HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 05:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ja se ne slažem s tvojim mišljenjem. kakvim to akcijama privlače nove korisnike? pa alternativni operateri nemaju novca za daljnja ulaganja. ja u budućnosti vidim samo HT i VIP kao ozbiljne operatere. ovi ostali će propast ili će ih ovi navedeni kupiti za 1kn


cijena dionice na ovim razinama je nerealna,pad prihoda I dobiti koji su ogromni biti ce svakako I povecani u zadnjem kvartalu jer alternativni operateri raznim akcijama privlace sve veci broj pretplatnika od ht-a.MM-I svakako mogu manipulisati ponesto ali pad je neminovan.Divka ce biti znatno manja.Rast prihoda ili dobiti u bliskoj buducnosti nije izgledan sto ce kreirati potrebu za smanjenjem cijene usluga temeljem cega ce I marza trpjeti.170 se cini kao fantasticna prilika za izlaz.Nemam ht, nije nagovor na kupnju ili prodaju.Sretno trgovanje dragi forumasi.

super su ti alternativni … tele2 … još nije u plusu … optima … PSN … metronet … PSN

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....



cijena dionice na ovim razinama je nerealna,pad prihoda I dobiti koji su ogromni biti ce svakako I povecani u zadnjem kvartalu jer alternativni operateri raznim akcijama privlace sve veci broj pretplatnika od ht-a.MM-I svakako mogu manipulisati ponesto ali pad je neminovan.Divka ce biti znatno manja.Rast prihoda ili dobiti u bliskoj buducnosti nije izgledan sto ce kreirati potrebu za smanjenjem cijene usluga temeljem cega ce I marza trpjeti.170 se cini kao fantasticna prilika za izlaz.Nemam ht, nije nagovor na kupnju ili prodaju.Sretno trgovanje dragi forumasi.

super su ti alternativni … tele2 … još nije u plusu … optima … PSN … metronet … PSN
[/quote]

Kolega ,to su sve kiki rikiji za HT-po svim parametrima-to je valjda svima jasno-čak i VIP je mala beba[emo_smijesak]

novi ulagac
kakvim akcijama?? Dali je to trik pitanje?Evo kakvim iz vlastitog primjera.Prije dva tjedna zamjenio sam ht sa vipom I za iste usluge platiti cu u prvoj godini 3000 kunica manje tj usteda je 3000 KUNA.U drugoj godini usteda je minorna aali I ovih 3000KUNA mi je bilo vise nego dovoljan motiv za promjenu operatera.Mislim da takovih kao ja kojima 3000KUNA ustede za jednu te istu stvar ima u lijepoj nasoj koliko hoces I da svatko ko je pri isteku ugovora ili mu je ugovor sa ht-om istekao nece propustiti takove prilike.Kolega sveps ja nisam rekao da su alternativci u plusu ali to mozete biti vi ako promjenite operatera a sa vasim odlaskom sigurno se ht-u nece promijeniti situacija nabolje.@branitelj oprostite ako sam vas necim uvrijedio vidim da ste emocionalno vezani za dionicu te svakoga koji ne dijeli vase misljenje smatrate nekom vrstom neprijatelja,ali ako vec ne prihvacate procjenu buduceg kretanja cijene dionice barem prihvatite sadasnje kvartalno fi koje je blago receno katastrofalno



cijena dionice na ovim razinama je nerealna,pad prihoda I dobiti koji su ogromni biti ce svakako I povecani u zadnjem kvartalu jer alternativni operateri raznim akcijama privlace sve veci broj pretplatnika od ht-a.MM-I svakako mogu manipulisati ponesto ali pad je neminovan.Divka ce biti znatno manja.Rast prihoda ili dobiti u bliskoj buducnosti nije izgledan sto ce kreirati potrebu za smanjenjem cijene usluga temeljem cega ce I marza trpjeti.170 se cini kao fantasticna prilika za izlaz.Nemam ht, nije nagovor na kupnju ili prodaju.Sretno trgovanje dragi forumasi.

super su ti alternativni … tele2 … još nije u plusu … optima … PSN … metronet … PSN
[/quote]

Što mene kao korisnika treba zanimati da li je Tele2 u financijskim problemima, da li ce u PSN ili jesu li možda platili račun za struju!?
Dok usluga radi kako treba, a ja pri tome tu istu uslugu plaćam manje nego kod konkurencije, nek rade što god hoće…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


novi ulagac
kakvim akcijama?? Dali je to trik pitanje?Evo kakvim iz vlastitog primjera.Prije dva tjedna zamjenio sam ht sa vipom I za iste usluge platiti cu u prvoj godini 3000 kunica manje tj usteda je 3000 KUNA.U drugoj godini usteda je minorna aali I ovih 3000KUNA mi je bilo vise nego dovoljan motiv za promjenu operatera.Mislim da takovih kao ja kojima 3000KUNA ustede za jednu te istu stvar ima u lijepoj nasoj koliko hoces I da svatko ko je pri isteku ugovora ili mu je ugovor sa ht-om istekao nece propustiti takove prilike.Kolega sveps ja nisam rekao da su alternativci u plusu ali to mozete biti vi ako promjenite operatera a sa vasim odlaskom sigurno se ht-u nece promijeniti situacija nabolje.@branitelj oprostite ako sam vas necim uvrijedio vidim da ste emocionalno vezani za dionicu te svakoga koji ne dijeli vase misljenje smatrate nekom vrstom neprijatelja,ali ako vec ne prihvacate procjenu buduceg kretanja cijene dionice barem prihvatite sadasnje kvartalno fi koje je blago receno katastrofalno

Kolega,dioničara HT-ima par sto tisuća,za mene je normalno da koristim njihove usluge jer mi svake godine isplaćuju masnu dividendu,te na njihove usluge koje koristim-platim znači nula i još masno ostane od dividende-skromna mjesečna plaća,svaki mjesec-usput imate na mobu flat ratu i 200 minuta prema svim mrežama,poruke me ne zanimaju ,iako i njih ima besplatno ,za 100 kuna mjesečno,imate i fiksni telefon i internet povoljno-prezadovoljan sam-tak uglavnom svi koriste njihovu infrastrukturu.Zakaj bi punio đepove nekome čije dionice nemam .Nemojte zaboraviti da DT ima samo 50%,a svi mi isto toliko[emo_smijesak]


novi ulagac
kakvim akcijama?? Dali je to trik pitanje?Evo kakvim iz vlastitog primjera.Prije dva tjedna zamjenio sam ht sa vipom I za iste usluge platiti cu u prvoj godini 3000 kunica manje tj usteda je 3000 KUNA.U drugoj godini usteda je minorna aali I ovih 3000KUNA mi je bilo vise nego dovoljan motiv za promjenu operatera.Mislim da takovih kao ja kojima 3000KUNA ustede za jednu te istu stvar ima u lijepoj nasoj koliko hoces I da svatko ko je pri isteku ugovora ili mu je ugovor sa ht-om istekao nece propustiti takove prilike.Kolega sveps ja nisam rekao da su alternativci u plusu ali to mozete biti vi ako promjenite operatera a sa vasim odlaskom sigurno se ht-u nece promijeniti situacija nabolje.@branitelj oprostite ako sam vas necim uvrijedio vidim da ste emocionalno vezani za dionicu te svakoga koji ne dijeli vase misljenje smatrate nekom vrstom neprijatelja,ali ako vec ne prihvacate procjenu buduceg kretanja cijene dionice barem prihvatite sadasnje kvartalno fi koje je blago receno katastrofalno

Onda se na kraju tog novog ugovora vratite u HT i opet ćete ostvariti uštedu i još i veću. Ovi novi su vas blago rečeno namamili. Prvu godinu su u minusu ali se nadaju da su dobili trajnog kupca a vi to niste.

možemo mi pričati šta hoćemo ali cijena ove dionice ovisi samo o fondovima. a njima nije cilj nešto pretjerano dizati cijenu. zarađuju na dividendi dovoljno.
naravno, uz uvjet da dionica više ne pada.

odlična ponuda!
https://www.hrvatskitelekom.hr/paketi

a paketi? koliko ja vidim 265 kn što je malo jeftinije. ali nije tako dobar kao HT-ov


možemo mi pričati šta hoćemo ali cijena ove dionice ovisi samo o fondovima. a njima nije cilj nešto pretjerano dizati cijenu. zarađuju na dividendi dovoljno.
naravno, uz uvjet da dionica više ne pada.

Ova dionica ovisi o par sto tisuća dioničara i korisnika HT-koji koriste usluge firme u kojoj nema muljaže,kao i u svakoj drugoj gdje su privatni vlasnici uložili svoje novce,a svaki dioničar to zna-ušli smo po cca 190,2009,ulazimo i sad-oni u ipo -se vratio ulog od onda-265-10%-od dividende[emo_smijesak]-zakaj -zato kaj svaku godinu mažemo kao i DT-GDJE NEMA STRANOH KAPITALA NEMA SREĆE-TAKVIH FIRMI ,FALA BOGU IMA U HR


odlična ponuda!
https://www.hrvatskitelekom.hr/paketi

Zparavo katastrofalno losa ponuda

...

New Report

Close