HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 03:02
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

pad dobiti je, ali mislim da je ova dionica podcijenjena. ispod 200 nebi trebala bit. pa imaju hrpu keša na računu. nadam se da će kupit Slovenski telekom s tom lovom pa da će i dobit ići gore…

http://zse.hr/userdocsimages/stjecanje_otpustanje/HT_stjecanje_otpustanje_2013__4112013103017.pdf

RBA mirovinski posustaje. Cijena curi, a oni kupuju sve manje količine

HT održavanje mreža prodaje Ericsson NT-u


http://zse.hr/userdocsimages/stjecanje_otpustanje/HT_stjecanje_otpustanje_2013__4112013103017.pdf

RBA mirovinski posustaje. Cijena curi, a oni kupuju sve manje količine

Vrhunska dionica,za dugoročne ulagače,kao i 2009 po 190 kuna,samo se brstilo,a dividenda je vratila od tada[emo_smijesak]

govorili mi ili za ili protiv, to je još uvijek fina tvornica novca!

Moze li mi tko objasniti ovaj porast nakon ovako losih rezultata?
Sta se ocekuje dividenda od 18kn?

MM samo radi svoj posao. ista priča je bila i nakon polugodišnjeg: sa 182 na 173 poslije objave, pa ničim izazvan rast do 183 pa do 166 poslije Q3, pa sada opet gore.

ova firma vrijedi. zato raste. je ne vidim zašto nebi bila oko 200 kn. i dividenda od 15-ak kn je super. a ispod neće još godinama


govorili mi ili za ili protiv, to je još uvijek fina tvornica novca!

Bila je,biti će,od 2009 vratila je sve uloženo,mazali smo onda ,a mažemo i sada-onda po 190,sada malo još jeftinije-tak je dividenda sve otplatila,uzmeš par tisuća komada i uživaš,a ako ode na duplo prodaš penzićima[emo_smijesak]

E branitelju moj, s takvim razmišljanjem ostat će ti brzo gaće na štapu. Pazi da ne ode duplo dolje. IPO-vci još uvijek nisu dobili ni svoje novce, oni koji nisu prodali. Zapamti to![emo_ooooo]

* Važeći podaci za uredovni dan 08.11.2013 .
HT D.D./REDOVNA DIONICA HT-R-A

2. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. (14036333877)/RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND (53009692506) 6.177.057 7,54 Skrb. račun

RBA OMF ima preko miljardu kuna u dionicama HT-r-a, gledajući cijenu od 170 kuna, da li se promijenio maksimalni prag od 10% imovine u jednoj investiciji?

Štednja je mudrost trošenja.

cijena dionice na ovim razinama je nerealna,pad prihoda I dobiti koji su ogromni biti ce svakako I povecani u zadnjem kvartalu jer alternativni operateri raznim akcijama privlace sve veci broj pretplatnika od ht-a.MM-I svakako mogu manipulisati ponesto ali pad je neminovan.Divka ce biti znatno manja.Rast prihoda ili dobiti u bliskoj buducnosti nije izgledan sto ce kreirati potrebu za smanjenjem cijene usluga temeljem cega ce I marza trpjeti.170 se cini kao fantasticna prilika za izlaz.Nemam ht, nije nagovor na kupnju ili prodaju.Sretno trgovanje dragi forumasi.

New Report

Close