HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 17:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


sveps: ” mislim da smo danas glatko na 90tis ponuda” Ja sam čuo da je kod nas upisalo 1 000 000 iz Hrvatske ,600 000 tisuća Hrvata iz Bosne,1.589.569 naših gastarbajtera…. PS.Ne znam zašto se bavite podacima na koje ne možete utjecati….[smiley11]

a što je sa 7.000.000 raspamećenih slovenaca???

citajuci clanak iz glasa slavonij, ne vjerujem da ce doci do rezajna paketa. to je samo potvrdilo moje misljenje jer poslovnice koje sam ja obilazio bile su pune penzica cije su ponude debelo ispod 38k.
znaci, rezanje paketa za sada je malo vjerojatno


mislim da smo danas glatko na 90tis ponuda

Molim te ne lupaj, neces nikoga na ovaj nacin obeshrabiti od kupnje iako bi volio da uspijes. Nitko ne zna koliko je gradjana upisalo. 90 000 sigurno nije.

Zanima me ukoliko kupim 20 tisuca kn dionica t-ht-a isto dobivam onih 10 posto na kraju godine ili to vrijedi samo ako kupis 38 000 kn?

50,

Evo primjer sa erste bankom:Upisujem dionice i dobijem ponudu 140632 u 12:20h,dolazim po drugi paket u 16:05 i dobijem 121098!Pa te brojeve program izvlaci iz baze bez veze,a o ovim glupostima sa pogađanjem nemoguca misija!

a ne ne kolega, to znaći da je 20.000 ljudi otkazalo svoje ponude [smiley2][smiley2][smiley2]

a meni je baba rekla da je 200 000 upisalo prvi dan i da buju rezali pakete na 5000. njoj je to rekao u povjerenju jedan čovjek koji sve zna.

pustite puste priče, čekajmo do kraja.

strpljen..spašen Time is on my side

Penosim pitanje sa usneta – financije:
“Naime T-HT izlazi na burzu 5.10. sto je petak. Nakon toga slijedi vikend
kada burza ne radi, ali ne radi ni u ponedjeljak (8.10). Tocnije ne radi
zse jer je u Hrvatskoj drzavni praznik, ali radi Londonska. Kako bi to
moglo utjecati na cijenu i da li bi moglo uopce utjecat?”


Zanima me ukoliko kupim 20 tisuca kn dionica t-ht-a isto dobivam onih 10 posto na kraju godine ili to vrijedi samo ako kupis 38 000 kn?

Na savakih 10 dobijes komad, nema veze cijena vec kolicina.
Boink

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Penosim pitanje sa usneta – financije:
“Naime T-HT izlazi na burzu 5.10. sto je petak. Nakon toga slijedi vikend
kada burza ne radi, ali ne radi ni u ponedjeljak (8.10). Tocnije ne radi
zse jer je u Hrvatskoj drzavni praznik, ali radi Londonska. Kako bi to
moglo utjecati na cijenu i da li bi moglo uopce utjecat?”

Da, da se ugodno iznenadimo u utorak 🙂


Penosim pitanje sa usneta – financije:
“Naime T-HT izlazi na burzu 5.10. sto je petak. Nakon toga slijedi vikend
kada burza ne radi, ali ne radi ni u ponedjeljak (8.10). Tocnije ne radi
zse jer je u Hrvatskoj drzavni praznik, ali radi Londonska. Kako bi to
moglo utjecati na cijenu i da li bi moglo uopce utjecat?”

zanimljivo pitanje, nekak mislim da to ne bi trebalo imati nekog utjecaja.

strpljen..spašen Time is on my side


50 lipa: ” Evo primjer sa erste bankom:Upisujem dionice i dobijem ponudu 140632 u 12:20h,dolazim po drugi paket u 16:05 i dobijem 121098!Pa te brojeve program izvlaci iz baze bez veze,a o ovim glupostima sa pogađanjem nemoguca misija! ” a ne ne kolega, to znaći da je 20.000 ljudi otkazalo svoje ponude [smiley2][smiley2][smiley2]

Oprosti kolega ali mozes li mi samo objasniti kako si ti uvijeren da brojevi idu redom od 1 do 140000!I to po tebi znaci da je u erste banci vec uslo 140000 uplata pa sta je onda sa ostalim(fina i HPB),oni imaju neke druge brojeve odnosno nemaju iste oznake!Po tebi vec nas je upisalo 500 000 kad zbrojimo finu,erste i HPB?!By the way evo sad sam se vratio iz erstea ponovo br. ugovora 144037!

ko te ima taj te nema

U osijeku su jos uvijek veliki redovi uopce se nesmanjuje guzva.

http://seekingalpha.com/article/62511-50-lowest-relative-p-e-ratios-in

New Report

Close