HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

kolege,

već u zadnjoj rekonstrukciji NO bilo je vidljivo da se vlasnik opredjelio za ozbiljno traženje kvalitetnih akvizicija u domeni i van domene osnovne djelatnosti.
Pozdravljam zacrtani smjer i neupitno se slažem s namjerom o preuzimanju, o kojoj se naravno zbog ozbiljnosti pregovora nemože saznati više.
Seriozni ljudi čine ozbiljnu firmu koja onda radi pravi posao.
Instinktivno sam ovu godinu, usprkos silnim scilama i haribdama ,osjećao mogućnost dobrog posla u zraku.

Ovo nikako nije nagovor ni na kupnju ni ti na prodaju dionice HT,već isključivo moj osvrt.

HT bez konkurencije u preuzimanju Telekom Slovenije


Mokri snovi, ako dobe 40 eura po dionici,mogu slobodno optancati Triglav

Ako dođe do eventualnog preuzimanja od strane HT-a, kakve su prognoze, koliki rast dinoice HT-a se može očekivati?

Po burzovnoj logici može se očekivati pad , a ne rast. Uobičajeno je da u slučaju preuzimanja dionica preuzimatelja pada, a tvrtke koju preuzima naraste.

...


Po burzovnoj logici može se očekivati pad , a ne rast. Uobičajeno je da u slučaju preuzimanja dionica preuzimatelja pada, a tvrtke koju preuzima naraste.

To vrijedi na normalnim burzama ali obzirom da je ovo ZSE – znate kako se kaže : “Znam ja nas, j**o ti nas” 🙂

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.


Po burzovnoj logici može se očekivati pad , a ne rast. Uobičajeno je da u slučaju preuzimanja dionica preuzimatelja pada, a tvrtke koju preuzima naraste.

To je kolega prastara dogma koja je imala potvrdu u nekadašnjim vremenima. U aktualnom trenutku nova su pravila, a posebno u sektoru telekomunikacija i tvrtkama kao što je HT sa viškom od preko 3 milijarde na računu i bez zaduženja.

oportunist i ovdje 🙂
Pozdrav s dioki threada..
heheeh.. imaš stila.. baš sam došo ode pogledati mišljenja o ovim akvizicijama najavljenim… to im je dosad bila mana nisu preuzeli nijednu zemlju… što mislite rok od 3-6 mjeseci gdje idemo?



Po burzovnoj logici može se očekivati pad , a ne rast. Uobičajeno je da u slučaju preuzimanja dionica preuzimatelja pada, a tvrtke koju preuzima naraste.

To je kolega prastara dogma koja je imala potvrdu u nekadašnjim vremenima. U aktualnom trenutku nova su pravila, a posebno u sektoru telekomunikacija i tvrtkama kao što je HT sa viškom od preko 3 milijarde na računu i bez zaduženja.
[/quote]

u biti rade ono što je deutsche telekom napravio s ht-om….
i dignu prihode fino sebi, a samim time i DT-u 😉
Od toga cijena ne pada:)

http://hr.biznis-plus.com/node/3828?src=nl

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Izgleda da se Slovenci ozbiljno pripremaju:
http://www.business.hr/kompanije-9/slovenci-u-dilemi-treba-li-prije-privatizacije-telekoma-izdvojiti-infrastrukturu

halfte trinken, halfte Šarcu geben

@ OPORTUNIST

Ne želim te uvrijediti, ali ti pišeš kao mirovinci – 10 milijardi, 3 milijarde..Koliko dividende po dionici očekuješ za ovu godinu, a koliko za sljedeću?

Pad od 3 kune u nekoliko minuta, a nitko da zucne zašto?

New Report

Close