HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 20:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

svako izvješće sve lošije. zabrinjavajuće!!! konkurencija malo pomalo gricka svoj dio, a ht spava.


Evo izvješća, nije baš bajno.


Nije loše, nije loše, valjda je ovo sada bilo dno, za očekivati je samo daljnji rast! Vjerojatno su mnogi mislili da će biti i puno lošije s obzirom na sva zbivanja vezana uz opratore


Evo izvješća, nije baš bajno.


prema očekivanju,dividenda ne bi trebala biti preko 16,ali kako nema baš
unosnijeg ulaganja 9% brutto dividende i nije loše
I zato za velike investitore ovi izgleda kao dobra investicija.
Možda malo sklizne,ali na 160 bi trebala biti neprobojna barikada.
Ma uvijek može niže,naravno i više.Mirovinci će odlučiti.

U HT će biti i meda i mlijeka,ne baš obilato,ali više nego na kapaljku.

http://kastela.com/vijesti/novac/1157-kriza-uzima-danak
Malo vijesti i o HTu.

Marža smanjena za 17%, a dobit pala 30%. Da li dio dobiti izvoze u Njemačku ?

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/295606/Prihodi-HT-a-pali-8-posto-a-dobit-niza-30-6-posto.html

Katastrofalno loše izvješće.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ono sto je zastrasujuce nisu toliko niti katastrofalne brojke vec izgledi za naredne periode, daljnje klizanje cijene izgleda neminovno

lopina opet nisi uzeo u obzir kad bude dividenda day ,poučeni iskustvom uvik je padala minimalno za iznos dividende

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

lopina*
ti i tvoje med i mlijeko..
još od 220 kuna na igh ti je med i mlijeko a tamo si u minusu 40% MINIMUM..

koliko si tu u minusu?

kakav je to med?
da nisu pčelice slučajno na jakuševcu pile vodicu pa sada med malo smrdi

pobrisali su crnog ivu, crnog ivu1, pobrisali su mnoge nickove, pobrisali su pobjedu, ALI NE MOGU POBRISATI MENE..a zašto? jer sam u pravu bio i tada i sada... živjela demokracija i PD

noviulagac
Jesi li zadovoljan s izvjestajem!
Ne boj se, nece tolko dionica pasti kao u Germaniji…
Kolko? Ma znas…

Sad vidimo otprilike koliko utjecaja ima niža cijena roaminga, s tim da je ovo utjecaj samo od 1.7. a dogodine će utjecati na kompletnu sezonu i podsezonu…

A sto se tice dividende, odbijte od nje porez i prirez, po onda gledajte da li je 8% ili 9%, sve ostalo je zavaravanje samog sebe…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Od trenutnog izvjesca puno su bitiniji izgledi u narednih 3-5 godina. Od ionako sve manje neto dobiti sve vise ce se morati investirati sto je dvostruki pritisak na prinos. Sigurno je da HT predstoji silazna putanja. Vrijeme je da ulagaci/stedise iz HT pronadju bolje utociste.

New Report

Close