SE PONAŠAJU KAO DA IM JE TO HRVATSKA DALA,PA MOGU RADITI KAJ HOĆE-NEBU IŠLO-BEZ POŠTENOG PRIVATNOG VLASNIŠTVA NULA BODOVA.

HT IDE DALJE[emo_smijesak]

ima li tko informaciju koliko je izvornih malih dioničara ostalo unutra.


ima li tko informaciju koliko je izvornih malih dioničara ostalo unutra.

To vam je iznad vašeg posta-imate tražilicu,imate popis dioničara-moje dionice,popis ht,kupite cd sa svim dioničarima-sve znate-jednostavno[emo_smijesak]

Kolega,ht ima u vlasničkoj strukturi 50% u rukama DT,nas Hrvata ima par sto tisuća,koji smo normalno korisnici usluga HT-a ,bar ako smo dioničari iste firme,a mislim da je to normalno.DT je već sad puno više zaradio od onoga kaj je platio za ulaz-nitko nam nije kriv kaj smo jeftino prodali-ako,kad,da li će poželiti prodati vlasništvo-kaj mislite koja bu cijena-svaka strana firma ili pojedinac koja je ušla u vlasništvo ovakvih i sličnih firmi-top klasa,zna kaj radi-ISTINA,NISAM ZADOVOLJAN ZAKAJ TO NIJE VIŠE U HRVATSKOM VLASNIŠTVU,ALI TAK JE KAK JE-VJEROJATNO BI I TO PROPALO DA NIJE ZAVRŠILO U STRANIM RUKAMA-POGLEDAJTE ZLZ,POŠTU-SVI DOBRO ZAŠTIĆENI U DRŽAVNIM FIRMAMA SE PONAŠAJU KAO DA IM JE TO HRVATSKA DALA,PA MOGU RADITI KAJ HOĆE-NEBU IŠLO-BEZ POŠTENOG PRIVATNOG VLASNIŠTVA NULA BODOVA.

HT IDE DALJE


ima li tko informaciju koliko je izvornih malih dioničara ostalo unutra.
ja sam od početka sa 1+1 paket i nagrada +6 a ostalo dokupljivao. malo i prodao između kupnji.

neće uvijek biti ovako.

hvala kolega branitelju

vrlo ste ljubazni! ubuduće nemojte trošiti svoje dragocjeno vrijeme ( ili ga možda imate previše ), na odgovore takvog tipa. još jednom srdačno zahvaljujem!!

promet niti dva paketića

Simbol Cijena Količina Vrijeme
HT-R-A 171,57 20 10:30:14
HT-R-A 171,51 69 10:17:30
HT-R-A 171,40 25 9:21:55
HT-R-A 171,40 6 9:20:32

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

http://hr.seebiz.eu/telekomunikacije/ivica-mudrinic-odlazi-s-cela-hrvatskog-telekoma/ar-77467/

Moguća zamjena čelnog čovjeka HT-a.

a izgleda da je dumping nastao i u ht-u vidio je da je vrag odnio šalu od sada telefon internet i televizija za 199 kuna , to će u narednim kvartalima dodatno erozirati prihode i dobit

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


a izgleda da je dumping nastao i u ht-u vidio je da je vrag odnio šalu od sada telefon internet i televizija za 199 kuna , to će u narednim kvartalima dodatno erozirati prihode i dobit

odakle ti taj podatak? navedi stranicu..ja to nigdje ne isčitavam?

New Report

Close